9. Old boys Bohemia Chips 10 3 1 6 19:33 7
10. Vibromax 1985 juniorka 10 1 1 8 5:24 3

Ne 6.5.07 16:15 ZAK Drsný šrouby Notorax AFC   (HL5I)
Ne 6.5.07 17:30 ZAK Gente - Yeti FC Sokol Vysočany B   (HL5I)
Ne 13.5.07 18:45 ZAK Hustec Debakl FC   (HL6L)
Ne 20.5.07 18:45 ZAK Debakl FC Orange Predators A   (HL6L)
Ne 27.5.07 18:45 ZAK Talent Praha FC Debakl FC   (HL6L)
Ne 17.6.07 17:30 ZAK Target FC Debakl FC   (HL6L)

28. 6. 07 18:00 ZAK Vibromax 1985 juniorka Calvados FC 11. 0:1 (0:1)
Hráči Calvadosu viditelně chtěli více vyhrát a více se tlačili dopředu. V 10. minutě Calvados vsítil gól, ale bohužel již další nepřidal a to hlavně díky příkladné obraně Vibromaxu. V závěru bylo třeba Calvados uklidnit, aby se věnovali utkání a ne boxu. Jinak slušné utkání.
Vibromax 1985 juniorka Calvados FC
Zbyněk Musil – Petr Burian, Luboš Hladík, Jiří Hudec, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Milan Satranský, Lubomír Štorek vs Robert Martišek – Karel Chládek, Michal Cvrk, Michal Háva, Tomáš Hlinka, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Pavel Psotta, Luboš Váša, Josef Vejšický
21. Michal Háva
17. 6. 07 18:45 ZAK Calvados FC Válcovna plechu VET 10. 5:1 (2:1)
Pohledné utkání plné nedotažených šancí. Prvních 10 minut se hrálo ve vysokém tempu, poté se hra uklidnila. Petr Bulín, Michal Pacas
Calvados FC Válcovna plechu VET
Robert Martišek – Michal Cvrk, Václav Hanzlík, Tomáš Hlinka, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, David Polák, Josef Vejšický vs Vít Houška – Ludvík Hájek, Zbyněk Johanis, Stanislav Kohoutek, Petr Křikava, Milan Letoch, Petr Syrůček, Petr Zeman
4. Josef Vejšický
25. Karel Křeček
34., 40. Václav Hanzlík
60. Vladimír Oliberius
20. Petr Zeman
31. 5. 07 19:15 METE1 Calvados FC Sebranka FC VET 8. 2:0 (0:0)
V 1.půli vyrovnané utkání. Ve 2.půli byl lepší Calvados. Sebranka odešla ve 2.půli fyzicky. Pavel Kreuz, Lubomír Dvořák
Calvados FC Sebranka FC VET
Robert Martišek – Karel Chládek, Michal Cvrk, Václav Hanzlík, Vladimír Oliberius, Pavel Psotta vs Pavel Markes – Václav Chmel, Ladislav Fencl, Michael Heigl, Libor Nemec, Václav Škarda, Petr Vojtěch
40. Karel Chládek
41. Vladimír Oliberius
27. 5. 07 20:00 ZAK Rokoska VET B Calvados FC 7. 3:0 (1:0)
Pěkné a v klidu hrané utkání. Hra byla vyrovnaná, rozhodlo štěstí na straně Rokosky. Josef Holovský, Adam Stuchel
Rokoska VET B Calvados FC
Milan Énok – Karel Bláha, Zdeněk Havel, Martin Környei, Štěpán Král, Jiří Řádek, Lubomír Řádek, Roman Soukup vs Robert Martišek – Karel Chládek, Michal Cvrk, Václav Hanzlík, Michal Háva, Vladimír Oliberius, David Polák, Josef Vejšický
14. Martin Környei
50., 55. Karel Bláha
20. 5. 07 20:00 ZAK Calvados FC Old boys Bohemia Chips 6. 0:0 (0:0)
Vyrovnané a technicky hrané utkání solidní urovně s minimem faulů. Šance byly na obou stranách, ale nad střelci dominovali brankáři. Pět minut před koncem se po nastřelené tyčce a zmatku před brankou Calvadosu míč možná dostal za brankovou čáru, ale rozhodčí ho tam neviděli a nechali tedy pokračovat ve hře. S bodem nakonec byly spokojeny oba dva celky. Martin Valent, Miroslav Sirotek
Calvados FC Old boys Bohemia Chips
Robert Martišek – Karel Chládek, Michal Cvrk, Václav Hanzlík, Michal Háva, Vladimír Oliberius, David Polák, Pavel Psotta vs Miroslav Kastner – Martin Čejka, Petr Frizovič, Oldřich Knyř, Václav Křikava, Václav Novotný, Martin Šimeček, Ludovít Vizi
13. 5. 07 20:00 ZAK SG Sumci Žižkov Calvados FC 9. 0:0 (0:0)
Zatímco Cvrk z Calvadosu má přezdívku Čert, kapitán Sumců se jmenuje Anděl. Armageddon nenastal, souboj těchto dvou bytostí skončil nerozhodně. Sumci měli téměř po celý zápas převahu, nastřelili několik tyčí a rozhodčí přehlédl neúmyslnou ruku Calvadosu ve vápně. Největší šanci ale paradoxně měli hosté, Kozlík šel sám na branku, ale nastřelil jen gólmana. Martin Valent, Jan Šuráň
SG Sumci Žižkov Calvados FC
Martin Hájek – Otakar Anděl, Jiří Blažek, Jiří Blažka, Radovan Čáp, Josef Ducháč, Michal Jirousek, Petr Junek, Petr Podaný vs Robert Martišek – Karel Chládek, Michal Cvrk, Václav Hanzlík, Michal Háva, Petr Kozlík, Vladimír Oliberius, David Polák, Pavel Psotta
6. 5. 07 20:00 ZAK Anton aus Tirol Calvados FC 5. 6:0 (2:0)
Hráči Calvadosu odmítli běhat a Anton trestal. Po přestávce to byla již exhibice. Tomáš Nosek, Petr Vítek
Anton aus Tirol Calvados FC
Mojmír Mikuláš – Milan Husák, Martin Kaiser, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Pavel Voráček vs Robert Martišek – Karel Chládek, Michal Cvrk, Václav Hanzlík, Viktor Junek, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Pavel Psotta, Josef Vejšický
12., 52. Pavel Voráček
28., 45., 53. Milan Husák
48. Richard Klípa
29. 4. 07 20:00 ZAK Calvados FC Dehet Old FC 4. 2:1 (0:1)
"Rozhodující gól padl po faulu útočícího hráče (což je na ...). Rozhodčí pískal pouze jeden a hrubě ovlivnil utkání." Zdobinský
Calvados byl lepším týmem, ale dlouho byl na štíru s koncovkou. Až ve druhém poločase se domácím podařilo zúročit svou herní převahu, kdy se hned v úvodu 2. poločasu prosadili po narážečce a rozhodující úder přišel deset minut před koncem, kdy se Kozlík svým důrazem prosadil přes Zdobinského a přesnou střelou k pravé tyči nedal Votrubovi šanci. Ve zbytku utkání Calvados kontroloval výsledek a FC Dehet k ničemu nepustil.
Calvados FC Dehet Old FC
Robert Martišek – Michal Cvrk, Václav Hanzlík, Tomáš Hlinka, Viktor Junek, Petr Kozlík, Vladimír Oliberius, Pavel Psotta vs Petr Votruba – Jiří Brodil, Martin Burian, Jan Novák, Jan Rédr, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský
32. Tomáš Hlinka
59. Viktor Junek
40 Pavel Psotta 9. Jiří Brodil 58. Jiří Brodil
59. Jiří Brodil
10. 4. 07 18:00 ZAK FC Střešovice Calvados FC 2. 0:5 (0:2)
Poklidný a jednoznačný zápas. Střešovickému FC, dnes Calvados příliš nechutnal.
FC Střešovice Calvados FC
Karel Havlík – Stanislav Bruder, Mojmír Daňhel, Miroslav Fejlek, Karel Kůrka, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Vlastimil Sommer, Michal Stehlík vs Robert Martišek – Karel Chládek, Michal Cvrk, Václav Hanzlík, Tomáš Hlinka, Petr Kozlík, Vladimír Oliberius, David Polák, Josef Vejšický
22., 27., 50. Václav Hanzlík
48. Petr Kozlík
1. 4. 07 20:00 ZAK Calvados FC Zachovalí 1. 0:3 (0:0)
V první půli vyrovnaný zápas. Po změně stran Calvados inkasoval branku a vsadil vše na riskantní ofenzivu. To se mu v závěru nevyplatilo, protože Zachovalí ještě dvakrát zaskórovali. Velmi hezké utkání. Pavel Míšek, Martin Novotný
Calvados FC Zachovalí
Robert Martišek – Karel Chládek, Michal Cvrk, Václav Hanzlík, Michal Háva, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Pavel Psotta, Josef Vejšický vs Jan Libjak – Marek Bičík, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Martin Jašminský, Josef Kounovský, Václav Matoušek, Martin Plch, Tomáš Plucha