Ne 23.9.07 10:00 zzPERT Lokomotiva DP Los Zewlos   (HL8K)
Ne 23.9.07 11:15 zzPERT Fifty-two faders Xichties FC   (HL8K)
St 14.11.07 19:00 P1 Benda 1964 OFC SUP Rokoska SUP   (SVL2A)
St 14.11.07 20:15 P1 Zelená liška VET B Turman VET   (VL2A)

8. 12. 07 08:45 zzPANK1 Bílý lev CF VET Sklenářka S.G. 11. 6:0 k.
Sklenářka se k utkání nedostavila. Jakub Uxa, Martin Pistulka
Bílý lev CF VET Sklenářka S.G.
Petr Kiesling – Miloslav Anděl, Milan Krejčí, Radek Křivánek, Petr Salaba, Petr Šulc, Martin Urbanec, Jan Zavázal vs
23. 11. 07 16:30 TEMPO Sklenářka S.G. Socra AFK Karlín FC VET 10. 2:6 (0:3)
Rozhodčí se nedostavili.

Vyrovnaný pohledný zápas, ve kterém Sklenářka neproměnila řadu šancí a Socra z protiútoků trestala chyby.
Bohumil Vild
Sklenářka S.G. Socra AFK Karlín FC VET
Josef Černý – Jan Lepič, Josef Müller, Filip Novák, Adriano Sochor, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda vs Oldřich Pajk – Luboš Karas, František Krejčí, Pavel Kubálek, Stanislav Mařík, Milan Prückner, Miroslav Rothe, Jiří Vestfál
50., 59. Michal Stejskal 20., 28., 42. Pavel Kubálek
26. Stanislav Mařík
44. Milan Prückner
57. Miroslav Rothe
15. 11. 07 20:15 P3 Rychlé pípy VET Sklenářka S.G. 9. 3:1 (2:0)
Hned z prvního útoku se Pípy ujaly vedení a i v dalších minutých měly míč častěji pod kontrolou. Sklenářka hrozila jen náznaky brejků, které většinou vedl Stejskal. U spoluhráčů však nenacházel pochopení a tak udeřil soupeř. Od Spěváka se do branky odrazila polopřihrávka jednoho ze spoluhráčů. Ve druhém poločasu začaly všem aktérům docházet síly, což se projevilo častějšími kontakty. Po třetím gólu se už Pípy soustředily na udržení výsledku, což se jim nakonec podařilo, když Sklenářka dokázala už jen snížit v 58.minutě. Jan Suhrada, Jiří Fiala
Rychlé pípy VET Sklenářka S.G.
Zdeněk Zárybnický – Miloslav Doležal, Milan Kott, Martin Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Ivan Vilímek, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík vs Josef Černý – Jan Lepič, Josef Müller, Filip Novák, Adriano Sochor, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda
2. Libor Viták
23., 42. Jan Spěvák
58. Jan Lepič
2. 11. 07 19:00 P1 Sklenářka S.G. Felix club (seniors) 8. 1:5 (1:3)
Zápas se od začátku nesl ve znamení bojovnosti a nervozity, především ze strany domácích. Zejména hráč Stejskal měl naustál s něčím problémy, což po sérii napomenutí vyústilo až ve vyloučení zmiňovaného hráče. Také domácí brankář Černý se po celý zápas snažil reklamovat různé věci a slovně napadal protihráče i rozhodčí. Spíše než psát litanie do zápisu by se měl zamyslet nad tím, jak on pomohl svému týmu v tomto utkání. Naopak poděkování patří Felixu za férový a trpělivý přístup a slušné chování. Tomáš Rosenberger, Petr Gregor
Sklenářka S.G. Felix club (seniors)
Josef Černý – Jan Lepič, Josef Müller, Filip Novák, František Skála, Adriano Sochor, Karel Stejskal, Tomáš Svoboda vs Jan Kolinger – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Petr Kubíček, Milan Levrinc, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Tomáš Prošek, Petr Švonc
18. Karel Stejskal 17 Karel Stejskal
46 Karel Stejskal
3., 27. Jan Fried
8. Milan Musil
49., 56. Petr Kubíček
39. Jiří Nekola
17. 10. 07 19:15 HRAB3 Vršáci VET Sklenářka S.G. 7. 2:2 (1:2)
Slušně hrané utkání s mírnou převahou hostující Sklenářky. Martin Bednář, Josef Moravec
Vršáci VET Sklenářka S.G.
Pavel Havlík – Gustav Duras, Lubor Fialka, Jiří Honců, Vladimír Horák, Karel Jung, Tomáš Němec, JIří Parýzek, David Procházka vs Josef Černý – Filip Novák, František Skála, Adriano Sochor, Michal Stáňo, Karel Stejskal, Tomáš Svoboda
30. JIří Parýzek
35. Vladimír Horák
9., 30. Karel Stejskal
10. 10. 07 20:30 HRAB1 Sklenářka S.G. Nejistá sezóna 6. 3:1 (2:0)
Sklenářka dominovala v prvním poločase. Nejistá sezóna zlepšila hru v druhé půli, ale přesto prohrála. Jan Král
Sklenářka S.G. Nejistá sezóna
Josef Černý – Jan Lepič, Josef Müller, Filip Novák, František Skála, Adriano Sochor, Karel Stejskal, Tomáš Svoboda vs Ivan Matola – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Petr Kareš, Milan Mašek, František Šťasta, Martin Ullmann
18., 49. Karel Stejskal
22. Filip Novák
45. Milan Mašek
5. 10. 07 18:15 DEKAN Kumpáni VET Sklenářka S.G. 5. 0:5 (0:3)
Sklenářka byla po celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhrála. Kromě Nováka hrál výborně ještě Müller se Sochorem (všichni z týmu hostů). Petr Brejla, Daniel Štrunc
Kumpáni VET Sklenářka S.G.
Martin Čmolík – Jan Brabenec, Jiří Chytil, Milan Hnátek, František Hubr, Radek Komárek, Pavel Machálek, Jan Půlpán, Pavel Žák vs Josef Černý – Jan Lepič, Josef Müller, Filip Novák, František Skála, Adriano Sochor, Karel Stejskal, Tomáš Svoboda
6., 10. Adriano Sochor
17. Karel Stejskal
39. Filip Novák
48. František Skála
26. 9. 07 18:15 zzNOVOB Sklenářka S.G. Dřeváci 4. 4:2 (3:0)
Sklenářka, která měla jednoho hráče na střídání, vyhrála díky náskoku z první půle.
Sklenářka S.G. Dřeváci
Josef Černý – Jan Lepič, Josef Müller, Filip Novák, Adriano Sochor, Karel Stejskal, Tomáš Svoboda vs Libor Broukal – Pavel Bulín, Martin Černý, Zdeněk Chocholouš, Petr Dosoudil, Tomáš Hruška, Martin Kment, Robert Segmüller, Pavel Špirek, Milan Žák
10., 26., 45. Karel Stejskal
18. Tomáš Svoboda
34., 52. Milan Žák
21. 9. 07 16:30 zzANG Oblouci 81 AFC Sklenářka S.G. 3. 1:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém Sklenářka až deset minut před koncem začala přehrávat soupeře a nakonec zvítězila.
Oblouci 81 AFC Sklenářka S.G.
Vojtěch Engelmann – Pavel Bechyně, Martin Čermák, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Pavel Puč, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman vs Josef Černý – Jan Lepič, Josef Müller, Filip Novák, Adriano Sochor, Karel Stejskal, Tomáš Svoboda
3. Rudolf Zuman 51. Karel Stejskal
52. Josef Müller
15. 9. 07 11:15 zzJUNI1 Sklenářka S.G. Orion Praha SK B 2. 4:0 (1:0)
Velmi slušné utkání s převahou hráčů Sklenářky. Rozhodčí se nedostavil, zápas odpískali hráči Orionu a Sklenářky.
Sklenářka S.G. Orion Praha SK B
Josef Černý – Jan Lepič, Josef Müller, Filip Novák, Karel Stejskal, Tomáš Svoboda vs Martin Rozehnal – Milan Fanta, Miloš Jirák, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Slavomír Novotný, Michal Rázl, Pavel Šimsa, Vít Štěpánek
14., 36., 50. Karel Stejskal
42. Tomáš Svoboda
5. 9. 07 19:00 P2 Vyprahlo FC VET Sklenářka S.G. 1. 3:3 (0:2)
Zajímavé, technicky hrané utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Antonín Jaroš, Martin Janyš