Po 2.4.07 17:00 DEKAN Admira 97 Stork Wings FC   (HL8A)
Po 2.4.07 18:15 DEKAN Borek hodinářství 1.FC Megafloors.cz   (HL2B)
Ne 29.4.07 15:00 TEMPO V.S.P.S.V.S. Mord RFC   (HL5H)
Ne 29.4.07 16:15 TEMPO Bílej balet Maverick   (HL6I)

19. 6. 07 19:30 zzTKSPA Kotlářka CAHA FC SUP Kapr tým SUP 9. 0:3 (0:1)
Rozhodčí se nedostavili!!! Pískala Kotlářka.

Zasloužené vítězství s přehledem hrajícího Kapr týmu. Kotlářka své šance proměnit nedokázala. Hosté skórovali především z rychlých brejků.
Kotlářka CAHA FC SUP Kapr tým SUP
Jaroslav Kvarda – Petr Krejčí, Karel Máchal, Miroslav Miketa, Pavel Přeučil, Jaroslav Řezníček, Jiří Svátek, Zdeněk Václavík, Jiří Vaněček vs Milan Švarc – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Trepeš
18., 46. Josef Bartl
35. Jiří Melč
12. 6. 07 18:00 HANSP Kapr tým SUP Suprtechno 8. 4:1 (2:0)
Kapr tým začal důslednou a důraznou hrou, během 10ti minut už tak vedl 2:0. Ve své důrazné hře pokračoval a zaslouženě vyhrál 4:1. Pavel Vít
Kapr tým SUP Suprtechno
Milan Švarc – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Milan Pristaš, Luboš Svoboda, Josef Trepeš vs František Moulík – Karel Anděra, Vlastimil Brož, Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Miroslav Vlček
8. Jiří Melč
10. Karel Pillmann
37. Milan Pristaš
50. Josef Kwolek
35. Jiří Šipoš
28. 5. 07 20:15 P1 Estudiantes Kapr tým SUP 7. 1:0 (0:0)
Utkání rozhodli brankáři. Kapr tým, ač měl územní převahu, chybou brankáře prohrál. Navíc Kapr tým nedal několik vyložených šancí i zásluhou brankáře Estudiantes. Jediný gól, ale pěkný fotbal. František Hodač, Vratislav Hanzlík
Estudiantes Kapr tým SUP
Karel Pecold – Lubomír Kubička, Petr Kytka, Václav Páv, Karel Petržílka, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Petr Vavruška, Vlastibor Vejvoda vs Milan Švarc – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Milan Pristaš, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Arnošt Vild
40. Petr Kytka
23. 5. 07 17:00 zzJUNI1 Kapr tým SUP Old Fernet Cinda SUP 6. 1:0 (0:0)
První poločas byl vyrovnaný, oba týmy mohli jít do vedení, ale nestalo se tak. Hrané docela v rychlém tempu. V druhém poločase hráli lépe domácí a zasloužený gól přišel až 3 minuty před koncem. Soupeř už na zvrat nenašel síly. Tomáš Urban, Libor Goga
Kapr tým SUP Old Fernet Cinda SUP
Milan Švarc – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Karel Pillmann, Milan Pristaš, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Arnošt Vild vs Jan Říha – Vít Hujer, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Richard Vladyka
57. Jiří Melč
16. 5. 07 19:00 P2 Benda 1964 OFC SUP Kapr tým SUP 5. 1:8 (0:4)
Jednoznačný průběh utkání, výsledek hovoří sám za sebe. Miroslav Čáslavka, Petr Kučera
Benda 1964 OFC SUP Kapr tým SUP
Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Petr Pittner, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Milan Švarc – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Milan Pristaš, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Arnošt Vild
56. Josef Brejška 1., 29., 55. Josef Bartl
3., 36. Jiří Melč
22., 42. Arnošt Vild
44. Karel Pillmann
10. 5. 07 18:00 ZAK Kapr tým SUP SuperNova L.F.C. 4. 4:1 (1:1)
Kapr tým podoporovaný celý zápas svým trenérem byl celé utkání aktivnější. A když po přestávce proměnil své šance tak zaslouženě zvítězil. Vratislav Kracman, Zdeněk Janoušek
Kapr tým SUP SuperNova L.F.C.
Milan Švarc – Josef Bartl, Luboš Gerstendörfer, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Milan Pristaš, Luboš Svoboda vs Richard Doubek – Vladimír Anev, Karel Chobot, Pavel Čihák, Jan Klatovec, Pavel Rajský, Vít Vaníček, Ivan Zajíc, Václav Žák
28., 40. Jiří Melč
32. Luboš Svoboda
60. Josef Bartl
28. Ivan Zajíc
26. 4. 07 17:00 BECH Cormoran FC SUP Kapr tým SUP 3. 4:4 (3:4)
Kapr Tým začal zápas náporem (hrál 5 minut o jednoho hráče navíc) a vstřelil 3 rychlé góly. Některý mančaft by to možná zabalil, ne tak Cormoran. Opět během několika minut zápas vyrovnal a začal mít i více ze hry. Po hrubce brankáře se sice ještě jednou dostal Kapr tým do vedení, ale Cormoran opět srovnal. Do konce zápasu se bojovalo o vítězství, ale gól už nepadl. Remíza je spravedlivá. Milan Lupač, František Kučera
Cormoran FC SUP Kapr tým SUP
Jaroslav Tvrz – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Daniel Los, Jan Trnka vs Milan Pristaš – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Miroslav Šerák, Milan Švarc, Luboš Svoboda, Josef Trepeš
14., 38. Josef Kurka
16. Jan Trnka
17. Daniel Los
4. Josef Trepeš
8., 26. Jiří Melč
13. Josef Bartl
17. 4. 07 17:00 zzPODVI Kapr tým SUP Valník 2. 4:1 (1:0)
Pohyblivější a techničtější Kapr Tým přesvědčivě vyhrál. Pavel Kopečný, Vladimír Brenner
Kapr tým SUP Valník
Josef Kwolek – Josef Bartl, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Milan Pristaš, Miroslav Šerák, Milan Švarc, Luboš Svoboda, Josef Trepeš vs Petr Kříž – Jan Frohna, Dobroslav Kalina, Miroslav Kapoun, Stanislav Roček, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Jaroslav Zahradil
29. Luboš Svoboda
39. Josef Bartl
46. Josef Trepeš
50. Jiří Pergler
52. Jaroslav Zahradil
5. 4. 07 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Kapr tým SUP 1. 2:5 (0:2)
Kapr byl lepší zejména v kombinaci a řadu šancí ještě neproměnil. Sokol předvedl několik pěkných akcí až v závěru zápasu. Pavel Kreuz, Lubomír Dvořák