So 8.9.07 08:45 zzPANK2 Sebulba Utd. Bröndby codein IF   (HL8H)
So 8.9.07 10:00 zzPANK2 No fear KK Green shock FC   (HL8H)
So 8.9.07 11:15 zzPANK2 Homidlo FC Los Zewlos   (HL8K)
Ne 11.11.07 10:00 zzPANK1 Reds FC Čech Mejd   (HL5G)
Ne 11.11.07 11:15 zzPANK1 Stodůlecký piráti Homidlo FC   (HL8K)
Ne 11.11.07 12:30 zzPANK1 Strahovská 10 B Pivojs s.r.o.1.FC   (HL6B)

2. 12. 07 12:30 zzS1 Suchdol sabres B Plný plíce 11. 6:0 k.
Plný plíce se k utkání nedostavily. David Sabuka, Jiří Zumr
Suchdol sabres B Plný plíce
Radek Kořínek – David Bělčický, Jan Hanák, Miloslav Hotovec, Petr Hradecký, Lukáš Lorenc, Jan Šmiraus, Petr Valenta, Václav Valenta vs
18. 11. 07 15:00 zzRIEG Plný plíce Samson Žižkov 1.FC 10. 2:4 (1:3)
Zasloužené vítězství hostů, kteří už ve 2.minutě zápasu vedli 0:2. V závěru však polevili a Plíce mohly zápas zdramatizovat, kdyby proměnily šance. David Sabuka
Plný plíce Samson Žižkov 1.FC
Jan Fojtík – Jakub Kuneš, Jindřich Matouš, Milan Němec, Jiří Stibůrek, Libor Stibůrek, Petr Vitásek vs Zdeněk Novák – Tomáš Brůna, Michael Dudek, Michal Ebr, Lukáš Klásek, Jan Šafránek, Petr Svoboda, Jiří Trnka, Jan Uhlíř
30. Petr Vitásek
55. Milan Němec
1. Tomáš Brůna
2., 47. Jan Šafránek
22. Jan Uhlíř
4. 11. 07 12:30 zzJUNI2 RAMS Plný plíce 9. 0:0 (0:0)
Špatný terén znemožnil techničtější hru. Hráno čistě a z radosti pro hru. Ondřej Bureš, Michael Řezáč
RAMS Plný plíce
Tomáš Lávička – Martin Beránek, Jakub Kouřil, Jan Nováček, Matěj Pavlíček, Jiří Špaček, Jindřich Verner vs Jan Fojtík – Jan Horníček, Martin Jelínek, Jakub Kuneš, Jindřich Matouš, Vladislav Nitrai, Libor Stibůrek, Petr Vitásek
21. 10. 07 11:15 STOD Plný plíce Pražská hnědka DK 8. 3:2 (3:1)
K utkání se nedostavil rozhodčí.

Po dohodě obou týmu odpískal zápas nehrající člen týmu DK Pražská hnědka. Odvedl nestranný, přísný ale spravedlivý výkon. Po podařeném úvodu vedl domácí tým, postupně hosté srovnali hru a málem i skóre a utkání se dohrávalo ve vysokém tempu s množstvím neproměněných šancí na obou stranách.
Plný plíce Pražská hnědka DK
Jindřich Matouš – Jan Fojtík, Jakub Kuneš, Vladislav Nitrai, Libor Stibůrek, Petr Vitásek vs Lukáš Hála – Martin Dvořák, Richard Holas, Lukáš Janda, Jaroslav Kraus, Ondřej Kulhánek, Martin Mára, Rudolf Miler, Jan Válek, Petr Zahradník
6., 17., 21. Vladislav Nitrai 27. Jaroslav Kraus
59. Martin Dvořák
14. 10. 07 12:30 zzJUNI1 Plný plíce Žaves 1.FC (11150) 7. 2:3 (2:1)
Žaves vyhrál bitvu, když se mu povedlo otočit nepříznivý vývoj zápasu. Nejdříve dvakrát vyrovnal a pět minut před koncem si vystřelil 2 body.
Plný plíce Žaves 1.FC (11150)
Jan Fojtík – Jakub Kuneš, Jindřich Matouš, Vladislav Nitrai, Libor Stibůrek, Petr Vitásek vs Filip Weber – Karel Hubička, Michal Křepelka, Jan Lukášek, Jan Mareš, Miroslav Plašil, Jiří Smolinský, Antonín Vávra
16., 27. Vladislav Nitrai 22. Miroslav Plašil
47., 55. Jan Mareš
7. 10. 07 15:00 zzREPOR Petrovice B Plný plíce 6. 2:3 (1:2)
Utkání plné nepřesností (zaviněné povrchem hřiště). Dramatický konec zvládli lépe hosté. Josef Drábek, Michal Šárka
Petrovice B Plný plíce
Radek Stránský – Jan Baborský, Ondřej Bělohlávek, Roman Bouda, Roman Chládek, Pavel Dubský, Jakub Kolář, Michal Monoszon, Michal Patka vs Jan Fojtík – Jan Horníček, Martin Jelínek, Jakub Kuneš, Jindřich Matouš, Milan Němec, Vladislav Nitrai, Libor Stibůrek, Petr Vitásek
12. Michal Monoszon
55. Pavel Dubský
6., 50. Vladislav Nitrai
16. Martin Jelínek
30. 9. 07 13:45 P3 Plný plíce Manchlastr FC 5. 1:12 (1:1)
Oboustranně slušně vedené utkání. Po vyrovnané první půli jednoznačná záležitost Manchlastru. Petr Dosoudil, Martin Černý
Plný plíce Manchlastr FC
Jan Fojtík – Jan Horníček, Jakub Kuneš, Jindřich Matouš, Milan Němec, Vladislav Nitrai, Libor Stibůrek, Petr Vitásek vs Lukáš Kuba – Petr Bejček, Daniel Dubský, Tomáš Řádek, Patrik Ryba, Miroslav Sládek, David Stibor, Jakub Tichý, Martin Veselý, Pavel Vokněr
23. Vladislav Nitrai 6., 44. Jakub Tichý
35., 46., 56. Tomáš Řádek
38., 40., 50., 53., 60. Martin Veselý
58. Daniel Dubský
59. Miroslav Sládek
23. 9. 07 16:15 zzJUNI2 Literpool United Plný plíce 4. 4:1 (3:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil.
Literpool United Plný plíce
Michal Jágrik – Robert Krejča, Petr Lämlein, Michal Martinek, Artem Movsesyan, Petr Sekyra, Jakub Žerebný vs Jan Fojtík – Jakub Kuneš, Jindřich Matouš, Jiří Stibůrek, Libor Stibůrek, Petr Vitásek
5., 13., 18. Jakub Žerebný
59. Artem Movsesyan
30. Jindřich Matouš
16. 9. 07 15:00 zzJUNI1 Plný plíce U Karla 99 FC 3. 2:4 (2:2)
Vyrovnaný a čistě hraný zápas, ve kterém rozhodla lepší koncovka hráčů U Karla 99 FC. Filip Hladík, Zdeněk Hladík
Plný plíce U Karla 99 FC
Jan Fojtík – Jan Horníček, Martin Jelínek, Jakub Kuneš, Jindřich Matouš, Libor Stibůrek, Petr Vitásek vs Pavel May – Štěpán Hofmeister, Tomáš Kočnar, Štěpán Mach, Jan May, Michal Navrátil, Ondřej Pašek
19. Martin Jelínek
27. Libor Stibůrek
18., 40. Štěpán Mach
29. Michal Navrátil
31. Jan May
9. 9. 07 15:00 zzHAGI3 TotalHam Plný plíce 2. 1:5 (0:0)
TotalHam byl v prvním poločase vyrovnaným soupeřem, ale hrubé chyby v jeho obraně umožnili Plným plicím jasné vítězství.
TotalHam Plný plíce
Adam Kunstýř – Lukáš Fiala, Lóránt Hariš, Jakub Herz, Tomáš Plevka, Michal Smolík vs Jan Fojtík – David Hlom, Jan Horníček, Jakub Kuneš, Jindřich Matouš, Libor Stibůrek, Petr Vitásek
42. Michal Smolík 32., 43. Jan Horníček
37. Petr Vitásek
41., 52. Jindřich Matouš
2. 9. 07 17:30 P3 Plný plíce Tankista Orange 1. 1:3 (1:0)
Zápas rozdílných poločasů, který rozhodlo více štětstí v zakončení a zejména hattrick Průchy. Tomáš Novotný, František Dobřanský
Plný plíce Tankista Orange
Jindřich Matouš – Jan Fojtík, David Hlom, Jakub Kuneš, Milan Němec, Libor Stibůrek, Petr Vitásek vs David Kašpar – Jan Bárta, Radek Kašpar, Ondřej Průcha, Tomáš Sládek, Jan Strouhal, Zdeněk Veselý