Ne 21.10.07 12:30 zzHAGI2 Sakostra Rumové pralinky FC   (HL8P)
Ne 21.10.07 13:45 zzHAGI2 Stříbrný hroch B Motorclub   (HL8O)
Ne 18.11.07 17:30 BECH PES 3 Dropa FC A   (HL8P)
Ne 18.11.07 18:45 BECH Guinness AC Jednota Košík   (HL6L)
So 8.12.07 08:45 TEMPO Socra AFK Karlín FC VET Vyprahlo FC VET   (VL3B)
So 8.12.07 10:00 TEMPO Partizan Praha Výtržník HFC   (HL6F)

9. 12. 07 12:30 zzJUNI1 Real Kamýk Kucí vopálení SK 11. 5:2 (2:0)
Domácí působili jistějším dojmem a v prvním poločase si vypracovali dvoubrankový náskok, který jim Kucí vopálení sebrali hned ze začátku druhé půle. Kamýk se ale nenechal obrat o vítězství a třemi brankami rozhodl utkání ve svůj prospěch.
Real Kamýk Kucí vopálení SK
Jiří Humhal – Jaroslav Burda, Jakub Hofman, Luboš Říha, Bedřich Šídlo, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Martin Vaněk vs Ondřej Kašpar – Jan Berka, Tomáš Dedek, Filip Koubek, Pavel Kuchynka, David Taufer, Jakub Trmota
13., 51. Martin Vaněk
27. Petr Smrčka
45., 57. Marcel Šmaus
32., 35. Pavel Kuchynka
25. 11. 07 12:30 zzRIEG Stříbrný hroch A Real Kamýk 10. 0:0 (0:0)
Na divácky zajímavém utkání se výrazně podepsal rozmlácený povrch hřiště. Zápas byl celkově vyrovnaný. Na obou stranách byla vidět snaha o kombinaci. Stříbrný hroch nevyužil technickou převahu nad soupeřem ke vstřelení gólu a utkání tudíž skončilo bezbrankovou remízou. Matěj Sova, Pavel Novák
Stříbrný hroch A Real Kamýk
Jakub Appelt – Jakub Bouček, Josef Nedorost, Josef Strasser, Karel Studenovský, Roman Studenovský vs Jiří Humhal – Jaroslav Burda, Jakub Hofman, Luboš Říha, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Martin Vaněk, Marcel Vladyka
11. 11. 07 12:30 zzHAGIB Real Kamýk Gobi dezert 9. 0:0 (0:0)
Na velmi špatném terénu se hrálo bojovné, ale zároveň férové utkání. Vynikali oba gólmani, kteří byli hvězdami zápasu. Zdeněk Holakovský, Jiří Vítek
Real Kamýk Gobi dezert
Jiří Humhal – Jakub Hofman, Bedřich Šídlo, Marcel Šmaus, Martin Vaněk, Marcel Vladyka vs Martin Havel – Lukáš Buček, Petr Hejna, Martin Koula, Jan Lamser, Josef Pečený
4. 11. 07 12:30 zzPODVI Bagr 1.FC Real Kamýk 8. 4:0 (2:0)
První poločas vyrovnaný, po přestávce měli navrch domácí, protože poražení se soustředili hlavně na komentáře a ne na hru samotnou. Peter Galavský, Michal Nůsek
Bagr 1.FC Real Kamýk
František Vlček – Jaroslav Balouš, Jaroslav Beran, Radek Kemza, Tomáš Krbec, Patrik Procházka, Igor Svobodník, Petr Vršanský, Jiří Zmatlík vs Bedřich Šídlo – Radek Bláha, Jaroslav Burda, Jakub Hofman, Luboš Říha, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Martin Vaněk, Jan Vypior
20. Jiří Zmatlík
23. Igor Svobodník
46., 55. Jaroslav Balouš
28. 10. 07 13:45 zzCIS Real Kamýk Tornádo Labuť PM 7. 3:1 (2:0)
Na začátku utkání to vypadalo na jasnou výhru domácích, kteří se zaslouženě již v 6. minutě dostali do vedení. Do poločasu přidal Real ještě jednu branku. I přes několik pěkných střel hostujícího Tornáda byl tedy poločas 2:0. Krátce po přestávce se však hosté dočkali a rázem bylo o co hrát. V 58. minutě dal výsledku definitivu domácí Smrčka, který potrestal chybu gólmana.
Real Kamýk Tornádo Labuť PM
Jiří Humhal – Jakub Hofman, Luboš Říha, Bedřich Šídlo, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Marcel Vladyka, Jan Vypior vs Václav Hrdlička – Milan Ducko, Daniel Fišer, Martin Phillip, Bohumil Řežábek, Martin Řežábek, Vladimír Vopátek
6. Marcel Šmaus
26. Jan Vypior
58. Petr Smrčka
34. Martin Řežábek 19. Václav Hrdlička
14. 10. 07 12:30 zzNKBE Sestra Sojka Real Kamýk 6. 3:1 (1:0)
Utkání hrané ve vlažném tempu vyhrálo mužstvo, které šlo vítězství více naproti. Petr Vosmík
Sestra Sojka Real Kamýk
Jan Kratochvíl – Jan Bělonožník, Jan Hlaváček, Jan Kubíček, Ivan Lhotský, Ondřej Vála, Jiří Výborný, Michal Žák vs Jiří Humhal – Jakub Hofman, Luboš Říha, Bedřich Šídlo, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Martin Vaněk, Marcel Vladyka
6. Ivan Lhotský
34., 58. Michal Žák
40. Jakub Hofman
7. 10. 07 12:30 zzHAGI3 Real Kamýk Sbírka pokladů 5. 6:0 k.
Velmi čisté a poklidné utkání, hrané férově, téměř bez faulů. Kamýk byl po celý zápas lepší. Daniel Doubek, Jiří Korecký
Real Kamýk Sbírka pokladů
Jiří Humhal – Jakub Hofman, Luboš Říha, Bedřich Šídlo, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Martin Vaněk, Jan Vypior vs Jan Myška – Zdeněk Bílý, Vladimír Hájek, Jitka Hanžlová, Štěpán Kanov, Jan Stránský, Oldřich Vohradník
31., 37. Marcel Šmaus
33. Luboš Říha
40., 60. Jan Vypior
56. Vladimír Hájek
23. 9. 07 20:00 HANSP Vixens Real Kamýk 4. 0:8 (0:5)
Jednoznačné utkání. Tým Vixens je sice složen ze samých krásných mladých dívek, ale to je na hřišti jejich jediné plus.
Vixens Real Kamýk
Romana Kábelová – Zuzana Immerová, Barbora Kábelová, Marie Keilová, Markéta Keilová, Hana Norbertová, Jana Norbertová, Kateřina Pšeničková vs Jiří Humhal – Jakub Hofman, Luboš Říha, Bedřich Šídlo, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Martin Vaněk, Jan Vypior
4., 7., 16., 34., 59. Jan Vypior
19. Martin Vaněk
30. Luboš Říha
45. Petr Smrčka
16. 9. 07 16:15 HANSP Neúspěch Strouhalák Real Kamýk 3. 3:0 (1:0)
O utkání se rozhodlo ve druhé půli zápasu, kdy domácí potvrdili vedení 1:0 dalšími dvěma trefami.
Neúspěch Strouhalák Real Kamýk
Jiří Zumr – Daniel Biderman, Čestmír Brousil, Richard Feuereisel, Jakub Hort, Václav Krampera, Jan Mačejovský, Tomáš Přáda, Karel Riedl, David Sabuka, Zdeněk Ševčík st. vs Jiří Humhal – Jaroslav Burda, Jakub Hofman, Luboš Říha, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Marcel Vladyka, Jan Vypior
20., 47. Zdeněk Ševčík st.
42. Karel Riedl
9. 9. 07 17:30 zzHAGI3 Real Kamýk Metro AFK 2. 0:1 (0:1)
AFK Metro dokázalo narozdíl od soupeře proměnit alespoň jednu šanci a proto vyhrálo. Bez hráčských individualit.
Real Kamýk Metro AFK
Jiří Humhal – Jakub Hofman, Luboš Říha, Bedřich Šídlo, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Martin Vaněk, Marcel Vladyka, Jan Vypior vs Antonín Doležel – David Bartók, Tomáš Bláha, Ladislav Břeský, Miroslav Fexa, Petr Fexa, Michal Koudelka, Jiří Vácha
18. Jiří Vácha
2. 9. 07 13:45 P2 Laxní přístup Real Kamýk 1. 4:1 (1:1)
Pěkné "přátelské" utkání, které proběhlo bez sebemenších problémů. Pavel Vrtiška, Nikola Dočekal
Laxní přístup Real Kamýk
David Šátek – Petr Guzan, Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Michal Krlín, Josef Novák, Jan Pohl, Radek Šén, Michal Široký, Ondřej Zeman vs Ladislav Kmenta – Jakub Hofman, Jiří Humhal, Bedřich Šídlo, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Martin Vaněk, Jan Vypior