Ne 21.10.07 16:15 zzZARUB Sparta Pankrác Samson Bonella A   (HL3D)
Ne 11.11.07 12:30 TEMPO RAF Jinonice Ginesio   (HL3D)
Ne 11.11.07 13:45 TEMPO OSTO6 Beer Team Delivery FC   (HL8F)

29. 11. 07 19:30 zzTKSPA Libeň SK A Blaženka spiders 11. 3:5 (2:4)
Terén nebyl vyhovující, ale oba týmy hrály kvalitní fotbal. Radek Štveráček, Pavel Sláma
Michal Řezáč – Petr Harzer, Vojtěch Hlaváček, Pavel Mančař, Martin Pivoňka, David Řezáč vs Jan Kult – Ladislav Boch, Patrik Donev, Oldřich Henzel, Marek Jurčík, Roman Kopecký, Michal Šyc
26. David Řezáč
2., 28., 56. Patrik Donev
21., 25. Oldřich Henzel
17. 11. 07 11:15 P3 1.W.C. Libeň SK A 10. 3:0 (2:0)
1.WC vyhráli zaslouženě, protože si vytvořili více šancí, z nichž dokázali tři proměnit. Zápas byl odehrán ve slušném duchu. Martin Štefan, Tomáš Rousek
1.W.C. Libeň SK A
Petr Žáček – Tomáš Burminov, Petr Koloničný, Milan Koudelka, Martin Paulus, Josef Píša, Jan Růžek, Josef Stříbrský, Václav Stříbrský, Daniel Vrzák, Petr Zíka vs Martin Pivoňka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Vojtěch Hlaváček, Pavel Mančař, Jaroslav Matějka, Jiří Písek, David Řezáč, Michal Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk
6. Martin Paulus
28. Josef Stříbrský
33. Petr Zíka
8. 11. 07 18:15 zzTKSPA Libeň SK A AG team 9. 6:0 k.
Rozhodčí ani AG Team se k utkání nediostavili.
Libeň SK A AG team
Pavel Čtvrtečka – Petr Harzer, Vojtěch Hlaváček, Pavel Mančař, Jaroslav Matějka, Jiří Písek, David Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk vs
4. 11. 07 12:30 zzANG Terasy KFC A Libeň SK A 8. 3:4 (2:2)
Terasy se v úvodu utkání ujaly vedení. Potom více útočil soupeř a dvěma góly vývoj zápasu otočil. Těsně před přestávkou však bylo srovnáno. Po změně stran se prosadili hráči Libně, když získali rozhodující náskok. Závěr už jen zdramatizoval Kunc svým druhým gólem.
Terasy KFC A Libeň SK A
Dušan César – Pavel Hein, Oldřich Janouš, Petr Křepelka, Karel Kunc, Otakar Mašek, Karel Rožec, Dalibor Svoboda vs Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Vojtěch Hlaváček, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk
3. Oldřich Janouš
29., 58. Karel Kunc
59 Dušan César 21. Jiří Písek
28. Petr Řezníček
45. David Řezáč
56. Vojtěch Hlaváček
26. 10. 07 17:00 DEKAN Penco FC Libeň SK A 7. 0:2 (0:2)
Zápas hraný ve vysokém tempu. Velmi kvalitní hra se šancemi na obou stranách. Hosté vstřelily obě branky ze standardních situací. Marek Sehnal
Penco FC Libeň SK A
Stanislav Ježek – Patrik Baláž, Jiří Bém, Zdeněk Pošíval, David Prachař, Róbert Ragančík, Jan Riegl, Jaroslav Šebek, Michal Voith vs Jaroslav Matějka – Petr Harzer, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk
12. Petr Harzer
19. Roman Vlk
20. 10. 07 11:15 zzTKSPA Libeň SK A Ontosport 6. 4:1 (2:1)
Ontosport ovládal hru, byl technicky na lepší úrovni, ale zahazoval šance. Josef Holovský, Petr Hejkal
Libeň SK A Ontosport
Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk vs Martin Škoda – Šimon Dukát, Karel Novák, Zdeněk Novák, Andrej Penxa, Michal Svoboda
11. Jiří Písek
25. OG
57. Pavel Čtvrtečka
59. Martin Pivoňka
6. Andrej Penxa
13. 10. 07 08:45 P3 Homogen 1.FC A Libeň SK A 5. 0:8 (0:3)
Rozhodla početnější lavička hostů a částečně také zdravotní problémy Homogenu. S úbytkem sil přibývaly góly, ale Homogen hrál dál, za což si zaslouží pochvalu.
Homogen 1.FC A Libeň SK A
Jiří Flekač – Tomáš Flekač, Tomáš Horník, Ondřej Houška, David Hron, Pavel Mašek, Petr Mašek vs Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Petr Řezníček
2. Pavel Čtvrtečka
8., 28. Jiří Písek
38., 48. Petr Řezníček
46., 49. Petr Harzer
55. Martin Pivoňka
7. 10. 07 17:30 P3 Libeň SK A MVS Vršovice A 4. 5:1 (1:0)
Rozhodčí se k zápasu nevyjádřil. Josef Vereš
Libeň SK A MVS Vršovice A
Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk vs Milan Mareš – Richard Brinke, Petr Ehmig, Pavel Fajt, Zdeněk Kopečný, Libor Nohejl, Roman Schlaichert, Karel Ševčík
23., 33. Jiří Písek
40. Petr Řezníček
53. Martin Pivoňka
58. Petr Harzer
43. Pavel Fajt
20. 9. 07 20:30 METE1 Litrpůl FC Libeň SK A 3. 2:0 (1:0)
Velmi kvalitní a pohledné utkání hrané za atraktivního umělého osvětlení. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, střelecky se však dokázal prosadit jen Litrpůl v 16. minutě Douděrou. Druhý poločas už byl více ve znamení domácích, kteří byli přece jen o něco fotbalovější. V závěru se pokoušela SK Libeň vyrovnat, což se jí nepodařilo a naopak dvě minuty před koncem inasovala z kopačky Kouby. Další góly již nepadly a Litrpůl tak porazil Libeň SK 2:0. Jan May, Pavel May
Litrpůl FC Libeň SK A
Daniel Čech – Jan Berger, Lukáš Carboch, František Douděra, Zdeněk Kouba, Peter Munduch, Martin Šimek, Vasyl Tomyshch vs Michal Řezáč – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Pavel Mančař, Martin Pivoňka, David Řezáč, Petr Řezníček, Jaroslav Urban
16. František Douděra
58. Zdeněk Kouba
13. 9. 07 19:30 HANSP Libeň SK A Indiana Team 2. 1:2 (0:1)
Velice slušné utkání, které svou rychlostí výrazně předčilo 5.ligu.
Libeň SK A Indiana Team
Pavel Čtvrtečka – Petr Harzer, Vojtěch Hlaváček, Pavel Mančař, Jaroslav Matějka, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk vs Lukáš Varhulík – Antonín Chlum, Jan Ďoubal, Denis Firment, František Houška, Zdeněk Kopecký, Miroslav Pechar, Miroslav Pechar, Pavel Šebek, Karel Štýbr, Martin Varhulík, Martin Volf
44. OG 16. Pavel Šebek
47. Martin Varhulík
1. 9. 07 11:15 DEKAN Blesk VK B Libeň SK A 1. 5:0 (3:0)
Poměrně pohledný, ale především jednoznačný zápas, v režii Blesků. Josef Holovský, Martin Holovský