5. Tyran Saens 1.FC VET A 11 6 2 3 30:28 14
12. Queen´s park club VET 11 1 1 9 15:59 3

Po 2.4.07 17:00 zzHAGI5 Durchfall KZV Vozovna Motol FC   (HL8A)
Po 2.4.07 18:15 zzHAGI5 Typos FC Cvrčci FC   (HL3C)
St 11.4.07 17:00 zzHAGIB Okouni Marami 1.FC   (HL8C)
St 11.4.07 18:15 zzHAGIB STS Chvojkovice - Brod Hajdaláci z Masné 18 FK   (HL7A)
Pá 20.4.07 19:00 P1 Felix club (seniors) Úderka Žižkov   (VL3C)
Pá 20.4.07 20:15 P1 Viktoria Bítovská VET B xVWXYZ   (VL4A)

27. 6. 07 19:30 zzPANK1 Klokan club Perón V Zelená liška VET A 11. 4:4 (1:2)
Jediným negativem v zápase byl terén. Zápas odehraný ve vysokém tempu. Zelená liška prokázala velkou vůli po vítězství i za nepříznivého stavu, a přestože se po většinu času spíše branila, bod si rozhodně zaslouží.
Klokan club Perón V Zelená liška VET A
Jan Lukeš – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Vladimír Ljapin, Petr Pohnán, Jan Saidl, Robert Staněk st. vs Petr Novotný – Jan Navrátil, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Jan Slavíček, Jan Syrovátka, Martin Vančura
30. Michal Jiráň
38., 44. Jan Saidl
45. Petr Pohnán
8. Luboš Řeháček
27. Jan Navrátil
52., 60. Čestmír Pavlásek
18. 6. 07 20:15 P3 Katovna Žižkov Klokan club Perón V 10. 4:13 (1:5)
Začátek utkání byl vcelku vyrovnaný, ale hosté neponechali nic náhodě a utkání dokázali ještě běhěm první půle rozhodnout. Nebýt excelentního výkonu gólmana domácí Katovny, skóre by vypadalo ještě mnohem hrozivěji. Petr Škeřík, Ondřej Sýkora
Katovna Žižkov Klokan club Perón V
René Provazník – Radim Houška, Pavel Jakerle, Petr Řehoř, Miroslav Svoboda, Petr Tlustý, Miroslav Vašíček, Radek Žaloudek vs Jan Lukeš – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Petr Pohnán, Jan Saidl, Robert Staněk st.
7. Radek Žaloudek
34., 54., 57. Radim Houška
4., 8., 26., 28. Jan Saidl
21., 53. Petr Pohnán
34., 39., 46., 47., 51., 56. Jaroslav Klíma
38. Michal Jiráň
12. 6. 07 19:00 P3 Klokan club Perón V Javorák 9. 5:2 (2:0)
Zajímavé utkání. Lepší byli domácí. Korektně hrané. Robert Fischl
Klokan club Perón V Javorák
Jan Lukeš – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Petr Pohnán, Jan Saidl vs Zdeněk Krejčí – Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Miloslav Maxa, Roman Mruvčinský, Michael Rozbora, Martin Vávra
28., 30. Michal Jiráň
32., 54. Jaroslav Klíma
35. Vladimír Klupsa
37. Jaroslav Jačka
47. Roman Mruvčinský
31. 5. 07 19:00 P3 Faraon Klokan club Perón V 8. 0:6 k.
Tým Faraon se nesešel, utkání zkontumováno. Jan Hrubý, Vlastimil Všetečka
Faraon Klokan club Perón V
vs Petr Králíček – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Petr Pohnán, Jan Saidl, Robert Staněk st.
22. 5. 07 19:30 zzANG Klokan club Perón V Dřevorubci Modřany V 7. 14:6 (8:3)
Pohledné, slušné utkání zkušených matadorů. Jiří Kouba, Jan Verner
Klokan club Perón V Dřevorubci Modřany V
Jan Lukeš – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Petr Pohnán, Jan Saidl, Robert Staněk st. vs Ivan Moucha – Michal Březina, Milan Cibík, Petr Hádek, Pavel Horký, Jiří Sedláček, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec
4., 35., 47., 50. Jan Saidl
6., 17., 28. Michal Jiráň
13., 15., 39., 52. Jaroslav Klíma
22. Petr Pohnán
25., 53. Vladimír Klupsa
10., 12., 21., 38., 48., 49. Petr Hádek
14. 5. 07 19:30 zzNOVOB Apostrophe FZ Klokan club Perón V 6. 1:9 (1:4)
Rozhodčí neuvedl žádný komentář!!! Jan Krtil, Michal Wágner
Apostrophe FZ Klokan club Perón V
Petr Bílý – Martin Blažka, Daniel Brych, Jiří Holba, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka, Martin Vobecký vs Petr Pohnán – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Jan Saidl, Robert Staněk st.
13. Miroslav Přibyl 7., 14., 30., 38., 51., 60. Jan Saidl
8. Michal Jiráň
39. Jaroslav Klíma
57. Jan Kyněra
9. 5. 07 20:15 P1 Klokan club Perón V Tyran Saens 1.FC VET A 5. 13:3 (7:1)
Nádherné utkání, které se odehrálo plně v režii Klokanů. Saens se i přes vysoký brankový rozdíl nevzdali a dohráli zápas čestně. Ke konci ještě přidali dvě pěkné branky. Omlouvám se ostatním Klokanům, že se nevešli do kolonky nejlepších hráčů, byli skvělí. Ondřej Vecheta, Jan Majer
Klokan club Perón V Tyran Saens 1.FC VET A
Jan Lukeš – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Jan Kyněra, Petr Pohnán, Jan Saidl, Robert Staněk st. vs Martin Matulka – Jaroslav Halama, Milan Hančl, Miloslav Jonáš, Arne Kejdana, Robert Lamáček, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner
53. Milan Hančl
25. 4. 07 18:15 zzNKBE Prapražačka A Klokan club Perón V 4. 0:7 (0:7)
Po první polovině nemohli dva hráči Prapražačky kvůli zranění nastoupit a utkání nešlo dohrát, protože počet hráčů Prapražačky klesl pod povolenou mez. Utkání bylo tedy po první půli, kdy měl Klokan jasnou převahu, ukončeno za stavu 7:0. Utkání bude řešit STDK. Jan Severa, Jaroslav Hulvert
Prapražačka A Klokan club Perón V
Petr Kubín – Jiří Flaks, Petr Jirovský, Martin Líbal, Radek Líbal vs Jan Kyněra – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Petr Pohnán, Jan Saidl, Robert Staněk st.
4. Robert Staněk st.
6., 7. Jaroslav Klíma
8., 13., 21. Jan Saidl
14. OG
18. 4. 07 17:00 zzJUNI1 Klokan club Perón V Malostranský SK 3. 5:2 (3:0)
Na první pohled vyrovnaný zápas. Domácí rozhodli zápas už v první polovině utkání třemi vstřelenými góly. Druhý poločas se nesl ve znamení neproměněných gólových šancí. Konec zápasu patřil Klokanům, kteří v posledních minutách vstřelili dva góly a zaslouženě vyhráli. Dávid Bachura, Marek Goga
Klokan club Perón V Malostranský SK
Jan Lukeš – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Petr Pohnán, Jan Saidl, Robert Staněk st. vs Jindřich Tippman – Rudolf Buchal, Roman Čížek, Luboš Hanzlík, Petr Kozel, Martin Lorenc, Pavel Suchopár
6., 24., 56. Jan Saidl
18. Michal Jiráň
58. Jaroslav Klíma
38. Martin Lorenc
42. OG
10. 4. 07 20:15 P2 Kolotouš FC Klokan club Perón V 2. 1:15 (0:6)
Jednoznačná záležitost Klokanů, kteří soupeře předčili ve všech směrech. Již úvodní góly rozložily morálku Kolotouše a otázkou bylo, kolikrát ji ještě útočníci soupeře nalomí. Ve druhém poločase se domácí dočkali i česného úspěchu. Nebýt zákroků gólmana Mráčka, mohlo být skóre ještě hrozivější.
Kolotouš FC Klokan club Perón V
Jan Mráček – Miroslav Chrástek, Václav Kaiser, Oldřich Mácha, Petr Mácha, Bořivoj Německý, Karel Nový, Lukáš Poláček, Pavel Procházka, Petr Švancara, Stanislav Volf vs Petr Králíček – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Petr Pohnán, Jan Saidl
43. Oldřich Mácha 3., 4., 35., 50., 52. Jan Saidl
14., 29., 48., 56., 57. Jaroslav Klíma
18., 59., 60. Michal Jiráň
23. Petr Pohnán
36. Vladimír Klupsa
4. 4. 07 20:15 P2 Klokan club Perón V Queen´s park club VET 1. 11:2 (5:2)
Jednostranný vývoj utkání. Fotbalovější Klokan mohl odevzdanému soupeři bez potíží vstřelit i dvojnásobný příděl branek. Aleš Froňka
Klokan club Perón V Queen´s park club VET
Petr Králíček – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Petr Pohnán, Jan Saidl vs Roman Podhorský – Roman Bäumel, Jiří Boček, Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Václav Nohejl, Petr Šuda