Ne 21.10.07 15:00 zzHAGI3 Beach attack 90210 Kanonýři   (HL8N)
Ne 21.10.07 16:15 zzHAGI3 Žaves 1.FC (11150) TotalHam   (HL8M)
Ne 18.11.07 11:15 zzJUNI1 Stříbrný hroch C Uganda   (HL8K)
Ne 18.11.07 12:30 zzJUNI1 Sudden death Pražští lvi   (HL8L)
Ne 2.12.07 12:30 zzJUNI1 Ministerstvo obrany England Praha   (HL8O)
Ne 2.12.07 13:45 zzJUNI1 Sebranka FC B Ivánkovy děti   (HL6J)

9. 12. 07 12:30 zzJUNI1 Real Kamýk Kucí vopálení SK 11. 5:2 (2:0)
Domácí působili jistějším dojmem a v prvním poločase si vypracovali dvoubrankový náskok, který jim Kucí vopálení sebrali hned ze začátku druhé půle. Kamýk se ale nenechal obrat o vítězství a třemi brankami rozhodl utkání ve svůj prospěch.
Real Kamýk Kucí vopálení SK
Jiří Humhal – Jaroslav Burda, Jakub Hofman, Luboš Říha, Bedřich Šídlo, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Martin Vaněk vs Ondřej Kašpar – Jan Berka, Tomáš Dedek, Filip Koubek, Pavel Kuchynka, David Taufer, Jakub Trmota
13., 51. Martin Vaněk
27. Petr Smrčka
45., 57. Marcel Šmaus
32., 35. Pavel Kuchynka
25. 11. 07 16:15 HANSP Kucí vopálení SK Neúspěch Strouhalák 10. 1:9 (1:3)
Velmi jednoznačné utkání. První půli domácí dlouho drželi krok, ale pak hosté ovládli hřiště. Petr Kočiřík, Jan Černý
Kucí vopálení SK Neúspěch Strouhalák
Zdeněk Zelinka – Jan Berka, Filip Koubek, Pavel Kuchynka, Jan Surovec, David Taufer vs Jiří Zumr – Daniel Biderman, Čestmír Brousil, Richard Feuereisel, Václav Krampera, Jan Mačejovský, Tomáš Přáda, Karel Riedl, David Sabuka, Zdeněk Ševčík st.
3. Jan Berka 6. Čestmír Brousil
21. Jan Mačejovský
28. Daniel Biderman
31., 40., 46. David Sabuka
36., 59. Karel Riedl
43. Tomáš Přáda
11. 11. 07 13:45 zzHAGI3 Metro AFK Kucí vopálení SK 9. 3:0 (3:0)
Kvalitu utkání silně ovlivnil velmi špatný terén. Radovan Sveykovský, Pavel Beránek
Metro AFK Kucí vopálení SK
Antonín DoleželTomáš Bláha, Ladislav Břeský, Miroslav Fexa, Petr Fexa, Vít Melichar, Jiří Vácha vs Tomáš Dedek – Jan Berka, Pavel Kuchynka, Jan Surovec, David Taufer, Zdeněk Zelinka
10. Ladislav Břeský
15. Miroslav Fexa
20. Tomáš Bláha
4. 11. 07 12:30 zzHAGI2 Kucí vopálení SK Laxní přístup 8. 0:4 (0:1)
Kucí vopálení měli tentokrát laxnější přístup a proto zaslouženě prohráli. Vopálení byli nakonec snad jen z hagiborské škváry. Marek Holer
Kucí vopálení SK Laxní přístup
Tomáš Dedek – Jan Berka, Pavel Kuchynka, Jan Surovec, David Taufer, Jakub Trmota, Zdeněk Zelinka vs David Šátek – Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Michal Krlín, Josef Novák, Jan Pohl, Lukáš Záruba, Ondřej Zeman
15. Josef Novák
35. Ondřej Zeman
48. Pavel Hromádka
57. Jan Pohl
28. 10. 07 17:30 HANSP Kucí vopálení SK Vixens 7. 11:0 (9:0)
Jasný zápas, holky ukázaly slušný výkon. Ve vyrovnaném utkání rozhodla koncovka. Ondřej Melena, Vojtěch Mika
Kucí vopálení SK Vixens
Tomáš Dedek – Jan Berka, Pavel Kuchynka, Jan Surovec, David Taufer, Jakub Trmota vs Barbora Kábelová – Zuzana Immerová, Romana Kábelová, Marie Keilová, Markéta Keilová, Hana Makaloušová, Hana Norbertová, Jana Norbertová, Kateřina Pšeničková
5., 19., 20., 30., 33. Jan Berka
11., 22., 29. Pavel Kuchynka
18. David Taufer
28. Jan Surovec
43. Tomáš Dedek
14. 10. 07 15:00 zzHAGI3 Stříbrný hroch A Kucí vopálení SK 6. 2:1 (0:0)
Kvalitní utkání. Domácí byli šťastnějším týmem nikoliv lepším. Filip Soukup
Stříbrný hroch A Kucí vopálení SK
Jakub Appelt – Lukáš Ambros, Dmitriy Belokur, Jakub Bouček, Josef Nedorost, Josef Strasser, Karel Studenovský, Roman Studenovský vs Tomáš Dedek – Jan Berka, Ondřej Kašpar, Pavel Kuchynka, David Taufer, Jan Zahálka, Zdeněk Zelinka
40. Karel Studenovský
52. Roman Studenovský
57. Jan Berka
7. 10. 07 13:45 zzHAGI3 Kucí vopálení SK Gobi dezert 5. 1:6 (0:5)
Vyrovnané utkání, výsledek je hodně krutý, protože v první půli Gobi padlo do branky všechno. Vyhrál fotbalovější tým. Daniel Doubek, Jiří Korecký
Kucí vopálení SK Gobi dezert
Tomáš Dedek – Jan Berka, Filip Koubek, Pavel Kuchynka, Jakub Trmota, Jan Zahálka vs Martin Havel – Petr Hejna, Tomáš Mohelský, Branislav Pazúrik, Josef Pečený, Miloš Plachý, Petr Pokorný, Jiří Zavadil
34. Pavel Kuchynka 5., 42. Branislav Pazúrik
19. Josef Pečený
26., 30. Tomáš Mohelský
30. Miloš Plachý
23. 9. 07 16:15 zzPODVI Bagr 1.FC Kucí vopálení SK 4. 4:1 (1:0)
Jasně lepší výkon domácích pečetěný krásnými góly. Čistě hrané utkání v duchu fair play. Petr Babický, Jaroslav Huňka
Bagr 1.FC Kucí vopálení SK
Libor Kemza – Jaroslav Beran, Tomáš Krbec, Patrik Procházka, Igor Svobodník, František Vlček, Petr Vršanský, Jiří Zmatlík vs Tomáš Dedek – Jan Berka, Ondřej Kašpar, Filip Koubek, Pavel Kuchynka, David Taufer, Jakub Trmota, Jan Zahálka, Zdeněk Zelinka
2. Igor Svobodník
39. Petr Vršanský
54. Patrik Procházka
59. Jaroslav Beran
48. Jan Berka
16. 9. 07 15:00 zzCIS Kucí vopálení SK Tornádo Labuť PM 3. 5:3 (1:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil. Filip Krejčiřík, Petr Báča
Kucí vopálení SK Tornádo Labuť PM
Jan BerkaTomáš Dedek, Pavel Kuchynka, David Taufer, Jakub Trmota, Zdeněk Zelinka vs Bohumil Řežábek – Daniel Fišer, Václav Hrdlička, Martin Phillip, Patrik Steinbauer
34. Bohumil Řežábek
9. 9. 07 12:30 zzNKBE Sestra Sojka Kucí vopálení SK 2. 3:1 (2:0)
Kucí vopálení "to příliš často nepošolichali", tudíž zaslouženě prohráli. Výkon však předvedli bojovný a zanechali sympatický dojem. To však nestačilo... Sojka se více prala o vítězství, špílmachr Pokorný oslňoval svými baletními kreacemi a efektivitou. Vladimír Novák, Tomáš Hazlbauer
Sestra Sojka Kucí vopálení SK
Jan Bělonožník – Ludvík Andert, Jan Hlaváček, Ondřej Holubík, Jan Kubíček, Martin Pokorný, Jiří Polanský, Michal Vlasák, Jiří Výborný vs Tomáš Dedek – Jan Berka, Ondřej Kašpar, Filip Koubek, Pavel Kuchynka, Jan Surovec, David Taufer, Zdeněk Zelinka
12. Michal Vlasák
17., 32. Ondřej Holubík
47. Pavel Kuchynka
2. 9. 07 13:45 P1 Kucí vopálení SK Sbírka pokladů 1. 6:0 k.
Vyrovnaný zápas, oba týmy hráli ze zatažené obrany na breaky. Sbírka pokladů hrála bez střídání, což se odrazilo na výsledku.. Roman Chládek
Kucí vopálení SK Sbírka pokladů
Tomáš Dedek – Jan Berka, Ondřej Kašpar, Filip Koubek, Pavel Kuchynka, Jan Surovec, David Taufer, Zdeněk Zelinka vs Štěpán Kanov – Vladimír Hájek, Jitka Hanžlová, Jan Myška, Jan Stránský, Oldřich Vohradník