Út 17.4.07 17:00 zzBALK Kbelák FC SUP Orion Praha SK SUP   (SVL1A)
Út 17.4.07 18:15 zzBALK Károv ZJ veteran Speciál jedna   (VL3A)
Pá 25.5.07 19:30 DEKAN Devils of Resslovka Žlutá křídla   (HL5D)
Pá 25.5.07 20:45 DEKAN Traktor Praha VET Slepí koně VET   (VL3C)

19. 6. 07 19:30 zzPODVI Old Fernet Cinda SUP Cormoran FC SUP 9. 1:1 (1:0)
Old Fernet Cinda SUP Cormoran FC SUP
Jan Říha – Vladimír Gistr, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Jiří Novák, Tomáš Průcha vs Jaroslav Tvrz – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Jan Trnka, František Vomáčka
10. Tomáš Průcha 45. Josef Kurka
12. 6. 07 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Old Fernet Cinda SUP 8. 0:5 (0:0)
Sokol byl v 1.půli lepší, ale neproměnil šance. Po prvním gólu pak zcela odpadl. Pavel Kreuz, Lubomír Dvořák
Sokol Vysočany SUP Old Fernet Cinda SUP
Jindřich Hlaváček – Karel Chládek, Václav Hanzlík, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Pavel Psotta, Miroslav Sirotek, Jan Šuráň, Martin Valent vs Jan Říha – Ondřej Grafnetter, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Richard Vladyka
40. Miroslav Kouble
44. Eduard Krčmář
50., 51. Tomáš Průcha
60. Vladimír Kuneš
30. 5. 07 18:15 zzLASKO Old Fernet Cinda SUP Suprtechno 7. 2:2 (0:0)
Vyrovnané utkání s chybou gólmana na obou stranách. Oba týmy ji dokázaly využít a i díky tomu zápas skončil plichtou. Petr Český, Lukáš Hofman
Old Fernet Cinda SUP Suprtechno
Jan Říha – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Richard Vladyka vs Jaroslav Sochor – Karel Anděra, Vlastimil Brož, Pavel Gerschon, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Pavel Šipoš, Miroslav Vlček, Jiří Zach
48. Miroslav Kouble
58. Tomáš Průcha
32., 42. Zdeněk Polanský
23. 5. 07 17:00 zzJUNI1 Kapr tým SUP Old Fernet Cinda SUP 6. 1:0 (0:0)
První poločas byl vyrovnaný, oba týmy mohli jít do vedení, ale nestalo se tak. Hrané docela v rychlém tempu. V druhém poločase hráli lépe domácí a zasloužený gól přišel až 3 minuty před koncem. Soupeř už na zvrat nenašel síly. Tomáš Urban, Libor Goga
Kapr tým SUP Old Fernet Cinda SUP
Milan Švarc – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Karel Pillmann, Milan Pristaš, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Arnošt Vild vs Jan Říha – Vít Hujer, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Richard Vladyka
57. Jiří Melč
15. 5. 07 18:15 BECH SuperNova L.F.C. Old Fernet Cinda SUP 5. 0:7 (0:4)
Od začátku bylo zřejmé, že šestice statečných SuperNovy nebude stačit na početní a rychlostní převahu hráčů Cindy. Cinda o osudu utkání rozhodla prakticky už do poločasu. Domácí hráči zaslouží ocenění za to, že se do poslední minuty snažili o vstřelení alespoň čestného úspěchu. Pár šancí na to měli, ale všechno promarnili. Petr Zof, Luděk Šrein
SuperNova L.F.C. Old Fernet Cinda SUP
Richard Doubek – Vladimír Anev, Jan Klatovec, Pavel Rajský, Vít Vaníček, Václav Žák vs Jan Říha – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Richard Vladyka
6., 27., 28., 44. Tomáš Průcha
17. Miroslav Kouble
37., 39. Eduard Krčmář
1. 5. 07 17:00 zzPODVI Old Fernet Cinda SUP Valník 4. 1:3 (0:2)
Bojovné utkání s velkým nasazením a větším počtem šancí Valníku, který je dokázal proměnit. Milan Klégr , Pavel Kopečný
Old Fernet Cinda SUP Valník
Vladimír Zúber – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Vít Hujer, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Jiří Novák, Tomáš Průcha, Richard Vladyka vs Petr Kříž – Jan Frohna, Jan Halouska, Dobroslav Kalina, Stanislav Roček, Lubomír Smolík, Petr Táborský, Luděk Tobola, Ctirad Veverka, Jaroslav Zahradil
53. Vladimír Kuneš 11. Jaroslav Zahradil
13. Ctirad Veverka
52. Dobroslav Kalina
25. Petr Kříž
24. 4. 07 18:00 HANSP Kotlářka CAHA FC SUP Old Fernet Cinda SUP 3. 0:6 (0:5)
Vyhrál jasně lepší tým. Poražení se snažili, ale fotbalově to byla pouze snaha, chyběla jim nejen rychlost, ale i jakákoliv koncepce. Karel Kopecký, Vladimír Ryška
Kotlářka CAHA FC SUP Old Fernet Cinda SUP
Jaroslav Kvarda – Petr Krejčí, Karel Máchal, Pavel Přeučil, Jaroslav Řezníček, Jiří Svátek, Zdeněk Václavík vs Vladimír Zúber – Vladimír Gistr, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Richard Vladyka
9., 26., 28., 35. Tomáš Průcha
15., 24. Miroslav Kouble
16. 4. 07 20:15 P1 Old Fernet Cinda SUP Estudiantes 2. 2:3 (1:1)
Velice slušné a kombinační utkání, poměrně dobré úrovně. Ačkoliv Estudiantes neměli nikoho na střídání, celou dobu soupeři fyzicky stačili.
Old Fernet Cinda SUP Estudiantes
Vladimír Gistr – Ondřej Grafnetter, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Jiří Novák, Tomáš Průcha, Richard Vladyka vs Karel Pecold – Lubomír Kubička, Petr Kytka, Karel Petržílka, Miroslav Švarc, Pavel Toman
49. Tomáš Průcha
5. Petr Kytka
37., 45. Karel Petržílka
4. 4. 07 19:00 P1 Benda 1964 OFC SUP Old Fernet Cinda SUP 1. 1:1 (1:0)
Průměrné utkání, které skončilo zaslouženou remízou.

kpt hostí: Soupeři se shodli na výborném výkonu rozhodčího.
Otta, Jakub
Benda 1964 OFC SUP Old Fernet Cinda SUP
Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Josef Lukáš, Petr Pittner, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Jan Říha – Ondřej Grafnetter, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Jiří Novák, Tomáš Průcha, Richard Vladyka