Po 9.4.07 10:00 P2 Sokol DeVilda Čech Mejd   (HL4E)
Po 9.4.07 11:15 P2 Síla vůle Istanbul FC   (HL6H)
St 18.4.07 19:00 P1 Estudiantes VET A Zlatý tygr   (VL2A)
St 18.4.07 20:15 P1 Javorák Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)
Út 1.5.07 19:00 P2 Žvahov VET Gambrinus VH VET   (VL4A)
Út 1.5.07 20:15 P2 Klika CFA Válcovna plechu FC   (HL7B)

22. 6. 07 19:00 TEMPO Socra AFK Karlín FC VET Felix club (seniors) 11. 6:3 (2:2)
Nadprůměrné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Zápas rozhodla lepší fyzická kondice domácího týmu.
Socra AFK Karlín FC VET Felix club (seniors)
Oldřich Pajk – Jiří Drahokoupil, František Krejčí, Stanislav Mařík, Milan Prückner, Miroslav Rothe, Martin Rybář, Bohumil Vild vs Jan Fried – Jindřich Hříbal, Karel Konečný, Milan Levrinc, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Tomáš Prošek, Václav Tomášek, Miroslav Wilczek
4. Milan Prückner
28., 51., 56. Bohumil Vild
42., 42. Miroslav Rothe
18., 55. Václav Tomášek
28. Milan Musil
15. 6. 07 19:00 P1 Felix club (seniors) Slepí koně VET 10. 3:1 (3:0)
Slušně hrané utkání, o vítězi zápasu se rozhodlo v prvním poločase, ve druhém poločase se hra vyrovnala. Tomáš Koucký, Miroslav Krpata
Felix club (seniors) Slepí koně VET
Miroslav Čačka – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Milan Levrinc, Milan Musil, Ivo Osladil, Vladimír Pelán, Tomáš Prošek, Petr Švonc vs Martin Morozovič – Owen Chapman, Jiří Fifka, Pavel Fifka, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček
3. Petr Švonc
5. Jan Fried
13. Milan Musil
47. Petr Kolář
1. 6. 07 19:00 P1 Sklenářka S.G. Felix club (seniors) 9. 7:0 (4:0)
Domácí byli po celé utkání jasně lepší. Hosté se nezmohli na žádné nebezpečné ohrožení soupeřovy branky.
Sklenářka S.G. Felix club (seniors)
Josef Černý – Milan Kott, Vlastimil Křelina, Jan Lepič, Filip Novák, Adriano Sochor, Karel Stejskal, Tomáš Svoboda, Jaroslav Szalacsi vs Miroslav Čačka – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Karel Konečný, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Tomáš Prošek, Václav Tomášek, Miroslav Wilczek
5., 10., 28., 30., 39., 44. Karel Stejskal
34. Vlastimil Křelina
25. 5. 07 19:00 P1 Felix club (seniors) Přezletice SG 8. 2:0 (2:0)
Hráč Felixu Prošek nádherně přihrával a byly z toho dvě nastřelené tyče. Další přihrávky znamenaly góly. V 30.minutě po samostatné akci Mucha nastřelil tyč a v 53.minutě Prošek sólově prošel až na brankovou čáru, přihrál Levrncovi a ten z 36 centimetrů nedal. Přes mírnou převahu domácích se výsledek neměnil. Miroslav Miketa, Jaroslav Řezníček
Felix club (seniors) Přezletice SG
Miroslav Čačka – Jan Fried, Jindřich Hříbal, David Klinger, Milan Levrinc, Milan Musil, Ivo Osladil, Tomáš Prošek, Václav Tomášek vs Petr Panocha – Martin Budař, Miloslav Mazura, Jiří Mucha, Tomáš Říha, Libor Slavata, Josef Slunéčko
18. Milan Levrinc
18. Tomáš Prošek
18. 5. 07 19:30 zzANG Oblouci 81 AFC Felix club (seniors) 7. 1:7 (0:4)
Přes jednoznačný výsledek byla hra vyrovnaná. Miroslav Zápotocký, Pavel Altman
Oblouci 81 AFC Felix club (seniors)
Vojtěch Engelmann – Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Pavel Puč, Karel Rožec, Rudolf Zuman vs Jan Fried – Jindřich Hříbal, Karel Konečný, Milan Musil, Ivo Osladil, Tomáš Prošek, Václav Tomášek, Miroslav Wilczek
39. Pavel Puč 9., 25., 59. Tomáš Prošek
17., 18., 49. Miroslav Wilczek
58. Ivo Osladil
11. 5. 07 19:00 P3 Felix club (seniors) Masters V 6. 3:3 (1:2)
Utkání mělo klidný průběh a remíza je zasloužený výsledek pro obě strany.
Felix club (seniors) Masters V
Miroslav Čačka – Jan Fried, Karel Konečný, Milan Musil, Ivo Osladil, Tomáš Prošek vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Oldřich Krmela, Radek Vostárek, Martin Vyštejn, Vlastimil Zahradník, Leo Zdráhal, Luděk Zdráhal
11. Milan Musil
47. Tomáš Prošek
55. Ivo Osladil
14., 28., 34. Luděk Zdráhal
4. 5. 07 19:00 P1 Mamba club V Felix club (seniors) 5. 0:4 (0:1)
Slušné utkání, ve kterém zaslouženě zvítězil Felix club, jenž vedl už po prvním poločase. Po přestávce, díky střelecké pohotovosti autora hattricku Proška, dokráčel Felix k jasnému vítězství. Mamba Club nehrál špatně, ale chyběla mu přesnost v zakončení.
Mamba club V Felix club (seniors)
Tomáš Seifert – Michal Bélai, Pavel Hrubý, Jaroslav Lefler, Jaroslav Lukeš, Petr Musil, Milan Paclík, Petr Pavlata, Libor Povýšil, Radek Ševčík vs Jan Fried – Karel Konečný, Milan Levrinc, Ivo Osladil, Tomáš Prošek, Václav Tomášek, Miroslav Wilczek
11. Miroslav Wilczek
33., 45., 58. Tomáš Prošek
27. 4. 07 18:15 DEKAN Felix club (seniors) Kumpáni VET 4. 1:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas přiklonil na stranu zkušeně hrajícího Felixu výborný Prošek, a to i přes to, že v horkém podvečeru měla kumpanie Kumpánů výraznou převahu v početném kádru, čehož poctivě využívala k pravidelnému střídání. Slušně vedený zápas! Josef Kounovský, Marek Bičík
Felix club (seniors) Kumpáni VET
Václav Tomášek – Jan Fried, Karel Konečný, Milan Levrinc, Ivo Osladil, Vladimír Pelán, Tomáš Prošek vs Martin Čmolík – Jiří Chytil, Vratislav Hlušička, Milan Hnátek, František Hubr, Richard Kazda, Jiří Kostka, Pavel Machálek, Václav Machálek, Jan Půlpán
43. Milan Levrinc
20. 4. 07 19:00 P1 Felix club (seniors) Úderka Žižkov 3. 1:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas, v prvním poločase mírná převaha hráčů Felix Club, ve druhém poločase větší bojovnost Úderky Žižkov. Petr Kačín, Vladimír Ljapin
Felix club (seniors) Úderka Žižkov
Vladimír Pelán – Jan Fried, Karel Konečný, Milan Levrinc, Milan Musil, Ivo Osladil, Tomáš Prošek, Václav Tomášek, Miroslav Wilczek vs Milan Mazáč – Michal Antonický, Jiří Dusil, Pavel Fligl, Miroslav Jakubík, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Oldřich Macák, Michal Müller, Pavel Řezáč
44. Tomáš Prošek 54. Miroslav Jakubík
13. 4. 07 19:00 P1 Balabuška Old TJ Felix club (seniors) 2. 1:7 (1:4)
Balabuška začínala zápas ve čtyřech v poli a přesto se ujala vedení. Od 8. minuty však byla větší iniciativa výhradně na kopačkách Felixu. Petr Plášil, Tomáš Picka
Balabuška Old TJ Felix club (seniors)
Jiří Holan – Jan Čech, Richard Lottring, Miloš Spurný, Tomáš Sýkora, Petr Vařeka vs Jan Fried – Karel Konečný, Milan Musil, Ivo Osladil, Tomáš Prošek, Jan Šída, Miroslav Wilczek
6. Tomáš Sýkora 8., 28., 35., 55., 56. Tomáš Prošek
9. Milan Musil
17. Miroslav Wilczek
6. 4. 07 19:00 P3 Felix club (seniors) Traktor Praha VET 1. 3:5 (0:4)
Tým Traktoru Praha ve druhém poločase svým neproměňováním jasných šancí zdramatizoval utkání. Stanislav Kodr, Ondřej Kodr
Felix club (seniors) Traktor Praha VET
Jan Fried – Karel Konečný, Milan Musil, Ivo Osladil, Tomáš Prošek, Václav Tomášek, Miroslav Wilczek vs Milan Klégr – Vladimír Brenner, Miroslav Chloupek, Filip Fremund, Tomáš Lukeš, Jiří Malaník, David Šperl, Jaroslav Zahradil