Út 9.10.07 19:00 P2 Trilog TJTN FC Vibromax 1985   (HL6D)
Út 9.10.07 20:15 P2 GFC Regent B VZ   (HL8C)
St 21.11.07 19:00 P3 Homogen 1.FC B Rudý teror   (HL6B)
St 21.11.07 20:15 P3 Deprese 1. FC The Best of England   (HL7A)
Út 4.12.07 19:00 P1 South Stars Baník Bohuliby HFC   (HL5B)
Út 4.12.07 20:15 P1 Rošambo GFC Regent B   (HL8C)

7. 12. 07 20:15 P2 Sopouch FC Pyjavíce FK 11. 3:1 (1:1)
Dobré utkání ve kterém si Sopouch vytvořil mnoho šancí, ale na vítězství mu stačilo proměnit pouze tři.
Sopouch FC Pyjavíce FK
Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Martin Litera, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger, František Vandas vs Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Friml, Jan Jedlička, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar, Karel Roubíček, Tomáš Tominec
7. Michal Unger
35., 45. Tomáš Kotek
23. Tomáš Tominec
23. 11. 07 19:00 P3 Devils of Resslovka Sopouch FC 10. 7:2 (2:0)
Fotbalové kvality byly jednoznačně na straně hráčů Reslovky, což vyjádřila i gólovou nadílkou. Tomáš Voldán, Tomáš Mach
Devils of Resslovka Sopouch FC
Libor Foldyna – Marek Novotný, Martin Šmaus, Lukáš Urban, Tomáš Urban, Petr Volf vs Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger, František Vandas
13., 53., 55., 56. Marek Novotný
17. Tomáš Urban
37., 41. Petr Volf
35. Petr Krejčík
59. Jiří Štěpán
16. 11. 07 19:00 P2 Sopouch FC Prohibice FKK 9. 1:1 (1:0)
Výsledná remíza je spravedlivá pro oba týmy. David Motl, Marek Lojda
Sopouch FC Prohibice FKK
Martin Litera – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger vs Milan Dostál – Tomáš Brát, Jiří Češka, Martin Dostál, Vlastimil Kodera, Jakub Novotný, Ondřej Roflík
12. Tomáš Kotek 20 Eduard Unger 32. Ondřej Roflík 55. Ondřej Roflík
2. 11. 07 19:00 P2 Démoni Sopouch FC 8. 8:1 (3:0)
Rozdíl sedmi gólů vypadá hrozivě, ale rozhodně neodpovídá dění na hřišti, hosté však nezvládli závěr první půle, kdy díky nedůrazu v obraně třikrát inkasovali. Přitom šance byly na obou stranách, ale Démony držel nad vodou výbornou poziční hrou gólman, který přišel smolně o čisté konto těsně před koncem.
Démoni Sopouch FC
Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Jiří Kuchyňa, Petr Machanský, Stanislav Petroušek, Martin Trefil vs Michal Unger – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Robert Nachtman, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger
57. Petr Krejčík
26. 10. 07 19:00 P1 Sopouch FC Emperators 7. 3:1 (1:1)
Do stavu 2:1 poklidné utkání, závěr zbytečně nervózní. Jan Doseděl
Sopouch FC Emperators
Michal Unger – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Martin Litera, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger vs Rostislav Řepík – Ondřej Chvapil, Tomáš Chvapil, Martin Janouch, Michal Kalina, Lukáš Mrňavý, Vladimír Oliva, Adam Švorc
13., 42., 58. Tomáš Kotek 5. Michal Kalina
19. 10. 07 19:00 P1 Améby AFC A Sopouch FC 6. 5:3 (1:2)
Utkání mělo dobrou úroveň. Zdeněk Pirochta, Dušan Melíšek
Améby AFC A Sopouch FC
Michal Sekowski – Jakub Marek, Filip Mikeš, Oldřich Růžička, David Rybín, Jan Šípek, David Šmída, Vladimír Voska, Martin Zeman vs Martin Teplický – Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Robert Nachtman, Jiří Štěpán, Eduard Unger, Michal Unger
2., 58. Martin Zeman
42., 45. Vladimír Voska
53. Oldřich Růžička
4. Eduard Unger
20. Petr Krejčík
39. Tomáš Kotek
12. 10. 07 19:00 P2 Sopouch FC Žlutá křídla 5. 2:8 (0:4)
O průběhu utkání rozhodlo prvních deset minut, ve kterých Žlutá křídla vstřelila čtyři branky. Zbytek poločasu již byl vyrovnanou partií. Definitivní zlom nastal v 39.minutě, kdy dal Kafka pátý gól hostů. V samém závěru Sopouch kosmeticky upravil skóre. Martin Tryml, Ondřej Kodr
Sopouch FC Žlutá křídla
Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Petr Krejčík, Michal Kucarov, Jiří Štěpán, Eduard Unger, Michal Unger vs Jakub Fajfr – Ondřej Glazar, Jakub Kafka, Marek Mitáš, Pavol Prievozník, Tomáš Rousek, Tomáš Soukup, Martin Štefan, Jan Tomšů
56. Jan Tomšů
5. 10. 07 19:00 P3 V.S.P.S.V.S. Sopouch FC 4. 0:3 (0:2)
Vyrovnaný zápas. Více štěstí měli hosté a i díky tomu zvítězili. Ludvík Landiga
V.S.P.S.V.S. Sopouch FC
Pavel Vaněk – Stanislav Lipták, Jiří Meloun, Marek Nečas, Josef Palouda, Čestmír Šimůnek, Jiří Zábranský vs Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Petr Krejčík, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger, František Vandas
12., 20., 59. Petr Krejčík
21. 9. 07 20:15 P2 Sopouch FC Santa Tranta PC C 3. 3:4 (2:2)
Zbytečně vyhecované utkání ze strany Sopouchu. Jinak se hrál fotbal docela na úrovni. Na začátku první půle se zdálo, že Sopouch kráčí k pohodlnému vítězství, což však hráči Santy brzy vyvrátili. Jan Mocek, Jaroslav Vysoký
Sopouch FC Santa Tranta PC C
Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Michal Kucarov, Martin Litera, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger vs Luděk Hnátek – Ondřej Chomát, Karel Hnátek, Jozef Hudák, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Miroslav Nepšinský, Radovan Skok, Zdeněk Vondráček
10. Michal Unger
23. Jiří Štěpán
60. Eduard Unger
15., 27. Lukáš Krajči
42., 44. Karel Hnátek
14. 9. 07 19:00 P1 Chroustova lokomotiva Sopouch FC 2. 2:1 (0:0)
Oboustranně kvalitní fotbálek. Po celý zápas vyrovnané výkony. Rozhodl až závěr utkání. Jan Mocek, Martin Mansoor
Chroustova lokomotiva Sopouch FC
Marek Kouřímský – Ondřej Fiala, Petr Lukavec, Lukáš Sýkora, Tomáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch vs Michal Kucarov – Tomáš Hloušek, Petr Krejčík, Martin Litera, Robert Nachtman, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger
54. Petr Lukavec
58. Ondřej Fiala
41. Eduard Unger
7. 9. 07 19:00 P3 Sopouch FC Mord RFC 1. 2:8 (0:3)
Rozhodčí se nevyjádřil.
Sopouch FC Mord RFC
Jiří Štěpán – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Michal Kucarov, Robert Nachtman, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger, František Vandas vs Martin Král – Petr Brejla, František Hakl, Jan Jenčík, Petr Král, Karel Mužík, Zdeněk Parůžek, Jaroslav Prokeš, Yevgen Stets, Daniel Štrunc, Martin Turek, Libor Vlček, Zdeněk Všetička, Roman Vydrnák