Ne 14.10.07 10:00 zzJUNI2 Horsis heads Imidin Opatov FC   (HL5G)
Ne 14.10.07 11:15 zzJUNI2 Praga Calcio CC Sananim FC A   (HL6I)
Ne 14.10.07 12:30 zzJUNI2 Okouni Strážci Pomeranče   (HL8N)
Ne 14.10.07 13:45 zzJUNI2 Spalovna FK Blankyt bulldogs   (HL8A)
Ne 14.10.07 15:00 zzJUNI2 Akvaristika TJ Lucián FC B   (HL7L)
Ne 14.10.07 16:15 zzJUNI2 Lynx Potíže   (HL7K)

4. 12. 07 19:00 P2 Torzoo Domácí potřeby B 11. 0:3 (0:1)
O vítězství Domácích potřeb rozhodl větší počet hráčů na střídání a také produktivita střelce Vaňka.
Torzoo Domácí potřeby B
Ľubomír Prokop – Daniel Jakeš, Josef Jedlička, Václav Jílek, Boris Kopečný, Petr Novák, Roman Šoula vs Zdeněk Vlach – Vladimír Houda, Stanislav Kohoutek, Michal Louda, Jan Roule, Radek Šanda, Lukáš Urban, Petr Vaněk, Václav Zahradník
16., 53., 59. Petr Vaněk
27. 11. 07 20:45 DEKAN Domácí potřeby B Terasy KFC B 10. 3:1 (2:0)
Vzhledem ke zmrzlému povrchu se odehrálo utkání dobré kvality. Luboš Neveršil, Martin Horyna
Domácí potřeby B Terasy KFC B
Zdeněk Vlach – Vladimír Houda, Stanislav Kohoutek, Michal Louda, Michal Louda, Jan Roule, Radek Šanda, Lukáš Urban, Petr Vaněk, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Leoš César – Zdeněk Drozd, Jan Herian, Martin Hrneček, Václav Linhart, Karel Rožec, Jakub Šídlo, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček
9. Lukáš Urban
25. Jan Roule
46. Zdeněk Vlach
32. Martin Hrneček
13. 11. 07 18:15 zzTKSPA Sorbino Domácí potřeby B 9. 2:5 (1:2)
Utkání nadprůměrné úrovně, ve kterém se po zásluze prosadili hosté. Od začátku vedli, protože dokázali své rychlé kombinace zakončit. Sorbino se však nevzdávalo a jeho hráči dvakrát snížili. V závěru však Potřeby přidaly pátý gól jako pojistku.
Sorbino Domácí potřeby B
Marek Vitouš – Milan Balda, Roman Borovička, Michal Domanský, Richard Novák, Pavel Sláma, Radek Štveráček, Zdeněk Votruba, Pavel Žák vs Zdeněk Vlach – Vladimír Houda, Stanislav Kohoutek, Michal Louda, Michal Louda, Jan Roule, Lukáš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal
20. Richard Novák
47. Roman Borovička
3., 58. Michal Louda
5., 44. Václav Zahradník
36. Jan Roule
11. 11. 07 10:00 zzJUNI2 Domácí potřeby B Santovi Sobi 8. 3:1 (3:0)
Hřiště bylo na hranici regulérnosti. Utkání, které bylo hráno fair-play měli 45 minut pod kontrolou hráči týmu Domácí potřeby B. Ke konci zápasu jim však začaly docházet síly a iniciativu převzal tým hostí, avšak dokázal z toho vytěžit pouze jeden gól. Ladislav Skalský
Domácí potřeby B Santovi Sobi
Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Jan Louda, Michal Louda, Michal Louda, Radek Šanda, Lukáš Urban, Petr Vaněk, Václav Zahradník vs Marek Nýč – Lukáš Coufal, Tomáš Drahorád, Lukáš Garreis, Prokop Houda, Michal Šourek
5., 22. Michal Louda
16. Stanislav Kohoutek
51 Petr Vaněk 60. Michal Šourek
25. 10. 07 18:15 zzTKSPA Pivušky FC Domácí potřeby B 7. 6:6 (3:3)
Vyrovnanané utkání výborné úrovně skončilo spravedlivou dělbou bodů. Oba týmy si za svůj výkon zasloužily vítězství. Hráči Domácích potřeb začali lépe a čtyřikrát vedli. Soupeř však vždy vyrovnal a později si vytvořil dvoubrankové vedení, o které ale v závěru přišel.
Pivušky FC Domácí potřeby B
Jan Vimer – Jindřich Černý, Martin Jaroš, Richard Novotný, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jaroslav Vimer, Petr Zollman vs Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Michal Louda, Michal Louda, Lukáš Urban, Petr Vaněk, Václav Zahradník, Martin Zatkal
46. Martin Zatkal
21. 10. 07 10:00 zzS2 Domácí potřeby B Paseka FC 6. 1:3 (1:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání. Ve druhé půli začali domácí odpadat fyzicky a Paseka FC toho využila gólově. Tomáš Hudera, Lukáš Zahrádka
Domácí potřeby B Paseka FC
Jiří Krupka – Vladimír Houda, Jan Louda, Michal Louda, Michal Louda, Jan Roule, Lukáš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Libor Beneš – Vladimír Hozman, Pavel Kadeřábek, Petr Kadeřábek, Karel Nachtman, Petr Novotný, František Presl
4. Jan Roule 18., 59. Petr Kadeřábek
55. František Presl
9. 10. 07 19:00 P1 Palouk SK Domácí potřeby B 5. 4:3 (2:2)
Ve vyrovnaném a kvalitním utkání dokázali hráči Palouku zlikvidovat dvoubrankové manko a důraznější hrou nakonec strhli vítězství na svou stranu. Miloš Trinkmoc, Josef Moravec
Palouk SK Domácí potřeby B
Ondřej Balek – Pavel Brejška, Marek Charouzek, Pavel Jarmar, Jiří Malý, Jakub Novotný, Vlastimil Posejpal, Milan Valenta, Pavel Volf vs Zdeněk Vlach – Vladimír Houda, Jan Louda, Michal Louda, Michal Louda, Jan Roule, Radek Šanda, Lukáš Urban, Petr Vaněk, Martin Zatkal
23., 38. Pavel Volf
27., 48. Milan Valenta
2., 45. Petr Vaněk
11. Jan Roule
2. 10. 07 17:00 HANSP Domácí potřeby B Hajdaláci z Masné 18 FK 4. 1:4 (1:3)
V zápase byla viditelná převaha hostí. Rozhodl duel útočníka Průchy s obráncem Houdou. Tomáš Věchtík, Josef Kouba
Domácí potřeby B Hajdaláci z Masné 18 FK
Zdeněk Vlach – Vladimír Houda, Stanislav Kohoutek, Michal Louda, Michal Louda, Radek Šanda, Lukáš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Josef Rezek – David Barcal, Kamil Průcha, Dan Putík, Miroslav Sachl, Jan Voith, Roman Zajíc, Pavel Žilka
8. Václav Zahradník 11. Roman Zajíc
25., 27., 34. Kamil Průcha
18. 9. 07 17:45 zzPANK2 Domácí potřeby B XXX 3. 0:6 (0:4)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil. Evžen Zdvíhal, Lukáš Rejzek
Domácí potřeby B XXX
Zdeněk Vlach – Vladimír Houda, Jan Louda, Michal Louda, Martin Zatkal vs Luboš Novotný – Tomáš Cígler, Jiří Halík, Daniel Joska, Petr Kubišta, Pavel Majer, Daniel Mašek, Martin Straka
4., 15. Daniel Mašek
7. Tomáš Cígler
24. Pavel Majer
36. Daniel Joska
50. Petr Kubišta
11. 9. 07 18:00 zzPANK2 Booaa KK Domácí potřeby B 2. 2:6 (0:2)
Slušně hraný zápas, kde Domácí potřeby měly navrch věkově mladším týmem a lepší obranou. Zdeněk Voska, Martin Beránek
Booaa KK Domácí potřeby B
Martin Svoboda – Rostislav Klouda, Jiří Kroužecký, Petr Müller, Vítězslav Novák, Marek Svoboda, David Zezula vs Zdeněk Vlach – Michal Louda, Michal Louda, Jan Roule, Radek Šanda, Lukáš Urban, Petr Vaněk
36., 52. David Zezula 17., 58. Petr Vaněk
20. Michal Louda
32. Michal Louda
42., 43. Lukáš Urban
4. 9. 07 17:00 zzPODVI Domácí potřeby B Tsunami 99 1. 3:2 (2:1)
Domácí v prvním poločase promarnili spoustu šancí, proto se ve druhém poločase museli strachovat o body. Na ty nakonec neúspěšně útočilo v pěti lidech bojující družstvo Tsunami. Slušný zápas. Jan Brabenec, Jiří Chytil