7. Traktor humus VET A 11 5 1 5 29:25 11

Ne 1.4.07 10:00 zzJUNI1 Angmar A Višeň SK   (HL6H)
Ne 1.4.07 11:15 zzJUNI1 !nBev Tigers Stříbrný hroch C   (HL8K)
Ne 1.4.07 12:30 zzJUNI1 KTB A Saens 1.FC C   (HL6K)
Ne 1.4.07 13:45 zzJUNI1 Orange Predators A Talent Praha FC   (HL6L)
Ne 1.4.07 15:00 zzJUNI1 Gangbeng Strážci Pomeranče   (HL7K)

27. 6. 07 18:15 zzJUNI2 Vršáci VET Blesk VK VET A 11. 1:1 (0:0)
Utkání vyrovnaného průběhu a průměrné úrovně. Oba týmy dobře kombinovali, díky nepřesné koncovce však skončil poločas bez branek. Ve druhé půli se Vršáci ujali vedení, ale těsně před koncem Blesk vyrovnal, takže došlo k dělbě bodů.
Vršáci VET Blesk VK VET A
Tomáš Němec – Pavel Dík, Gustav Duras, Vladimír Horák, Karel Jung, JIří Parýzek vs Marek Lorenc – Daniel Dvořák, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Michal Štěpán, Jaroslav Výborný
47. Pavel Dík 59. Daniel Dvořák
14. 6. 07 18:15 zzJUNI1 Zlatý tygr Vršáci VET 10. 2:2 (0:1)
Pěkné, vyrovnané utkání s fotbalovými momenty na obou stranách. 1.poločas více času s balonem Vršáci, 2.poločas nastoupil tlak Zlatého tygra. Petr Musil, Pavel Hrubý
Zlatý tygr Vršáci VET
Dušan Melíšek – Petr Bernard , Kostas Maceridis, Ladislav Matěna, Jiří Rakovan, Jiří Slavík, Michal Štancl, Daniel Vališ, Petr Vašek vs Tomáš Němec – Jiří Beseda, Pavel Dík, Gustav Duras, Pavel Havlík, Vladimír Horák, Michal Janoška, Karel Jung, JIří Parýzek, Michal Zíma
46., 50. Michal Štancl 22. JIří Parýzek
49. Gustav Duras
10. 6. 07 17:30 DEKAN Traktor humus VET A Vršáci VET 9. 6:0 k.
Tým Vršáků se k utkání nedostavil. Jan Bercha, Jiří Caithaml
Traktor humus VET A Vršáci VET
Aleš Michálek – Ivan Baláš, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Václav Meisner, Martin Michálek, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Pavel Špás, Jan Švadlenka, Richard Valenta vs
1. 6. 07 18:15 zzJUNI1 Vršáci VET VV Vokra VV 8. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání s lepší koncovkou hostů. Ladislav Zelenka, Jan Šťastný
Vršáci VET VV Vokra VV
Tomáš Němec – Jiří Beseda, Pavel Dík, Gustav Duras, Pavel Havlík, Vladimír Horák, Michal Janoška, Karel Jung, JIří Parýzek vs Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Jan Laššák, Michael Procházka, Jiří Prokůpek, Petr Řezáč, Pavel Vrkoslav
32. Michael Procházka
45. Jan Laššák
27. 5. 07 18:45 DEKAN Tycho de Brahe VET Vršáci VET 7. 6:0 k.
Tým Vršáci nedorazil. Lukáš Velebil, František Nonnemann
Tycho de Brahe VET Vršáci VET
Marek Poláček – Jiří Bešťák, Jiří Bidovský, Bohumil Karafiát, Michal Košťál, Petr Morávek, Jiří Patka, Michal Pína vs
17. 5. 07 19:30 zzJUNI1 Vršáci VET Rychlé pípy VET 6. 2:2 (2:1)
Dobré utkání plné kombinačních akcí a šancí na obou stranách. Výborné výkony předvedli zejména oba gólmani. Hráno velmi slušně. Václav Kovařík, Jaroslav Huňka
Vršáci VET Rychlé pípy VET
Tomáš Němec – Jiří Beseda, Pavel Dík, Gustav Duras, Pavel Havlík, Karel Jung, JIří Parýzek vs Zdeněk Zárybnický – Miloslav Doležal, Martin Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík
8., 20. Gustav Duras 15. Petr Novotný
31. Jan Spěvák
11. 5. 07 18:15 zzJUNI1 PFC Kodymka Vršáci VET 5. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, s řadou šancí na obou stranách, rozhodla pohotovost střelců. Libor Slavata, Martin Budař
PFC Kodymka Vršáci VET
Stanislav Heller – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Rousek vs Tomáš Němec – Jiří Beseda, Pavel Dík, Gustav Duras, Pavel Havlík, Michal Janoška, Karel Jung, JIří Parýzek, Michal Zíma
9., 46. Richard Kejval
27. Michal Čermák
11. Jiří Beseda
33. Pavel Dík
27. 4. 07 18:15 zzJUNI1 Vršáci VET Parta z Jarova VET 4. 1:0 (1:0)
Technické utkání bez běhání. Nikdo nevynikal.
Vršáci VET Parta z Jarova VET
Tomáš Němec – Jiří Beseda, Pavel Dík, Gustav Duras, Pavel Havlík, Michal Janoška, Karel Jung vs David Strouhal – Roman Ajchler, Jiří Bukai, Miloslav Kočí, Tomáš Mitrovský, Petr Strouhal
3. Jiří Beseda 47. Jiří Bukai
19. 4. 07 18:15 zzJUNI1 Netopýr VFC Vršáci VET 3. 0:6 k.
Vyrovnané utkání hrané s důrazem a spoustou šancí na obou stranách. Rozhodly šťastné "jesličky" gólmanovi patnáct vteřin před koncem. Bohuslav Martínek, Pavel Procházka
Netopýr VFC Vršáci VET
František Masař – Jan Houska, Jiří Křepínský, Michal Puchmajer, Miloš Svoboda, Jiří Vajnar, Michal Vejvoda vs Tomáš Němec – Jiří Beseda, Pavel Dík, Gustav Duras, Pavel Havlík, Vladimír Horák, Michal Janoška, JIří Parýzek, Michal Zíma
59. Gustav Duras
13. 4. 07 18:15 zzJUNI1 Vršáci VET Hloubětínské srdce 2. 1:1 (0:0)
Velmi slušně hrané utkání, kde nasazení přibývalo spolu s uplynulými minutami. Oba týmy chtěly vyhrát. Jan Nekvapil, Pavel Mařata