So 13.10.07 08:45 DEKAN Ben Car Devils of Zderaz   (HL7E)
So 13.10.07 10:00 DEKAN Partizan Praha Tycho de Brahe FC B   (HL6F)
So 13.10.07 11:15 DEKAN K.K.K. Eukaryota 2.LKW   (HL5E)
So 13.10.07 12:30 DEKAN Liboc united Polární sumci   (HL6H)
So 13.10.07 13:45 DEKAN Kortar United FC Mokrý banditi   (HL8I)

2. 12. 07 15:00 HANSP Rokoska Desítníci CH.C. 11. 4:2 (2:1)
Výsledek zjištěn přes PSMF, zápis nenalezen. Pokud se ozvou střelci branek, je možné je doplnit do statistik.
Rokoska Desítníci CH.C.
Petr Louša – Radovan Dostál, Robert Fialka, Roman Havel, Petr Novák, Martin Sitař, Pavel Šnor, Martin Zelenka vs Petr Kameník – Ladislav Běhounek, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Martin Richter, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř, Václav Vítek
10., 20., 35., 40. OG 15. Martin Richter
45. Václav Vítek
18. 11. 07 16:15 ZAK Desítníci CH.C. Notorax AFC 10. 9:4 (4:0)
Desítníci měli po chybách Notoraxu výborný vstup do utkání a bratři Kratochvílové dali úvodní tři branky. Do půle to bylo 0:4. I po půlce náskok Desítníků narůstal až na 0:6. Pak přišla silná desetiminutovka Notraxu a ten snížil na 3:6. Po sedmé brance ve své síti již ale rezignoval a nechal si dát další dvě laciné branky. Pěchota pak brankou v poslední minutě upravil na konečných 4:9.
Desítníci CH.C. Notorax AFC
Václav Kameník – Ladislav Běhounek, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Vojtěch Nouzák, Martin Richter, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř, Václav Vítek vs Michal Nesměrák – Petr Dvořák, Michal Hoffmann, Ladislav Nesměrák, Martin Pěchota, Tibor Rezdovič, Josef Rožnovský, Ivan Šimko, Ondřej Turek
48., 60. Martin Pěchota
11. 11. 07 18:45 BECH Morová rána 1.FC Desítníci CH.C. 9. 6:1 (3:1)
Domácí měli jasnou převahu a vyjádřili jí 5 brankovým rozdílem ve skóre. Velmi slušné a pohledné utkání.
Morová rána 1.FC Desítníci CH.C.
Roberto Terragni – Ondřej Gros, Josef Kužílek, Ivan Monev, Tomáš Pavlok, Jiří Šmejkal, David Volf vs Václav Kameník – Ladislav Běhounek, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Martin Richter, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř
7. Ondřej Gros
13., 20., 35. David Volf
45., 58. Ivan Monev
25. Jaromír Koubík
4. 11. 07 18:45 BECH Desítníci CH.C. Mercl 1.HLC 8. 2:2 (0:0)
Zasloužená dělba bodů.
Desítníci CH.C. Mercl 1.HLC
Ladislav Běhounek – Michal Drahovzal, Tomáš Kirbl, David Kratochvíl, Vojtěch Nouzák, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř vs Václav Venclík – Patrik Böhm, Jan Čmolík, Petr Horák, Josef Janota, Radek Matějka, Martin Valenta, Jan Wanner
32. Tomáš Kirbl
36. David Kratochvíl
54 Tomáš Kirbl 39. Jan Wanner
59. Petr Horák
21. 10. 07 18:45 BECH Hustec Desítníci CH.C. 7. 10:3 (5:0)
Rozhodčí nedorazil. Slušně hrané utkání, ve kterém rozhodla o vítězi rozhodně přesnější koncovka Hustce.
Hustec Desítníci CH.C.
Lukáš Moravec – Jiří Blažek, Tomáš Blažek, Martin Kubelík, Jakub Kumšta, Roman Mašek, Antonín Sus, Václav Sus vs Ladislav Běhounek – Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Martin Richter, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř, Václav Vítek
5., 16. Václav Sus
7., 11., 30., 59. Jakub Kumšta
39., 50., 59. Antonín Sus
55. Jiří Blažek
34., 54., 60. Jiří Kratochvíl
14. 10. 07 18:45 BECH Desítníci CH.C. Pražské Peklo 6. 4:2 (1:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil.
Desítníci CH.C. Pražské Peklo
Ladislav Běhounek – Tomáš Kirbl, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Vojtěch Nouzák, Martin Richter, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř vs Adam Vejvoda – Jan Dvořáček, Roman Jakš, Petr Jeřábek, Stanislav Kocmánek, Pavel Martinovský, Jiří Moravec
18. Tomáš Kirbl
33. Jiří Kratochvíl
40. Vojtěch Nouzák
44. Martin Richter
38. Roman Jakš
53. Jiří Moravec
7. 10. 07 18:45 BECH Desítníci CH.C. Úžas 1.FFS 5. 3:4 (2:3)
Krásný zápas ve stylu fair play se spoustou šancí na obou stranách. Bohužel ne vždy se dařilo týmům zakončovat. Ke konci rozhodl rychlý gól týmu Úžas. Petr Hendrych, Jiří Kunčík
Desítníci CH.C. Úžas 1.FFS
Václav Kameník – Ladislav Běhounek, Tomáš Kirbl, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Vojtěch Nouzák, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř vs Martin Mezera – Jiří Brož, Petr Hoda, Jaroslav Holý, Jiří Jelínek, Pavel Krištůfek, Zdeněk Nedvěd, David Procházka
21. David Kratochvíl
29. Tomáš Kirbl
55. Jiří Kratochvíl
6., 8., 13., 58. Pavel Krištůfek
30. 9. 07 18:45 BECH Demínka A Desítníci CH.C. 4. 4:1 (2:1)
Pěkné, férově hrané utkání. Desítníci rozhodně nebyli horším týmem, jen jim prostě nevycházela koncovka. Jan Tlusťák, Jiří Prchal
Demínka A Desítníci CH.C.
Stanislav Kasa – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Martin Kostohryz, Jan Kropík, Luboš Řezníček, Zdeněk Šebek, Radovan Štěpánek vs Václav Kameník – Ladislav Běhounek, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř, Václav Vítek
6., 17. Zdeněk Baťha
36. Jan Kropík
44. OG
20. David Kratochvíl
23. 9. 07 18:45 BECH Desítníci CH.C. Atlanta Žižkov FC 3. 0:5 (0:3)
Utkání hrané v rychlém tempu, kdy rozhodla poslední pětiminutovka prvního poločasu. Zápas mohl skončit vyšším rozdílem, nebýt brankáře Kameníka, který vychytal několik dalších stoprocentních šancí. Karel Vohánka, Jan Strachan
Desítníci CH.C. Atlanta Žižkov FC
Václav Kameník – Ladislav Běhounek, Tomáš Kirbl, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř vs Jan Krutský – Marek Brožek, Jan Petržilka, Michal Puchmajer, Radovan Putna, Jaroslav Saidl, Vladek Šlezingr, Robert Wild, Jan Zikmund, Zdeněk Zítko
55 Jiří Kratochvíl 25. Jan Zikmund
26., 29., 59. Vladek Šlezingr
50. Robert Wild
9. 9. 07 12:30 ZAK Sokol Vysočany C Desítníci CH.C. 2. 1:3 (0:2)
Vstup do zápasu domácím vůbec nevyšel. Nejprve přímý kop tečovaný vlastním hráčem do branky už ve 4.minutě. Ovšem druhý gól do jejich sítě, to byl opravdu výstavní "vlastenec". Za tohoto stavu hledali jen těžko recept na soupeře a jejich hra byla neslaná nemastná.Desítníkům stačilo pozorně bránit a vyrážet do rychlých protiútoků. Jeden z nich se deset minut před koncem ujal a o vítězi bylo rozhodnuto. Sokolíkům se před koncem podařilo alespoň kosmeticky upravit skóre. David Pecka, Aleš Vašíček
Sokol Vysočany C Desítníci CH.C.
Roman Janda – Marek Grundza, Rostislav Ištok, Michal Kazda, Tomáš Kočí, Petr Kubát, Filip Málek, Radek Stehlík, Martin Vaňourek vs Ladislav Běhounek – Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Vojtěch Nouzák, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř, Václav Vítek
58. Marek Grundza 4. Jiří Kratochvíl
16. OG
50. Miloslav Sejrek
2. 9. 07 18:45 BECH Desítníci CH.C. Sokol DeVilda 1. 6:2 (2:1)
Desítníci byli lepším týmem. Hostující DeVilda se spíše hádali, místo aby se soustředili na hru. A to ještě jejich brankář nejméně 4 další góly chytil. Petr Šeba, Petr Šmejkal
Desítníci CH.C. Sokol DeVilda
Ladislav Běhounek – Tomáš Kirbl, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř, Václav Vítek, Jan Zíval vs Jiří Vyhnánek – Miroslav Hájek, Dominik Kastl, Leoš Kastl, Jiří Lukáš, Martin Morch, Václav Morch, Antonín Nulíček, Zbyněk Pokorný, Milan Tichý