Ne 4.11.07 13:45 TEMPO Karcinogenní England Praha 9. 6:2
Ne 21.10.07 13:45 TEMPO CFG Suchdol Karcinogenní 8. 3:15
Ne 14.10.07 13:45 TEMPO Karcinogenní Bohemia Chips TJ A 7. 18:1
Ne 7.10.07 13:45 TEMPO Albuquerque tuplaks Karcinogenní 6. 1:14
Ne 30.9.07 13:45 TEMPO Karcinogenní Stříbrný hroch B 5. 9:3
Ne 23.9.07 13:45 TEMPO Noťa FC Karcinogenní 4. 3:15
Ne 16.9.07 13:45 TEMPO Karcinogenní Motorclub 3. 9:2
Ne 9.9.07 13:45 TEMPO Ministerstvo obrany Karcinogenní 2. 3:5
Ne 2.9.07 17:30 TEMPO Karcinogenní Magrit 1. 6:0 k.

1. Karcinogenní 11 10 1 0 106:21 21
2. Eskadra smrti 11 10 1 0 50:14 21
3. Stříbrný hroch B 11 8 1 2 46:19 17
4. Ministerstvo obrany 11 6 3 2 40:17 15
12. Magrit 11 0 0 11 0:66 0

So 1.9.07 08:45 TEMPO ALT 1.AK Prague United   (HL6G)
So 1.9.07 10:00 TEMPO Blizzard ZM Kamarádi 1.FC   (HL7F)
Út 11.9.07 16:45 zzPANK2 Sedm zbabělých A Jemné a Solené 1.FC   (HL8C)
Út 11.9.07 18:00 zzPANK2 Booaa KK Domácí potřeby B   (HL7B)
Pá 21.9.07 16:30 zzPANK1 Klátiči WH Traktor Praha B   (HL8F)
Pá 21.9.07 17:45 zzPANK1 Viktor 1.FC Seznam.cz FC   (HL7D)

2. 12. 07 12:30 TEMPO Karcinogenní Šnek FC B 11. 6:0 k.
Hosté se k zápasu nedostavili a jsou kontumováni. Miroslav Jiskra, Martin Dostál
Karcinogenní Šnek FC B
Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Pavel Franěk, Tomáš Hájek, Marcel Kodíček, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Jaroslav Novák, Martin Tousek, Zdeněk Voska vs
18. 11. 07 13:45 TEMPO Eskadra smrti Karcinogenní 10. 3:3 (1:0)
Ve vyrovnaném utkání si soupeři rozdělili po bodu za remízu. Pochvalu si zaslouží oba brankáři. Ivo Mráz, Jiří Pátek
Eskadra smrti Karcinogenní
Jiří Svoboda – Martin Beď, Jan Gregor, Tomáš Holubovský, Michal Hruška, Jakub Košler, Jan Srp, Tomáš Staněk vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Kamil Černý, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Vladimír Šmákal, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
24., 35., 43. Tomáš Holubovský 41. Jakub Mikéska
50. Jakub Virl
53. Pavel Beneš
4. 11. 07 13:45 TEMPO Karcinogenní England Praha 9. 6:2 (1:1)
Do poločasu vyrovnaný zápas. Po změně stran ovládli hřiště Karcinogenní a zaslouženě zvítězili. Tomáš Schilla, Miroslav Trnka
Karcinogenní England Praha
Adam Brtna – Pavel Franěk, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Jaroslav Novák, Vladimír Šmákal, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Daniel Endl – Jan Fára, Zdeněk Hopjan, Petr Kadlec, Václav Krček, Roman Pém, Michal Stříbrný
20., 59. Jakub Mikéska
37. Jakub Virl
53., 57. Zdeněk Voska
59. Michal Mundl
19. Václav Krček
54. Zdeněk Hopjan
21. 10. 07 13:45 TEMPO CFG Suchdol Karcinogenní 8. 3:15 (1:8)
Utkání mělo jednoznačný průběh. Tým CFG Suchdol se sice v úvodu ujal vedení, pak však ve své obraně pořádal den otevřených dveří. Soupeř se pár minut rozehrával, a pak začal sázet gól za gólem. Již v prvním poločase nastřílel osm branek. Po přestávce přidal dalších sedm.
CFG Suchdol Karcinogenní
Luděk Markvart – Jaroslav Bělka, Jiří Fejfar, David Krejčí, Michal Novák, Jiří Pavlíček, Petr Tovara vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Pavel Franěk, Tomáš Hájek, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
28., 47., 57., 59. Pavel Beneš
14. 10. 07 13:45 TEMPO Karcinogenní Bohemia Chips TJ A 7. 18:1 (6:1)
Od prvního hvizdu bylo jasné kdo je lepší. Hráči Karcinogenní byli o dvě třídy lepší a dokazuje to i výsledek.
Karcinogenní Bohemia Chips TJ A
Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Pavel Franěk, Michal Mundl, Jaroslav Novák, Vladimír Šmákal, Martin Tousek, Jakub Virl vs Milan Satoranský – Miroslav Fojtík, Michal Horálek, Petr Vaněk, Antonín Vyhňák
20. Petr Vaněk
7. 10. 07 13:45 TEMPO Albuquerque tuplaks Karcinogenní 6. 1:14 (0:9)
Jednoznačná záležitost vítězů, kteří patří do zcela jiné ligy. Arnošt Barták, Jiří Hroník
Albuquerque tuplaks Karcinogenní
Evžen Ondráček – Zdeněk Chvostík, Lukáš Novák, Miroslav Paštěka, Ferdinand Uberall, Ladislav Vokolek, Jiří Wolf, Jiří Žampa vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Pavel Franěk, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Jaroslav Novák, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
55. Jakub Virl
30. 9. 07 13:45 TEMPO Karcinogenní Stříbrný hroch B 5. 9:3 (4:1)
Jednoznačné vítězství domácích, byli fotbalovější, běhavější a byli ve větším počtu. Vladimír Junek, Ondřej Rygl
Karcinogenní Stříbrný hroch B
Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Pavel Franěk, Tomáš Hájek, Marcel Kodíček, Michal Mundl, Jaroslav Novák, Vladimír Šmákal, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs David Knirsch – Martin Anger, Juraj Borovský, Zdeněk Chlebna, Martin Frencl, Zdeněk Genčev, Zdeněk Genčev, Kamil Knotek, Lucas Mercado Garcia
7., 35., 45. Zdeněk Genčev 57. David Knirsch
23. 9. 07 13:45 TEMPO Noťa FC Karcinogenní 4. 3:15 (1:7)
Od úvodního hvizdu zcela jednoznačné utkání v režii Karcinogenních. Jiří Žalud, Michal Vrba
Noťa FC Karcinogenní
Petr Stejskal – Martin Blažka, Štefan Chovanec, Jakub Halamka, Martin Loquens, Petr Loquens, Ján Pásztor, Martin Věžník, Martin Víšek vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Pavel Franěk, Marcel Kodíček, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Jaroslav Novák, Vladimír Šmákal, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
43. Zdeněk Voska
16. 9. 07 13:45 TEMPO Karcinogenní Motorclub 3. 9:2 (4:0)
Karcinogenní jasně přehráli soupeře jak technicky, tak nasazením a zaslouženě vyhráli. Hra proběhla v rychlém tempu s krásnými akcemi a zápas byl na osmou ligu nadprůměrný. David Řezáč
Karcinogenní Motorclub
Adam Brtna – Pavel Beneš, Kamil Černý, Pavel Franěk, Tomáš Hájek, Marcel Kodíček, Michal Mundl, Jaroslav Novák, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Jan Kos – Pavel Beránek, David Cejpek, Martin Eichler, Václav Eichler, Michal Kos, Vladimír Krob, Michal Kučera, Lukáš Novisedlák, Filip Šena, Michal Zada
59. Michal Kučera
9. 9. 07 13:45 TEMPO Ministerstvo obrany Karcinogenní 2. 3:5 (2:4)
Vyrovnaný a slušně hraný zápas, kde se nakonec radovalo početnější mužstvo. Radek Stránský, Roman Bouda
Ministerstvo obrany Karcinogenní
Karel Hendrych – Pavel Chotaš, Pavel Kaucký, Pavel Poláček, David Rakušan, Marek Sobota vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Pavel Franěk, Tomáš Hájek, Marcel Kodíček, Michal Mundl, Jaroslav Novák, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
3. Marek Sobota
19., 48. Pavel Kaucký
6. Martin Tousek
14., 18. Kamil Černý
22. Pavel Franěk
59. Zdeněk Voska
2. 9. 07 17:30 TEMPO Karcinogenní Magrit 1. 6:0 k.
Prvních 5.minut zápasu bylo vyrovnaných. Následovala jasná převaha týmu Karcinogenní okořeněná brankami. Utkání bylo ve 38.minutě předčasně ukončeno z důvodu odstoupení hráčů Magritu ze zápasu. Jakub Nešpor, Ján Dzvoník
Karcinogenní Magrit
Adam Brtna – Pavel Beneš, Pavel Franěk, Tomáš Hájek, Marcel Kodíček, Michal Mundl, Jaroslav Novák, Vladimír Šmákal, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Pavel Jančárek – Martin Granilla, Jan Horehleď, Antonín Krištůfek, Patrik Schneider, Richard Schneider, Ladislav Šrám, Karel Šrámek, Jan Strupek