Út 4.12.07 20:45 DEKAN Social Members FC Juventus Pivus   (HL8C)

3. 12. 07 18:00 ZAK The Best of England Gladiators 1.FC 11. 4:2 (0:1)
Rozhodčí komentář neuvedli!!! Pavel Korček
Miroslav Jung – Milan Bartoš, Miloš Frýba, Michal Hnízdil, Lukáš Hroník, Vladimír Keleman, Štefan Kotlár, Martin Salamon, Michal Vajčner, David Vostřez vs Tomáš Ptáček – David Bernátek, David Kroutil, Václav Mladý, Zdeněk Pospíchal, David Ptáček, Petr Slabý, Marek Stejskal
60. Štefan Kotlár
27. David Kroutil
55. Václav Mladý
21. 11. 07 20:15 P3 Deprese 1. FC The Best of England 10. 1:2 (1:1)
Neurovnaná hra z obou stran, kterou rozhodl šťastný gól Kelemana. Deprese se snažila, ale koncovka byla žalostná. Jiří Štěpán, Robert Nachtman
Deprese 1. FC The Best of England
Roman Zouza – Martin Jakeš, Martin Janeta, Aruna Kargbo, Michal Netolický, Radim Novotný, Tomáš Novotný, David Ponert, Josef Ponert, Milan Ponert, Tomáš Žila vs Miroslav Jung – Milan Bartoš, Miloš Frýba, Petr Hartman, Lukáš Hroník, Vladimír Keleman, Štefan Kotlár, Martin Salamon, Pavel Staněk, Michal Vajčner, David Vostřez
16. Josef Ponert 19 Aruna Kargbo 11. Milan Bartoš
38. Vladimír Keleman
11. 11. 07 13:45 zzJUNI2 The Best of England Arseanal FC 9. 5:1 (3:0)
Jednoznačné utkání s jasnou dominancí domácích. Odehráno na naprosto neregulérním terénu, který byl ale uznán kapitány jako regulérní.
The Best of England Arseanal FC
Miroslav Jung – Miloš Frýba, Lukáš Hroník, Štefan Kotlár, Martin Salamon, David Vostřez vs Martin Vlček – Štěpán Chládek, Tomáš Heinrich, Jan Herštík, Jan Jirotka, Stanislav Malčánek, Josef Miltner, Roman Pichlík, Jakub Vorel
7., 21., 48. Lukáš Hroník
22. Miloš Frýba
59. Martin Salamon
57. Štěpán Chládek
29. 10. 07 19:15 ZAK Viktoria Bítovská The Best of England 8. 2:1 (0:0)
Pěkné utkání z obou stran s rozhodujícím gólem v poslední minutě utkání. Martin Tomek, Jan Lakomý
Viktoria Bítovská The Best of England
Ivo Kristovič – Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Martin Hrouda, Jakub Kaňka, Jaroslav Ondráček, Karel Ondráček, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec vs Miroslav Jung – Petr Hartman, Michal Hnízdil, Lukáš Hroník, Štefan Kotlár, Pavel Staněk, David Vostřez
37., 59. Martin Hrouda 51. Petr Hartman
22. 10. 07 18:00 HRAB3 The Best of England V.I.P. 7. 0:1 (0:0)
Pohledné utkání s množstvím šancí na obou stranách. Zejména v první půli stojí za zmínku čtyřikrát nastřelená tyč během dvou minut mužstvem The Best of England. Nakonec vyhrál šťastnější tým. Lukáš Michl, David Ronn
The Best of England V.I.P.
Miroslav Jung – Milan Bartoš, Miloš Frýba, Michal Hnízdil, Lukáš Hroník, Štefan Kotlár, Michal Vajčner, David Vostřez vs Michal Holan – Martin Chodounský, Petr Ctibor, Tomáš Hájek, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, Martin Plodr, Tomáš Vít
38. Martin Chodounský
15. 10. 07 17:00 HANSP Zelení študáci The Best of England 6. 1:2 (0:0)
Oboustraně svižný zápas. Domácí se krátce po začátku druhé půle dostali do vedení z rychlého brejku. Techničtěji hrajícímu Englandu se podařilo vývoj otočit a zaslouženě zvítězil. Oba týmy podaly kolektivní výkony, v kterých nevynikl žádný individuální hráč. Petr Volf
Zelení študáci The Best of England
Radek Drbal – Jan Bozděch, Pavel Fic, Michal Gertner, Tomáš Kříž, Miroslav Martan, Kamil Molnár, Tomáš Tauchman, Tomáš Vích, Jaroslav Vychtera vs Miroslav Jung – Petr Hartman, Michal Hnízdil, Lukáš Hroník, Vladimír Keleman, Štefan Kotlár, Pavel Staněk
33. Tomáš Tauchman 45. Vladimír Keleman
48. Michal Hnízdil
7. 10. 07 15:00 zzJUNI2 Suchá dáseň AC The Best of England 5. 2:4 (0:4)
Do utkání vstoupili hosté rázným tempem a v první půli nastříleli čtyři góly. V druhé polovině zápasu se již jen bránili a domácí korigovali na 2:4.
Suchá dáseň AC The Best of England
Stanislav Rambousek – Petr Brzek, Tomáš Filous, Marek Hejbal, Daniel Kulich, Jindřich Lukavský, Petr Šmíd, Milan Velhuda vs Miroslav Jung – Petr Hartman, Lukáš Hroník, Vladimír Keleman, Štefan Kotlár, Tomáš Man, Pavel Staněk, Michal Vajčner, David Vostřez
40. Tomáš Man
24. 9. 07 18:00 HRAB2 The Best of England Socra FC AFK Karlín 4. 4:2 (2:1)
Utkání nadprůměrné úrovně hrané v rychlém tempu. Hráči týmu The Best of England zvítězili zaslouženě, když se prosadili důrazem a lepší kombinací. Tým Socra se nevzdával, dvakrát snižoval na rozdíl jediného gólu, ale v závěru přidal vítězný tým pojistku a bylo po nadějích.
The Best of England Socra FC AFK Karlín
Miroslav Jung – Michal Hnízdil, Lukáš Hroník, Štefan Kotlár, Jaroslav Novák, Pavel Staněk, Michal Vajčner, David Vostřez vs Marek Himl – Jiří Drahokoupil, Tomáš Jungvirt, Jiří Netolický, Petr Prokeš, Jaroslav Zajac
5., 51. Michal Hnízdil
20. OG
44. Michal Vajčner
28. Tomáš Jungvirt
49. Jaroslav Zajac
17. 9. 07 16:30 zzPANK2 Sbohemka The Best of England 3. 1:4 (0:1)
Utkání ovlivnilo zejména malé hřiště na Pankráci, protože docházelo k častým kontaktům a hra se kouskovala. Mírnou herní převahu si po celý zápas drželo mužstvo The Best of England. V dramatickém a nervózním závěru stačilo mužstvo Sbohemky ještě snížit na rozdíl jediného gólu, nicméně faul a penalta v poslední minutě zmařily snahu o vyrovnání. Jakub Horáček
Sbohemka The Best of England
Jan Křepinský – Martin Boršč, Zlatko Čižmár, Karel Klement, Michal Moráfka, Vojtěch Noha, Ondřej Tesař, Rostislav Vlk vs Štefan Kotlár – Petr Hartman, Lukáš Hroník, Miroslav Jung, Vladimír Keleman, Tomáš Man, Pavel Staněk, David Vostřez
55. Zlatko Čižmár 22., 47. Lukáš Hroník
59. Vladimír Keleman
60. Miroslav Jung
11. 9. 07 17:00 zzTKSPA The Best of England Nottoric Forest 2. 1:0 (1:0)
Vyrovnané utkání hrané s velkým nasazením. Jiří Petrla, Petr Burian
The Best of England Nottoric Forest
Miroslav Jung – Petr Hartman, Michal Hnízdil, Lukáš Hroník, Vladimír Keleman, Štefan Kotlár, Pavel Staněk, Michal Vajčner, David Vostřez vs Vladimír Hnát – Adam Hrubý, Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek ml., Vladimír Verner, Miroslav Zelinka
25. Michal Hnízdil
3. 9. 07 18:15 zzPANK3 Ještěrka The Best of England 1. 5:3 (0:0)
Po nevýrazném prvním poločase, kde byla hra ve znamení nepřesností a dlouhých nakopávaných míčů se jako první prosadily Ještěrky, které byly ve druhé půli lepším týmem. Když se ke kvalitě soupeře připočetly dvě hrubky brankáře Englandu, bylo o výsledku rozhodnuto. Na vítězství Ještěrek už moc nezměnila ani gólová přestřelka v posledních dvou minutách. Milan Dostál
Ještěrka The Best of England
David Pešta – Miroslav Benkovský, Jiří Cieciura, Jan Hrubý, Lukáš Křížek, Aleš Krušina, Vlastimil Všetečka vs David Vostřez – Michal Hnízdil, Lukáš Hroník, Vladimír Keleman, Štefan Kotlár, Jaroslav Novák, Luboš Pála, Pavel Staněk, Michal Vajčner