8. 11. 07 20:30 METE1 Litrpůl FC Terasy KFC A 9. 2:1 (2:1)
Daniel Čech – Jan Berger, Lukáš Carboch, František Douděra, Martin Dušek, Zdeněk Kouba, Peter Munduch, Jan Omasta, Martin Šimek, Vasyl Tomyshch vs Karel Kunc – Dušan César, Jiří Chýle, Petr Křepelka, Otakar Mašek, Ivo Melicher, Přemysl Tatíček
4. František Douděra
25. Vasyl Tomyshch
10. Přemysl Tatíček 33. Karel Kunc
4. 11. 07 12:30 zzANG Terasy KFC A Libeň SK A 8. 3:4 (2:2)
Terasy se v úvodu utkání ujaly vedení. Potom více útočil soupeř a dvěma góly vývoj zápasu otočil. Těsně před přestávkou však bylo srovnáno. Po změně stran se prosadili hráči Libně, když získali rozhodující náskok. Závěr už jen zdramatizoval Kunc svým druhým gólem.
Terasy KFC A Libeň SK A
Dušan César – Pavel Hein, Oldřich Janouš, Petr Křepelka, Karel Kunc, Otakar Mašek, Karel Rožec, Dalibor Svoboda vs Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Vojtěch Hlaváček, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk
3. Oldřich Janouš
29., 58. Karel Kunc
59 Dušan César 21. Jiří Písek
28. Petr Řezníček
45. David Řezáč
56. Vojtěch Hlaváček
25. 10. 07 19:30 HANSP Indiana Team Terasy KFC A 7. 5:4 (1:1)
Domácí vstoupili do utkání lépe, šance střídala šanci. Skórovat se jim však nedařilo a tak jako první udeřili hosté. Indiana měla v průběhu utkání lehce navrch a tak i přes vlastní gól dokázala v poslední minutě strhnout výhru na svou stranu. Marek Štych, Marian Rohoška
Indiana Team Terasy KFC A
Lukáš Varhulík – Denis Firment, Zdeněk Kopecký, Jaroslav Krčílek, Miroslav Pechar, Miroslav Pechar, Pavel Šebek, Martin Varhulík, Martin Volf vs Dušan César – Jiří Chýle, Pavel Hein, Ondřej Janouš, Petr Křepelka, Karel Kunc, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček
55. OG
18. 10. 07 16:30 zzANG Terasy KFC A Penco FC 6. 4:5 (1:3)
Penco bylo po celý zápas fotbalovější, ale málem dojelo na neproměňování šancí. Terasy zamotaly soupeřům hlavy ve druhém poločase, kdy zcela nečekaně během dvanácti minut vyrovnaly. Když už to vypadalo na remízu, tak hráči Penca protlačili míč do branky soupeře a zaslouženě vyhráli. Ivan Moucha, Dušan Bruncko
Terasy KFC A Penco FC
Dušan César – Oldřich Janouš, Ondřej Janouš, Petr Křepelka, Karel Kunc, Otakar Mašek, Ivo Melicher, Karel Rožec, Dalibor Svoboda vs Stanislav Ježek – Patrik Baláž, Jiří Bém, Martin Helcl, David Prachař, Róbert Ragančík, Michal Voith
40. Patrik Baláž
14. 10. 07 12:30 zzZARUB Blesk VK B Terasy KFC A 5. 6:0 (2:0)
K řešení byla pouze jediná otázka: "O kolik gólů domácí vyhrají?". Převaha Blesku byla totiž naprosto zřetelná, hosté hráli bez střídání a utkání přišli tak nějak odehrát, když se ani pořádně nesešli, a tak čekali kolik branek jim domácí nasypou. Terasám výborně zachytal gólman, nebýt jeho zápalu do hry, bylo by skóre určitě dvouciferné.
Blesk VK B Terasy KFC A
Jaroslav Tomčala – Pavel Cina, Václav Cina, Martin Müller, Pavel Penc, Martin Snopek, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka vs Dušan César – Oldřich Janouš, Petr Křepelka, Karel Kunc, Ivo Melicher, František Pokorný, Dalibor Svoboda
7., 35., 50. Martin Müller
26., 37. Martin Snopek
34. Pavel Penc
4. 10. 07 17:00 zzANG Terasy KFC A Ontosport 4. 4:5 (3:3)
Utkání proběhlo v klidném duchu. Ontosport hrál aktivněji a po zásluze vyhrál. Otomar Sláma, Martin Šída
Terasy KFC A Ontosport
Otakar Mašek – Dušan César, Jiří Chýle, Oldřich Janouš, Ondřej Janouš, Petr Křepelka, Ivo Melicher, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček vs Pavel Kahoun – Šimon Dukát, Miroslav Macek, Karel Novák, Zdeněk Novák, Andrej Penxa, Michal Svoboda
6., 48. Ivo Melicher
7. Ondřej Janouš
26. Oldřich Janouš
24., 27. Šimon Dukát
28., 33. Karel Novák
44. Andrej Penxa
20. 9. 07 16:30 zzANG Blaženka spiders Terasy KFC A 3. 4:0 (1:0)
Blaženka v závěru přehrála Terasy a zaslouženě zvítězila. Podprůměrné utkání. Hrálo se stále před oběma brankami, ale obrany měli více stěstí. Jarmil Havlíček
Blaženka spiders Terasy KFC A
Roman Kopecký – Ladislav Boch, Tomáš Donev, Oldřich Henzel, Václav Hlaváček, Radek Jakob, Marek Jurčík, Josef Kazda, Michal Šyc vs Dušan César – Jiří Chýle, Oldřich Janouš, Petr Křepelka, Karel Kunc, Otakar Mašek, Ivo Melicher, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček
21. Oldřich Henzel
45. Josef Kazda
52. Ladislav Boch
54. Václav Hlaváček
13. 9. 07 16:45 zzANG Terasy KFC A Homogen 1.FC A 2. 2:3 (0:2)
Průměrný avšak dosti vypjatý zápas. Nakonec se štěstí přiklonilo k družstvu Homogen. Občas se více mluvilo než hrálo. Roman Nový, Otomar Sláma
Terasy KFC A Homogen 1.FC A
Dušan César – Jiří Chýle, Oldřich Janouš, Petr Křepelka, Karel Kunc, Otakar Mašek, Ivo Melicher, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček vs Pavel Mašek – Radek Hlušička, Tomáš Horník, Ondřej Houška, David Hron, Lukáš Reis, Vladimír Zeman
40. Karel Kunc
57. OG
2. Vladimír Zeman
25. Lukáš Reis
59. Radek Hlušička
6. 9. 07 17:00 zzANG 1.W.C. Terasy KFC A 1. 7:1 (1:0)
Nedostavil se rozhodčí a po domluvě obou kapitánů pískal hráč 1.W.C. Píša. 1.W.C. rozhodli utkání ve svůj prospěch hned začátkem druhého poločasu a zbytek jednoznačného utkání kontrolovali.