Po 2.4.07 19:00 P2 Farkáň 92 1.FC Ujde to 1980 SK   (HL4A)
Po 2.4.07 20:15 P2 Little Eden FC Saens 1.FC A   (HL5A)
Út 17.4.07 19:00 P2 Merck stars Steve   (HL5B)
Út 17.4.07 20:15 P2 Orion Praha SK B Po Útlumu 06   (VL3A)

19. 6. 07 19:30 zzJUNI1 SuperNova L.F.C. Benda 1964 OFC SUP 9. 0:7 (0:2)
Jednoznačné vítězství hostů. Domácí neměli hráče na střídání, což mohlo sehrát také určitou roli. Lukáš Chvátal, Pavel Luža
SuperNova L.F.C. Benda 1964 OFC SUP
Richard Doubek – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Jan Klatovec, Pavel Rajský, Václav Žák vs Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Petr Vaňous, Václav Zeman
9., 29., 53. Václav Zeman
33., 42. Josef Brejška
36. Josef Lukáš
45. Jiří Kosina
6. 6. 07 19:00 P2 Benda 1964 OFC SUP Valník 8. 2:1 (1:1)
První poločas byl naprosto vyrovnaný. Druhý poločas rozhodl větší počet hráčů na střídání z Bendy. Ivan Střída, Michal Voldřich
Benda 1964 OFC SUP Valník
Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Petr Pittner, Petr Vaňous, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Lubomír Smolík – Petr Kříž, Stanislav Roček, Luděk Tobola, Ctirad Veverka, Jaroslav Zahradil
21., 40. Václav Zeman 19. Jaroslav Zahradil
28. 5. 07 20:15 P2 Kotlářka CAHA FC SUP Benda 1964 OFC SUP 7. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání. Šance na obou stranách. Martin Škoda, Karel Novák
Kotlářka CAHA FC SUP Benda 1964 OFC SUP
Jaroslav Kvarda – Karel Máchal, Miroslav Miketa, Jaroslav Řezníček, Jiří Svátek, Zdeněk Václavík vs Milan BělohlavJosef Brejška, Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Petr Vaňous, Lubomír Vrkoč
21. 5. 07 20:15 P1 Benda 1964 OFC SUP Estudiantes 6. 3:5 (2:3)
Velmi pěkné utkání, kterému by spíš slušela remíza. Roman Mráz, Václav Thür
Benda 1964 OFC SUP Estudiantes
Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Petr Pittner, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Karel Pecold – Tomáš Jung, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Václav Páv, Karel Petržílka, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Petr Vavruška, Vlastibor Vejvoda
59. Vlastibor Vejvoda
16. 5. 07 19:00 P2 Benda 1964 OFC SUP Kapr tým SUP 5. 1:8 (0:4)
Jednoznačný průběh utkání, výsledek hovoří sám za sebe. Miroslav Čáslavka, Petr Kučera
Benda 1964 OFC SUP Kapr tým SUP
Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Petr Pittner, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Milan Švarc – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Milan Pristaš, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Arnošt Vild
56. Josef Brejška 1., 29., 55. Josef Bartl
3., 36. Jiří Melč
22., 42. Arnošt Vild
44. Karel Pillmann
9. 5. 07 19:15 ZAK Benda 1964 OFC SUP Sokol Vysočany SUP 3. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání skončilo smírně. Benda začal lépe, nastřelil tyč a břevno. Sokol se postupně zlepšoval a šel do vedení. Ve 2. půli chytil brankář Valent penaltu (za ruku v pokutovém území), krátce nato se však Bendovi přece jen podařilo vyrovnat. Martin Dolanský, David Dyba
Benda 1964 OFC SUP Sokol Vysočany SUP
Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Petr Pittner, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Martin Valent – Karel Chládek, Václav Hanzlík, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Miroslav Plíšek, Bohuslav Rambousek
37. Václav Zeman 19. Petr Hrabal
2. 5. 07 19:00 P2 Cormoran FC SUP Benda 1964 OFC SUP 4. 1:5 (0:1)
V prvním poločase vyrovnaná hra. Po změně stran převzal iniciativu Benda a dvěma rýchlými góly rozhodl zápas. Cormoran se poté začal hádat. Richard Vávra, Radomír Jungbauer
Cormoran FC SUP Benda 1964 OFC SUP
Jaroslav Tvrz – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jan Trnka vs Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Petr Pittner, Bohumil Vaňous, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman
59. Jan Trnka 40 Jaroslav Tvrz 16. Josef Lukáš
31. Josef Brejška
32., 44., 58. Václav Zeman
18. 4. 07 19:00 P2 Suprtechno Benda 1964 OFC SUP 2. 3:5 (2:4)
Pohledné utkání se spoustou šancí. Martin Trinkmoc, Jindřich Stejskal
Suprtechno Benda 1964 OFC SUP
Jaroslav Sochor – Karel Anděra, Vlastimil Brož, Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, František Moulík, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Pavel Šipoš, Miroslav Vlček vs Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Petr Vaňous, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman
4. Pavel Gerschon
15. František Moulík
56. Jiří Šipoš
6., 7., 24. Václav Zeman
30. Josef Lukáš
45. Ladislav Břicháč
4. 4. 07 19:00 P1 Benda 1964 OFC SUP Old Fernet Cinda SUP 1. 1:1 (1:0)
Průměrné utkání, které skončilo zaslouženou remízou.

kpt hostí: Soupeři se shodli na výborném výkonu rozhodčího.
Otta, Jakub
Benda 1964 OFC SUP Old Fernet Cinda SUP
Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Josef Lukáš, Petr Pittner, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Jan Říha – Ondřej Grafnetter, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Jiří Novák, Tomáš Průcha, Richard Vladyka