Po 3.9.07 17:00 zzZARUB Merck stars Milenium Praha FC   (HL5A)
Po 3.9.07 18:15 zzZARUB Queen´s park club VET VV Vokra VV   (VL2B)
St 24.10.07 17:00 HANSP Stará garda J.R.Club A   (HL4C)
St 24.10.07 18:15 HANSP Sargas FC Veget FC   (HL4B)
St 24.10.07 19:30 HANSP Pendula Bona AC Kontis 1.FC   (HL4B)
Út 13.11.07 19:00 METE1 Martini BC Sargas FC   (HL4B)

5. 12. 07 19:30 HANSP Malostranský SK Klokan club Perón V 11. 2:6 (0:3)
Od začátku klidného utkání měli navrch hráči Klokana, což potvrdili i výsledkově a v pohledném zápase zvítězili. Lukáš Vala, Petr Švehla
Malostranský SK Klokan club Perón V
Petr Deršák – Jiří Balcar, Rudolf Buchal, Milan Buldra, Miroslav Buřínský, Roman Čížek, Petr Kozel, Pavel Suchopár, Vladimír Voska vs Jan Lukeš – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Vladimír Ljapin, Petr Pohnán, Robert Staněk st.
33. Milan Buldra
55. Petr Kozel
11., 35., 43. Jaroslav Klíma
20. Robert Staněk st.
28. Michal Jiráň
60. Vladimír Klupsa
20. 11. 07 20:15 P1 Klokan club Perón V Kolotouš FC 10. 6:0 (0:0)
Zápasd byl ukončen v 15. minutě po zranění dvou hráčů Kolotouše, který tak nebyl dále schopen pokračovat v utkání. Jiří Hubička, Lukáš Sýkora
Klokan club Perón V Kolotouš FC
Petr Kačín – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Vladimír Ljapin, Petr Pohnán, Jan Saidl vs Jan Mráček – Václav Kaiser, Petr Mácha, Lukáš Poláček, Václav Zeman
14. 11. 07 20:15 P2 Klokan club Perón V Zlatý tygr 9. 6:3 (4:1)
V utkání hraném na těžkém terénu potvrdil favorit a zároveň vedoucí tým tabulky své kvality. Od prvních minut Klokan působil lepším dojmem, zvláště pak ostřílený harcovník Klíma dělal hostující obraně velké problémy. Není divu, že po 10 minutých svítilo na ukazateli skóre 3:0. V již poklidném závěru první půle hosté snížili dělovkou Bernarda. Druhý poločas se už nehrál v takovém nasazení, ale v pohodě hrající Klokan ani na chvilku nepřistoupil na žádné drama. Pavel Málek, Jakub Novotný
Klokan club Perón V Zlatý tygr
Petr Kačín – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Vladimír Ljapin, Petr Pohnán vs Dušan Melíšek – Petr Bernard , Ladislav Matěna, Zdeněk Pirochta, Jiří Rakovan, Rudolf Šimon, Jiří Slavík, Daniel Vališ, Miloslav Včelička
59. Jiří Slavík
6. 11. 07 19:00 P3 Katovna Žižkov Klokan club Perón V 8. 1:7 (0:3)
Velmi pohledné utkání se spoustou přihrávek připomínalo spíše futsal než Hanspaulku. Hráči hráli v duchu fair-play a přiznávali dokonce vlastní fauly. Zápas rozhodly branky Klokanu z úvodu utkání, který pak zápas po většinu doby kontroloval. Tomáš Bím, Jan Horyna
Katovna Žižkov Klokan club Perón V
René Provazník – Jan Barták, Petr Doubravský, Radim Houška, Pavel Jakerle, Jan Kramer, Vladimír Loužecký, Ladislav Obermajer, Miroslav Svoboda, Petr Tlustý, Miroslav Vašíček vs Petr Kačín – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Jan Kyněra, Vladimír Ljapin, Petr Pohnán, Jan Saidl, Robert Staněk st.
46. Radim Houška 5., 10., 55. Jaroslav Klíma
18., 34. Petr Pohnán
58. Robert Staněk st.
59. Jan Saidl
31. 10. 07 20:30 ZAK Klokan club Perón V Javorák 7. 2:0 (1:0)
Jasná převaha Klokanu v tomto pohledném utkání. Vojtěch Vidman, Jindřich Hlaváček
Klokan club Perón V Javorák
Petr Kačín – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Vladimír Ljapin, Petr Pohnán, Jan Saidl vs Zdeněk Krejčí – Roman Jungwirth, Dušan Kučera, Miloslav Maxa, Roman Mruvčinský, Duong Nguyen, Vladimír Procházka, Michael Rozbora, Petr Vlasák
8. Jaroslav Klíma
35. Jan Saidl
18. 10. 07 19:00 P3 Faraon Klokan club Perón V 6. 2:4 (1:2)
Tvrdý ale férový boj. Tým Faraon začal lépe, ujal se vedení, soupeř však do přestávky otočil. Ihned po změně stran bylo vyrovnáno. Pak se projevila větší fobalovost týmu Klokan club Perón V, který dospěl k zaslouženému vítězství.
Faraon Klokan club Perón V
Václav Karásek – Jiří Časko, Ján Chromek, Josef Coufal, Petr Freimann, Jan Klíma, Petr Plášil, Jan Šubík, Jiří Žežulka vs Petr Kačín – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Petr Pohnán
5., 31. Jan Klíma 17., 28. Jaroslav Klíma
47. Petr Pohnán
49. Michal Jiráň
9. 10. 07 16:45 zzANG Klokan club Perón V Dřevorubci Modřany V 5. 10:3 (6:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil. Karel Šlajch
Klokan club Perón V Dřevorubci Modřany V
Petr Kačín – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Petr Pohnán, Jan Saidl vs Ivan Moucha – Michal Březina, Milan Cibík, Pavel Horký, Jindřich Müller, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec
9., 28., 49. Jaroslav Klíma
14., 18., 24., 29., 38., 43. Jan Saidl
42. Michal Jiráň
16., 55. Viktor Starec
32. Martin Šída
2. 10. 07 20:45 DEKAN Zelená liška VET A Klokan club Perón V 4. 0:6 k.
Domácí se nedostavili, telefonická omluva.
Zelená liška VET A Klokan club Perón V
vs Vladimír Klupsa – Jaroslav Klíma, Vladimír Ljapin, Jan Lukeš, Petr Pohnán, Robert Staněk st.
17. 9. 07 20:15 P1 Klokan club Perón V Tyran Saens 1.FC VET A 3. 7:3 (4:1)
Nádherný zápas ve vysokém tempu, ale domácí tým celý zápas kontroloval a hráči si vytvářeli jednu šanci za druhou.
Klokan club Perón V Tyran Saens 1.FC VET A
Jan Kyněra – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Vladimír Ljapin, Petr Pohnán, Jan Saidl, Robert Staněk st. vs Karel Kolečáni – Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Arne Kejdana, Daniel Korda, Robert Lamáček, Tibor Mičinec, Karel Nový, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner
6., 12., 59. Jaroslav Klíma
8. Michal Jiráň
15., 44., 48. Jan Saidl
4., 51. Daniel Korda
40. Miloslav Jonáš
16. 9. 07 18:45 TEMPO Typos - Garda FC Klokan club Perón V 2. 5:15 (1:11)
Už od prvních chvil bylo jasné, kdo odejde jako vítěz. Klokani to rozjeli ve velkém stylu, přes obranu soupeře procházeli jako nůž máslem. Nadělili tak gólmanovi Typosu pěknou vejslužku a nebýt jeho obětavých zákroků mohli jsme být i svědky "dvacítky". Jan Lebeda, Jiří Kolísek
Typos - Garda FC Klokan club Perón V
Stanislav Hubený – Pavel Ducháček, Vlastimil Halbich, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Michal Hozák, Milan Kratochvíl, František Lepič, Vlastimil Rozehnal, Jiří Šíp vs Jan Lukeš – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Vladimír Ljapin, Petr Pohnán, Jan Saidl