So 3.11.07 08:45 zzNOVOB Kapr tým 86 B Beton FC   (HL6G)
So 3.11.07 10:00 zzNOVOB Moneymakers Outsiders   (HL8G)
So 3.11.07 11:15 zzNOVOB Blizzard ZM Spartakus FC   (HL7F)
So 17.11.07 08:45 zzJUNI1 Pivnice U Zpěváčků Sebulba Utd.   (HL8H)
So 17.11.07 10:00 zzJUNI1 GPE 1.FC Popel Praha FC   (HL8B)
So 17.11.07 11:15 zzJUNI1 Balbín FC Praetorians FC A   (HL7E)

9. 12. 07 18:45 ZAK Lynx Cosmetic 11. 1:5 (1:1)
Zápas nepřipomínal souboj o 1.místo v 7.lize. Fotbalové utkání kazilo neustálé simulování hostí. Martin Šlechta, Martin Kotek
Lynx Cosmetic
Jiří Chloupek – Ladislav Daniš, Jan Dvořák, Jiří Feitl, Milan Humeník, Zdeněk Kovář, Jiří Prais, Petr Šíma vs Norbert Rúček – Patrik Benda, Radek Dobrý, Josef Hisem, Karel Hisem, Pavel Hubený, Václav Kyselka, Radek Tůma, Ján Zdechovan
16. Zdeněk Kovář 19., 36. Ján Zdechovan
47. Pavel Hubený
51. Radek Dobrý
57. Josef Hisem
25. 11. 07 17:30 P2 Cosmetic Pragoflora TJ 10. 4:2 (2:1)
Pragoflora rychle vedla, jenže soupeř ještě do půle skóre otočil. Vcelku nezajímavý zápas bez faulů.
Cosmetic Pragoflora TJ
Norbert Rúček – Patrik Benda, Radek Dobrý, Josef Hisem, Karel Hisem, Pavel Hubený, Václav Kyselka, Ján Zdechovan vs Pavel Chlapec – Jan Cavalieri, Tomáš Cavalieri, Robert Fischl, Martin Konvalinka, Daniel Krása
16. Patrik Benda
22. Josef Hisem
33. Radek Dobrý
50. Karel Hisem
8. Martin Konvalinka
51. Tomáš Cavalieri
18. 11. 07 13:45 zzJUNI1 Potíže Cosmetic 9. 0:3 (0:1)
Potíže hrající pouze ve čtyřech v poli dlouho držely naději na dobrý výsledek. V druhém poločase hosté zabrali a jen jejich střeleckou nemohoucností skóre narostlo pouze na 3:0, kdy góly dávali samí obránci. Michal Mikuš, Petr Mikulec
Potíže Cosmetic
Robert Bertien Fencl – Jiří Cipra, Jaroslav Dolejší, Ondřej Nykodým, Jakub Sluka vs Norbert Rúček – Patrik Benda, Radek Dobrý, Josef Hisem, Pavel Hubený, Václav Kyselka, Ján Zdechovan
9. Patrik Benda
32., 58. Václav Kyselka
4. 11. 07 12:30 zzPANK2 Cosmetic Parukářka FC 8. 5:3 (3:1)
  Rozhodčí se k utkání nedostavili! Utkání bylo poměrně vyrovnané. Rozhodlo lepší proměňování šancí ze strany Cosmetic.
Cosmetic Parukářka FC
Norbert Rúček – Patrik Benda, Radek Dobrý, Josef Hisem, Karel Hisem, Pavel Hubený, Václav Kyselka, Michal Šimek, Ján Zdechovan vs David Hula – Radim Fischer, Jakub Hladký, Vladivoj Pavlíček, Stanislav Pýcha, Radim Sabela, Michal Szegecs
13., 21., 46. Josef Hisem
14. Radek Dobrý
40. Karel Hisem
16. Radim Sabela
37., 43. Michal Szegecs
21. 10. 07 13:45 zzPANK2 Gangbeng Cosmetic 7. 6:1 (3:0)
Cosmetic byl individuálně lepším týmem, ale vzhledem k tomu, že se hráči soustředili na výkon ostatních v týmu, místo sami na sebe, tak zákonitě nemohli stačit na týmovou spolupráci vítězného Gangbengu. Jiří Kadlec, Dominik Kadlec
Gangbeng Cosmetic
Petr Solnička – Jiří Douda, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Ondřej Novotný, Martin Vaňač vs Norbert Rúček – Patrik Benda, Radek Dobrý, Josef Hisem, Václav Kyselka, Ján Zdechovan
3., 30. Pavel Herrmann
20., 56. Martin Vaňač
44., 55. Jakub Grafnetter
41. Josef Hisem
14. 10. 07 18:45 METE1 Cosmetic Hattrick Prosek FC 6. 10:4 (5:3)
Utkání se spoustou branek rozhodla osmiminutovka Cosmeticu, kdy čtyřmi brankami otočili nepříznivý stav z 0:2 na 4:2 a utkání pak měli ve své režii. Jinak nechápu hráče Cosmeticu, jak mohou nechat vykonávat funkci kapitána hráče Hisema, který neustále něco nesmyslně komentoval, spíše by měl zapracovat na tom, aby mu nepřekážel balón. Ladislav Zákostelský, Tomáš Kroužek
Cosmetic Hattrick Prosek FC
Norbert Rúček – Patrik Benda, Radek Dobrý, Josef Hisem, Pavel Hubený, Václav Kyselka, Radek Tůma, Ján Zdechovan vs Jiří Brčák – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Luděk Bouček, Jiří Březina, Petr Honka, Marcel Jirák, Ivo Kofroň, Michal Petrásek
39. Petr Honka
7. 10. 07 13:45 zzJUNI1 Forejt FC Cosmetic 5. 4:2 (1:2)
Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním hráči Cosmetic šli do dvoubrankového vedení, ale tým Forejtu FC přidal v druhé polovině utkání a třemi góly otočil a zvítězil. Jiří Benda, Štěpán Tikovský
Forejt FC Cosmetic
Lukáš Werner – Petr Forejt, Vlastimil Jansa, Matyáš Jirčík, Jiří Košťál, Štěpán Pecka, Václav Špirek vs Norbert Rúček – Patrik Benda, Radek Dobrý, Josef Hisem, Karel Hisem, Pavel Hubený, Václav Kyselka, Radek Tůma, Ján Zdechovan
21. Václav Špirek
36. Jiří Košťál
43., 49. Štěpán Pecka
8. Ján Zdechovan
30. 9. 07 13:45 P1 Cosmetic Dynamo R.U.M. A 4. 5:3 (1:3)
První poločas byl v řežii Dynama, ale ve druhém poločase dokázali Cosmetic zápas otočit ve svůj prospěch. Karel Rozhon, Karel Rozhon
Cosmetic Dynamo R.U.M. A
Norbert Rúček – Patrik Benda, Lukáš Bouzek, Radek Dobrý, Josef Hisem, Karel Hisem, Pavel Hubený, Václav Kyselka, Ján Zdechovan vs Ludvík Peřina – Jiří Bubeníček, Přemysl Jošek, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Jiří Rus, Michal Šelmeci, Václav Senič
60. Přemysl Jošek
23. 9. 07 12:30 zzS1 Cosmetic Tus Pelotas 3. 1:1 (1:0)
I přes úmyslnou ruku brankáře mimo vápno a následné vyloučení, skončilo utkání remízou, když domácí nedokázali využít početní převahu ke vstřelení vítězné branky.
Cosmetic Tus Pelotas
Norbert Rúček – Patrik Benda, Lukáš Bouzek, Radek Dobrý, Josef Hisem, Pavel Hubený, Václav Kyselka, Ján Zdechovan vs Lukáš Waldmann – Pierre-Antoine Berreur, Michael Hammerlage, Ryszard J. Macidlowski, Caner Memis, Mehmet S. Midyat, Carlos A. Molina Tello, Carlos Montes Orellana, Oleksiy Stashok
23. Josef Hisem 35. Carlos A. Molina Tello 45. Lukáš Waldmann
16. 9. 07 15:00 DEKAN Marná snaha Cosmetic 2. 3:4 (3:1)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Hráči Marné snahy nedokázali udržet slibný tříbrankový náskok. Mužstvo Cosmetic si vítězství za předvedenou hru a bojovnost zasloužilo. Michal Novák
Marná snaha Cosmetic
Vladimír Lacina – Roman Kalčík, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Martin Veselý vs Norbert Rúček – Patrik Benda, Lukáš Bouzek, Radek Dobrý, Josef Hisem, Karel Hisem, Václav Kyselka, Ján Zdechovan
4., 14. Roman Kalčík
13. Pavel Procházka
20., 35. Lukáš Bouzek
37., 51. Josef Hisem
9. 9. 07 13:45 zzTKSPA Cosmetic Pražská hovada 1. 8:2 (6:0)
Zápas ovlivnilo 5 rychlých branek v rozmezí 25.-30.minuty. Byla znát velká kvalita Cosmetic. V zápase toho hosté moc nepředvedli a zaslouženě prohráli. Josef Ferkl, Andreas García