10. Sen Černý Most II PG 11 3 0 8 33:45 6

St 10.10.07 18:00 HRAB3 Co je? GK Ohradní A   (HL8D)
St 10.10.07 19:15 HRAB3 Hučák PI FC G.I.C La Plate de Cünde   (HL4C)
St 10.10.07 20:30 HRAB3 Mastný tyče Restaurace U Pecků A   (HL2A)
St 31.10.07 18:00 HRAB2 Kehar club VET Ecotoner   (VL4A)
St 31.10.07 19:15 HRAB2 Manchester United V Dehet Old FC   (VL4A)
St 31.10.07 20:30 HRAB2 Socra AFK Karlín FC VET Nejistá sezóna   (VL3B)

8. 12. 07 10:00 DEKAN Tycho de Brahe FC B Alej FK B 11. 1:3 (0:2)
O osudu utkání rozhodla penalta, při které se nešťastně zranil brankář Tycha. Vystřídal ho Novotný, který svými úžasnými zákroky přiváděl soupeře k šílenství. Jinak pěkné utkání s  mnoha pohlednými akcemi a krásnými góly. Lukáš Mráz, Tomáš Pospíšil
Tycho de Brahe FC B Alej FK B
Pavel Tolman – Jiří Bidovský, Petr Morávek, František Novotný, Radovan Tater, Antonín Tichý, Martin Vais vs Martin Kačena – Petr Hanzalius, Jan Herold, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Pavel Krůta, Petr Majer, Ilen Šundrica
46. Radovan Tater 23., 26. Petr Hanzalius
48. Jan Herold
24. 11. 07 10:00 DEKAN Výtržník HFC Tycho de Brahe FC B 10. 5:1 (3:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Výtržník HFC Tycho de Brahe FC B
Jan Macháček – Filip Dvořák, Jan Jakší, Václav Posch, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Petr Švehla, Lukas Tománek, Lukáš Vala vs Pavel Tolman – Jiří Bidovský, Bohumil Karafiát, Antonín Tichý, Karel Vais, Martin Vais, Pavel Živný
14. Daniel Šmídek
17., 46. Filip Dvořák
19. Lukáš Vala
48. Filip Šmídek
42. Martin Vais
17. 11. 07 10:00 DEKAN Tučňáci Tycho de Brahe FC B 9. 5:2 (3:1)
Utkání, jež by se dalo shrnout takto : Hartman - Tycho de Brahe B... 3:2.
Tučňáci Tycho de Brahe FC B
Kamil Strážnický – Marek Bílek, Rudolf Černík, Pavel Domalíp, Karel Häring, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Petr Šuda vs Pavel Tolman – František Hulínský, Bohumil Karafiát, Petr Morávek, Antonín Tichý, Karel Vais, Martin Vais, Pavel Živný
12., 50. Marek Bílek
18., 22., 38. Pavel Hartman
55 Petr Šuda 9., 52. František Hulínský 12. Pavel Tolman
10. 11. 07 10:00 DEKAN Tycho de Brahe FC B Senioři Praha A 8. 8:3 (4:1)
Na rychlý gól odpověděli Senioři stejným způsobem. V dalším průběhu už skóre navyšovali hlavně domácí, a to zejména v poslední desetiminutovce každé půle. Martin Kubů, Zdravko Kalfinov
Tycho de Brahe FC B Senioři Praha A
Pavel Tolman – Jiří Bidovský, František Hulínský, Radovan Tater, Antonín Tichý, Karel Vais, Martin Vais vs Karel Koschin – Lukáš Holubec, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Radek Maxima, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Milan Plánička, Jan Vlček
1., 16., 21. Martin Vais
26., 60. František Hulínský
36., 50., 55. Jiří Bidovský
1. Petr Pekárek
41. Jan Vlček
56. Milan Plánička
3. 11. 07 10:00 DEKAN Sen Černý Most II PG Tycho de Brahe FC B 7. 0:5 (0:4)
Utkání jednoznačného průběhu, o jehož vývoji bylo rozhodnuto již po prvním poločase. Po změně stran se hrálo v tréninkovém tempu, hráči obou týmů zřejmě ztratili motivaci.
Sen Černý Most II PG Tycho de Brahe FC B
František Turek – Vlastimil Datko, František Hamouz, Petr Kovařík, Miroslav Vachta, Ivan Vilímek, Petr Zeman vs Pavel Tolman – Jiří Bidovský, František Hulínský, Jiří Ludvík, Petr Morávek, Tomáš Prokop, Radovan Tater, Antonín Tichý, Karel Vais, Martin Vais, Pavel Živný
14. František Hulínský
20., 21. Jiří Bidovský
24. Antonín Tichý
44. Petr Morávek
20. 10. 07 10:00 DEKAN Tycho de Brahe FC B Ross Crock 6. 3:4 (3:2)
Vyrovnané utkání. Nakonec rozhodl gól v samém závěru. Hráno slušně. Martin Ševčík
Tycho de Brahe FC B Ross Crock
Pavel Tolman – Jiří Bidovský, František Hulínský, Bohumil Karafiát, Tomáš Prokop, Radovan Tater, Antonín Tichý, Karel Vais, Martin Vais vs Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Ladislav Hašlar, Michal Jašpr, Petr Knap, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Jan Sočava
11., 14., 20. Martin Vais 1., 22., 40. Ladislav Hašlar
60. Jan Harák
11. Jaroslav Gaudek
13. 10. 07 10:00 DEKAN Partizan Praha Tycho de Brahe FC B 5. 3:3 (0:0)
Vyrovnané utkání, zejména díky bojovnosti a agresivitě domácích. Hosté se snažili hrát chytře a tím se jim dařilo hru vyrovnat. David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl
Partizan Praha Tycho de Brahe FC B
Vladimír Dubský – Petr Dirbák, Miroslav Ilušák, Pavel Kopřivík, Pavel Kořánek, Dušan Škrabánek, Michal Slabý, Tomáš Turek vs Pavel Tolman – Jiří Bidovský, František Hulínský, Bohumil Karafiát, Radovan Tater, Antonín Tichý, Karel Vais, Martin Vais, Pavel Živný
32., 42. Tomáš Turek
34. Michal Slabý
31. Jiří Bidovský
48. Antonín Tichý
55. Martin Vais
6. 10. 07 10:00 DEKAN Tycho de Brahe FC B Mystique Dynamo CF 4. 1:3 (0:2)
Tvrdé a vyhecované utkání, kde měli hosté na své straně štěstí a dvěma slepenými góly rozhodli o výsledku.
Tycho de Brahe FC B Mystique Dynamo CF
Radovan Tater – Jiří Bidovský, František Hulínský, Petr Morávek, Tomáš Prokop, Antonín Tichý, Karel Vais, Martin Vais, Pavel Živný vs Adam Hild – Michal Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Jakub Mandelíček, Jakub Marek, Michal Stanko
58. Petr Morávek 16 Karel Vais 22., 53. Michal Burda
23. Jakub Burian
16. Michal Burda
22. 9. 07 10:00 DEKAN KTB B Tycho de Brahe FC B 3. 4:10 (1:4)
Utkání jednoznačného průběhu a otevřených obran. Hráči týmu Tycho de Brahe vstřelili deset branek, přičemž mohli ještě dalších deset přidat, ale šance promarnili. Nejlépe mířil hráč Vais Martin, který skóroval celkem pětkrát.
Tým KTB občas zaútočil a dosáhl tak slušného zkorigování výsledku.
KTB B Tycho de Brahe FC B
Jan Hudeček – Michal Barták, Dominik Behan, Miroslav Gášek, Petr Šešín, Petr Šešín vs Pavel Tolman – Jiří Bidovský, František Hulínský, Jiří Ludvík, Petr Morávek, Tomáš Prokop, Radovan Tater, Antonín Tichý, Karel Vais, Martin Vais, Pavel Živný
44. Jiří Ludvík
8. 9. 07 10:00 DEKAN Huňáč PK Tycho de Brahe FC B 1. 0:16 (0:8)
Domácí hráli ve čtyřech v poli. Jednoznačná záležitost pro hosty. Stanislav Kasa, Radovan Štěpánek
Huňáč PK Tycho de Brahe FC B
Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ vs Bohumil Karafiát – František Hulínský, Petr Morávek, Tomáš Prokop, Antonín Tichý, Karel Vais, Martin Vais, Pavel Živný