Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 2.12.07 | 12:30 | zzRIEG | Samson Žižkov 1.FC Pražská hnědka DK | 11. | 1:4 |
Ne 18.11.07 | 15:00 | zzRIEG | Plný plíce Samson Žižkov 1.FC | 10. | 2:4 |
Ne 4.11.07 | 15:00 | zzRIEG | Samson Žižkov 1.FC Petrovice B | 9. | 0:3 |
Ne 21.10.07 | 16:15 | zzRIEG | Manchlastr FC Samson Žižkov 1.FC | 8. | 0:1 |
Ne 14.10.07 | 16:15 | zzRIEG | Samson Žižkov 1.FC Literpool United | 7. | 1:4 |
Ne 7.10.07 | 16:15 | zzRIEG | U Karla 99 FC Samson Žižkov 1.FC | 6. | 6:1 |
Ne 30.9.07 | 16:15 | zzRIEG | Samson Žižkov 1.FC TotalHam | 5. | 3:1 |
Ne 23.9.07 | 16:15 | zzRIEG | Tankista Orange Samson Žižkov 1.FC | 4. | 0:6 |
Ne 16.9.07 | 16:15 | zzRIEG | Samson Žižkov 1.FC Suchdol sabres B | 3. | 0:1 |
Ne 9.9.07 | 16:15 | zzRIEG | Žaves 1.FC (11150) Samson Žižkov 1.FC | 2. | 2:1 |
Ne 2.9.07 | 16:15 | zzRIEG | RAMS Samson Žižkov 1.FC | 1. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchdol sabres B | 11 | 8 | 3 | 0 | 29:7 | 19 |
2. | Žaves 1.FC (11150) | 11 | 8 | 3 | 0 | 35:16 | 19 |
3. | Petrovice B | 11 | 7 | 1 | 3 | 40:14 | 15 |
4. | Manchlastr FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 44:23 | 12 |
5. | Pražská hnědka DK | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:28 | 11 |
6. | U Karla 99 FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 36:32 | 10 |
7. | Samson Žižkov 1.FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 21:24 | 10 |
8. | Literpool United | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:31 | 9 |
9. | Tankista Orange | 11 | 3 | 2 | 6 | 21:40 | 8 |
10. | RAMS | 11 | 3 | 3 | 5 | 26:34 | 7 |
11. | Plný plíce | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:41 | 7 |
12. | TotalHam | 11 | 1 | 1 | 9 | 12:46 | -3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 22.9.07 | 13:45 | P1 | Horno Porno Kraftwerk V2 (HL8G) |
So 22.9.07 | 15:00 | P1 | ALT 1.AK Beton FC (HL6G) |
So 22.9.07 | 16:15 | P1 | Hashlerka THC 1993 A Magic boys (HL7G) |
So 20.10.07 | 13:45 | P2 | Terron AC Bozi B Jawa Team (HL5F) |
So 20.10.07 | 15:00 | P2 | Válcovny plechu MS FC Moneymakers (HL8G) |
So 20.10.07 | 16:15 | P2 | Dejvický expres VET Válcovna plechu VET (VL4B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brůna Tomáš | 6 | 4 |
Cajthaml Tomáš | 7 | 0 |
Dudek Michael | 8 | 3 |
Ebr Michal | 11 | 4 |
Hindl Eduard | 10 | 3 |
Klásek Lukáš | 2 | 0 |
Klíma Tomáš | 2 | 0 |
Novák Zdeněk | 4 | 0 |
Šafránek Jan | 6 | 2 |
Svoboda Petr | 8 | 0 |
Tošnar Pavel | 7 | 0 |
Trnka Jiří | 7 | 0 |
Uhlíř Jan | 10 | 3 |
Vacek Vladimír | 7 | 1 |