Čt 19.4.07 17:00 zzJUNI1 Bohdalec PC Trilog TJTN FC   (HL6D)
Čt 19.4.07 18:15 zzJUNI1 Netopýr VFC Vršáci VET   (VL2A)
Čt 10.5.07 19:30 DEKAN Typos - Garda FC Pankráckej válec   (VL2B)
Čt 10.5.07 20:45 DEKAN Nejistá sezóna Dvorce Senils   (VL3B)
Út 26.6.07 18:15 zzPANK3 Socra FC AFK Karlín Motol FN   (HL6B)
Út 26.6.07 19:30 zzPANK3 Pankráckej válec Hvězda VAB F.C.   (VL2B)

27. 6. 07 18:15 zzHAGI4 Speciál jedna Berger club 11. 0:2 (0:1)
I přes nekvalitní povrch se hrál kombinační fotbal plný šancí na obou stranách. I když oběma týmům chyběla finální přihrávka, zvítězil zaslouženě lepší tým. Ondřej Nový, Matěj Záhorský
Speciál jedna Berger club
Pavel Procházka – Miroslav Hajský, Karel Kodeš, Martin Kopřiva, Ladislav Svoboda, Ivan Vokurka, Jaroslav Zíka vs Pavel Gaper – Roman Holubkov, Pavel Kunst, Radek Mrkvica, Stanislav Sába, Petr Vaněk, František Zalužanský
1. Petr Vaněk
46. Radek Mrkvica
20. 6. 07 18:15 zzPANK3 1.FC RUM Speciál jedna 10. 0:0 (0:0)
Nepříliš pohledné utkání s minimem šancí na obou stranách. Rum měli ve druhé půli obrovské šance, jejichž výsledkem byla jedna nastřelená tyč, a i proto zápas skončil remízou. Jan Vosátka, Stanislav Straka
1.FC RUM Speciál jedna
Luca Gallotti – Pavel Borovička, Petr Hradecký, Jiří Kaliba, David Michajlov, Zdeněk Vojáček vs Pavel Procházka – Miroslav Hajský, Karel Kodeš, Martin Kopřiva, Ladislav Svoboda, Ivan Vokurka, Jaroslav Zíka
11. 6. 07 20:45 DEKAN Speciál jedna Starý krysy FC 9. 1:1 (0:1)
Vyrovnané průměrné utkání skončilo zaslouženou remízou. Celý zápas se hrál velmi slušně, ale v závěru Kopřiva neudržel nervy na uzdě, když byl faulován a po odpískání do svého protihráče vrazil oběma rukama a byl vyloučen. Speciál pak se štěstím remízu ubránil.
Speciál jedna Starý krysy FC
Ladislav Svoboda – Miroslav Hajský, Karel Kodeš, Ota Kopřiva, Bohuslav Martínek, Pavel Procházka, Radovan Sveykovský, Ivan Vokurka vs Pavel Hájek – Petr Kadeřábek, Viktor Kassl, Antonín Lanhaus, Jaroslav Slabý, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík, Jiří Zetek
42. Bohuslav Martínek 5 Ota Kopřiva 5. Petr Kadeřábek
5. 6. 07 19:30 DEKAN Vyprahlo FC VET Speciál jedna 8. 3:0 (2:0)
Neuveden!!
Vyprahlo FC VET Speciál jedna
Stanislav Krejčí – Jan Chrt, Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Miroslav Rücker, Bohumil Wasserbauer vs Pavel Procházka – Bohuslav Martínek, Tomáš Martinovský, Radovan Sveykovský, Ladislav Svoboda, Ivan Vokurka
20. Jaroslav Pešek
22. Václav Leitermann
40. Bohumil Wasserbauer
23. 5. 07 20:15 P1 Rokoska VET A Speciál jedna 7. 5:1 (3:0)
Fotbalisté Rokosky v první půli kontrolovali hru a také se ujali tříbrankového vedení. Po změně stran se hra vyrovnala. Gentlemanské utkání. Lubomír Brychta, Jan Klofáč
Rokoska VET A Speciál jedna
Petr Louša – Karel Frankota, Zdeněk Genčev, Roman Havel, Jan Mach, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Petr Novák, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Tomáš MartinovskýKarel Kodeš, Bohuslav Martínek, Pavel Procházka, Radovan Sveykovský, Ladislav Svoboda, Ivan Vokurka
7. Roman Havel
20., 26. Pavel Šnor
56. Zdeněk Genčev
58. Alexander Najdenov
46. Ivan Vokurka
15. 5. 07 20:15 P1 Speciál jedna Po Útlumu 06 6. 0:3 (0:3)
Pohledné utkání s jasným výsledkem.
Speciál jedna Po Útlumu 06
Ladislav Svoboda – Karel Kodeš, Ota Kopřiva, Bohuslav Martínek, Pavel Procházka, Radovan Sveykovský, Ivan Vokurka vs Martin Zita – Jiří Boček, Rostislav Korbel, Martin Novotný, Milan Polívka, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Martin Závorka
4., 15. Ondřej Ullrich
28. Milan Polívka
9. 5. 07 18:15 zzHAGI4 Orion Praha SK B Speciál jedna 5. 1:5 (1:2)
Přes rychlý gól týmu Special se první polovinu hrálo vyrovnané utkání. O konečném výsledku rozhodla lépe organizovaná obrana Speciálu a jejich rychlé brejky. Petr Žáček, Matěj Provazník
Orion Praha SK B Speciál jedna
Vít Štěpánek – Martin Černý, Milan Fanta, Jaroslav Huňka, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Jan Nesvorný vs Tomáš Martinovský – Zdeněk Brandtner, Miroslav Hajský, Karel Kodeš, Ota Kopřiva, Bohuslav Martínek, Pavel Procházka, Radovan Sveykovský, Ladislav Svoboda, Ivan Vokurka
10. Jan Nesvorný 3., 34. Karel Kodeš
23. Ladislav Svoboda
48. Ota Kopřiva
50. Ivan Vokurka
25. Radovan Sveykovský
24. 4. 07 18:15 zzJUNI1 Speciál jedna Kent 4. 3:0 (2:0)
Ve vedru byla znát početnější lavička Kentu. Kent mohutně útočil, ale góly dával z ojedinělých protiútoků Speciál jedna.
Ve druhé minutě střídali domácí gólmana, na místo Procházky nastoupil Svoboda. V 50. minutě střídali strážce svatyně i na druhé straně, Pileckého nahradil Mráz.
Tomáš Mládek, Jan Kroj
Speciál jedna Kent
Pavel Procházka – Zdeněk Brandtner, Karel Kodeš, Bohuslav Martínek, Radovan Sveykovský, Ladislav Svoboda, Ivan Vokurka vs Jaroslav Pilecký – Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Josef Nový, Pavel Petržílek, Ivo Rittig, Ondřej Šťastný, Václav Thür
6. Ladislav Svoboda
23. OG
60. Karel Kodeš
17. 4. 07 18:15 zzBALK Károv ZJ veteran Speciál jedna 3. 6:3 (3:0)
V šesté minutě vedl Károv už 2:0, když se přímo z výkopu trefil brankář Reich. Domácí pak náskok navýšili a ve druhém poločase, v pohodě udržovali. Ke konci Speciál snížil, ale drama se nekonalo. Vladimír Kuneš, Vít Hujer
Károv ZJ veteran Speciál jedna
Zdeněk Reich – Zdeněk Botek, Jiří Košťál, Petr Křovina, Radek Motyka, Luboš Neveršil, Miroslav Štěrba vs Tomáš Martinovský – Zdeněk Brandtner, Miroslav Hajský, Karel Kodeš, Ota Kopřiva, Pavel Procházka, Ladislav Svoboda