Po 4.6.07 19:00 P2 South Stars Ujde to 1980 SK   (HL4A)
Po 4.6.07 20:15 P2 Ackerman AC Santa Dominica   (HL3A)

24. 6. 07 15:00 zzZARUB Reds FC Drsný šrouby 11. 2:4 (1:3)
Rozhodčí se nedostavil. 1.poločas odpískal Boháč (Šrouby), druhý Panec (Reds).
Jakub Kafka – Petr Kafka, Josef Klouda, Jan Landa, Tomáš Robb, Milan Šumný, Martin Vambera vs David Roubal – Petr Boháč, Petr Dvořák, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Vladimír Marek, Michal Roubal, Jiří Škrabánek
17., 50. Vladimír Marek
21. Michal Roubal
22. Petr Dvořák
10. 6. 07 15:00 P1 Drsný šrouby Gente - Yeti FC 10. 2:2 (1:2)
Vyrovnané utkání jak výsledkově, tak i herně. Slušný výkon obou mužstev. Petr Pokorný
Drsný šrouby Gente - Yeti FC
David Roubal – Petr Boháč, Petr Dvořák, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Vladimír Marek, Michal Roubal, Jiří Škrabánek vs Jan Doskočil – Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Pavel Jiroušek, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Radek Smejkal
21. Pavel Hájek
45. Michal Roubal
4. Petr Hladík
10. Pavel Jiroušek
48. Pavel Jiroušek
3. 6. 07 17:30 P3 Drsný šrouby Šrot FC 9. 1:4 (0:3)
Tým FC Šrot si poklidu dokráčel pro další body. O osudu utkání bylo rozhodnuto po dvanácti minutách. Hráči Šrotu byli ve všech herních činnostech jasně lepší. Jaroslav Špaček, Radek Hanzák
Drsný šrouby Šrot FC
David Roubal – Petr Boháč, Petr Dvořák, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Vladimír Marek, Michal Roubal, Jiří Škrabánek vs Bohumil Adamec – Michal Adamec, Zbyněk Adamec, Jiří Kurka, Robert Lamáček, Jiří Marek, Karel Obermajer, Jiří Vinecký, Gustav Vondráček
55. Michal Roubal 56 Petr Dvořák 4., 60. Robert Lamáček
12. Jiří Marek
26. Gustav Vondráček
42. Karel Obermajer
27. 5. 07 20:00 DEKAN TBC Lachtan A Drsný šrouby 8. 0:7 (0:0)
Po vyrovnané první půli Drsný šrouby zabraly a jejich hráči soupeři uštědřili až nezasloužený debakl. František Nonnemann, Lukáš Velebil
TBC Lachtan A Drsný šrouby
Vladimír Mádr – Jaroslav Hudec, Michal Hudec, Michal Krystín, Jan Mádr, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Jan Vejmelka vs David Roubal – Petr Boháč, Petr Dvořák, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Vladimír Marek, Michal Roubal, Jiří Škrabánek
35., 40. Michal Roubal
45. Jiří Kasal
52. Petr Dvořák
53., 59., 60. Vladimír Marek
20. 5. 07 15:00 TEMPO Drsný šrouby Atomovej brouk B 7. 4:7 (3:5)
Poté, co se Drsný šrouby dostaly do vedení, bylo utkání v prvním poločase napínavé a zajímavé. V druhém poločase už Atomovej brouk pouze udržel vedení a soupeři už nenašli síly na obrat v utkání. Tomáš Lukeš, Filip Fremund
Drsný šrouby Atomovej brouk B
David Roubal – Petr Boháč, Petr Dvořák, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Pavel Pospíšil, Michal Roubal, Jiří Škrabánek vs Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Petr Bureš, Jan Hrabák, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Jakub Šrom, Zbyněk Zykmund
29., 53. Tomáš Autrata
13. 5. 07 20:00 P2 1.FC Žižkov Drsný šrouby 6. 2:1 (2:1)
Vyrovnaný zápas dobré úrovně. Vynikali zejména oba gólmani, díky nim padly pouze tři branky. Domácí byli od začátku fotbalovější a vytvořili si dvoubrankový náskok. Hostující Drsné šrouby se však nevzdaly, před přestávkou snížily na rozdíl jediné branky. Druhý poločas se proměnil ve festival zahozených šancí, gól tak již nepadl.
1.FC Žižkov Drsný šrouby
Karel KozelPetr Bešta, Tomáš Kašpar, Zdeněk Máslo, Pavel Ševčenko, Josef Šimek, Zdeněk Šimek, Martin Sýkora, Petr Sýkora, Petr Vágner, Pavel Voborník vs David Roubal – Petr Boháč, Petr Dvořák, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Vladimír Marek, Michal Roubal, Jiří Škrabánek
8., 12. Petr Bešta 25. David Roubal
6. 5. 07 16:15 ZAK Drsný šrouby Notorax AFC 5. 0:0 (0:0)
V první půli vyrovnané a klidné utkání. Ve druhém poločase domácí přidali na důrazu a vytvořili si i několik gólovek, ale vše zachránil hostující brankář, který byl nejlepším hráčem utkání. Michal Cvrk, Robert Martišek
Drsný šrouby Notorax AFC
David Roubal – Petr Boháč, Petr Dvořák, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Vladimír Marek, Michal Roubal, Jiří Škrabánek vs Roman Janda – Petr Dvořák, Michal Hoffmann, Stanislav Kvasnička, Oleh Lazaryev, Martin Pěchota, Tibor Rezdovič, Josef Rožnovský, Ivan Šimko, Ondřej Turek
29. 4. 07 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Drsný šrouby 4. 3:4 (1:2)
Vyrovnaný zápas s mnoha šancemi, bohužel ke konci utkání i nesportovními situacemi a konflikty. David Pintíř, Michael Oliva
Sokol Vysočany B Drsný šrouby
Jan Pekárek – Milan Doskočil, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, David Šťastný, Aleš Urban vs David Roubal – Petr Boháč, Petr Dvořák, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Vladimír Marek, Michal Roubal