9. Felix club (seniors) 11 4 2 5 29:38 10

Ne 16.9.07 10:00 P2 1.FC Košíře Konvikt klub   (HL7H)
Ne 16.9.07 11:15 P2 Sporting Luka Kolomajzna TJ   (HL7H)
Ne 16.9.07 12:30 P2 Čech Mejd Drsný šrouby   (HL5G)
Ne 23.9.07 10:00 P3 Bohemia AFK 666   (HL6H)
Ne 23.9.07 11:15 P3 Horsis heads Čech Mejd   (HL5G)
Ne 23.9.07 12:30 P3 Absinth Bez názvu   (HL4F)

8. 12. 07 08:45 ZAK Orion Praha SK B Rychlé pípy VET 11. 1:1 (0:0)
Bojovné a herně vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Zápasu uškodil nervózní závěr. Michal Kouba, Václav Královec
Orion Praha SK B Rychlé pípy VET
Václav Kovařík – Milan Fanta, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Jan Nesvorný, Martin Rozehnal, Pavel Šimsa, Vít Štěpánek vs Zdeněk Zárybnický – Miloslav Doležal, Milan Kott, Martin Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík
56. Jan Nesvorný 57 Jan Nesvorný 31. Karel Vonášek 15. Petr Vorlík
49. Jan Vorlík
58. Jan Vorlík
24. 11. 07 15:00 zzNOVOB Rychlé pípy VET Bílý lev CF VET 10. 0:5 (0:2)
Velmi pohledné utkání. Bílý lev jasně dominoval a přehrával Pípy hlavně kombinační hrou. Domácí pravda moc nepodržel gólman. Josef Hampl, Jan Zedníček
Rychlé pípy VET Bílý lev CF VET
Zdeněk Zárybnický – Miloslav Doležal, Milan Kott, Petr Novotný, Jan Spěvák, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík vs Petr Kiesling – Miloslav Anděl, Milan Krejčí, Radek Křivánek, Petr Salaba, Petr Šulc, Martin Urbanec, Michal Vodička, Václav Zelenka
7. Martin Urbanec
26., 57. Petr Šulc
45. Petr Salaba
59. Václav Zelenka
15. 11. 07 20:15 P3 Rychlé pípy VET Sklenářka S.G. 9. 3:1 (2:0)
Hned z prvního útoku se Pípy ujaly vedení a i v dalších minutých měly míč častěji pod kontrolou. Sklenářka hrozila jen náznaky brejků, které většinou vedl Stejskal. U spoluhráčů však nenacházel pochopení a tak udeřil soupeř. Od Spěváka se do branky odrazila polopřihrávka jednoho ze spoluhráčů. Ve druhém poločasu začaly všem aktérům docházet síly, což se projevilo častějšími kontakty. Po třetím gólu se už Pípy soustředily na udržení výsledku, což se jim nakonec podařilo, když Sklenářka dokázala už jen snížit v 58.minutě. Jan Suhrada, Jiří Fiala
Rychlé pípy VET Sklenářka S.G.
Zdeněk Zárybnický – Miloslav Doležal, Milan Kott, Martin Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Ivan Vilímek, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík vs Josef Černý – Jan Lepič, Josef Müller, Filip Novák, Adriano Sochor, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda
2. Libor Viták
23., 42. Jan Spěvák
58. Jan Lepič
31. 10. 07 19:15 HRAB1 Vršáci VET Rychlé pípy VET 8. 0:1 (0:1)
Rozhodčí se nevyjádřil. Jan Hrubý, Vlastimil Všetečka
Vršáci VET Rychlé pípy VET
Pavel Havlík – Jiří Beseda, Pavel Dík, Gustav Duras, Lubor Fialka, Jiří Honců, Vladimír Horák, Karel Jung, Tomáš Němec, David Procházka, Michal Zíma vs Zdeněk Zárybnický – Miloslav Doležal, Milan Kott, Martin Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Ivan Vilímek, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík
29. Jan Spěvák 28. Martin Mačalík
26. 10. 07 18:15 DEKAN Rychlé pípy VET Kumpáni VET 7. 1:0 (1:0)
Zápas byl velmi vyrovnaný, kdy oba týmy mohly vyhrát, ale nejvíce by utkání slušela remíza. Pro oko diváka nezajímavý zápas. Jedna z největších šancí Kumpánů byla tyč v druhém poločase. Petr Kos, Marek Sehnal
Rychlé pípy VET Kumpáni VET
Zdeněk Zárybnický – Milan Kott, Martin Mačalík, Jan Spěvák, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík vs Martin Čmolík – Jan Brabenec, František Hubr, Radek Komárek, Pavel Machálek, Václav Machálek, Jan Půlpán
25. Karel Vonášek
13. 10. 07 15:00 zzZARUB Oblouci 81 AFC Rychlé pípy VET 6. 1:4 (1:1)
V zápase měli po celou dobu mírnou převahu hráči týmu Rychlých píp, přesto je zbrzdil inkasovaný gól. Svou herní dominanci poté zúročili v druhé půli třemi brankami. Filip Fikejz, Lukáš Malina
Oblouci 81 AFC Rychlé pípy VET
Vojtěch Engelmann – Pavel Bechyně, Luděk Demín, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Karel Rožec, Rudolf Zuman vs Zdeněk Zárybnický – Miloslav Doležal, Milan Kott, Martin Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Ivan Vilímek, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík
23. Karel Rožec 18., 50. Karel Vonášek
45. Milan Kott
48. Petr Novotný
2. 10. 07 18:15 zzNOVOB Rychlé pípy VET Vyprahlo FC VET 5. 6:0 k.
Hosté se nedostavili ani po čekací době.
Rychlé pípy VET Vyprahlo FC VET
Zdeněk Zárybnický – Miloslav Doležal, Milan Kott, Martin Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Ivan Vilímek, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík vs
24. 9. 07 20:30 HRAB2 Socra AFK Karlín FC VET Rychlé pípy VET 4. 5:0 (2:0)
Z počátku vyrovnané utkání se postupně změnilo v jednoznačnou záležitost. Hráči týmu Rychlé Pípy se dopouštěli řady nepřesností, působili nesoustředěným dojmem, čehož soupeř využíval a získal tak zaslouženě vysoké vítězství 5:0.
Socra AFK Karlín FC VET Rychlé pípy VET
Marek Himl – Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, Luboš Karas, Pavel Kubálek, Milan Prückner, Miroslav Rothe, Martin Rybář, Tomáš Stančík, Bohumil Vild vs Zdeněk Zárybnický – Miloslav Doležal, Milan Kott, Martin Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Ivan Vilímek, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík
26. Pavel Kubálek
28. Martin Rybář
37. Milan Prückner
47. Jiří Drahokoupil
51. Miroslav Rothe
21. 9. 07 20:15 P3 Rychlé pípy VET Felix club (seniors) 3. 6:0 (2:0)
Felix se neproměňováním šancí připravil o vyrovnanější průběh utkání.
Rychlé pípy VET Felix club (seniors)
Zdeněk Zárybnický – Miloslav Doležal, Milan Kott, Martin Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Ivan Vilímek, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík vs Jan Kolinger – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Karel Konečný, Milan Levrinc, Milan Musil, Tomáš Prošek
16., 22. Jan Spěvák
43. Martin Mačalík
53. Petr Novotný
55. Milan Kott
58. Miloslav Doležal
12. 9. 07 20:30 HRAB3 Nejistá sezóna Rychlé pípy VET 2. 1:1 (0:0)
Oba týmy vstoupily do utkání v rychlém tempu, akce střídala akci, chybělo jen přesné zakončení. První poločas tak skončil bez branek. Vedení se ujala Nejistá sezóna. Poté však hráči Rychlé pípy soupeře zatlačili do obrany, aby v závěru zápasu dosáhli vyrovnání.
Nejistá sezóna Rychlé pípy VET
Ivan MatolaMilan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Petr Kareš, Bohumil Rohn, Martin Ullmann vs Zdeněk Zárybnický – Miloslav Doležal, Martin Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík
41. Martin Ullmann 56. Petr Vorlík
3. 9. 07 19:30 zzNOVOB Rychlé pípy VET Dřeváci 1. 2:2 (2:1)
Dřeváci nevyužili v úvodu tři jasné šance, protože nedokázali překonat výborného brankáře Zárybnického. Rychlé pípy pak dvakrát udeřily, ale gólem do šatny si pak situaci opět samy zkomplikovaly. Dřeváci vytěžili z převahy v druhé půli už jen šťastné vyrovnání. Jiří Hroník, Arnošt Barták