9. Felix club (seniors) 11 4 2 5 29:38 10

Ne 30.9.07 13:45 P3 Plný plíce Manchlastr FC   (HL8M)
Ne 30.9.07 15:00 P3 Hvězda VAB F.C. Keckafogo KK VET   (VL3C)
Ne 30.9.07 16:15 P3 Eskadra smrti Albuquerque tuplaks   (HL8O)
Ne 30.9.07 17:30 P3 Trops 1.SK M - Bubo A   (HL3D)
Ne 30.9.07 18:45 P3 Puk PFC NeReal Žižkov FC   (HL5H)
Ne 30.9.07 20:00 P3 Santa Dominica Horst 1.FC   (HL3A)

8. 12. 07 08:45 P1 Dřeváci Vršáci VET 11. 2:6 (1:2)
Pohledné utkání se hrálo vcelku čistě a v rychlém tempu. Vyhrál techničtější tým. David Bartók, Jiří Vácha
Dřeváci Vršáci VET
Robert Segmüller – Libor Broukal, Pavel Bulín, Martin Bušek, Martin Černý, Zdeněk Chocholouš, Petr Dosoudil, Tomáš Hruška, Pavel Špirek, Milan Žák vs Pavel Havlík – Pavel Dík, Gustav Duras, Lubor Fialka, Vladimír Horák, Karel Jung, Tomáš Němec, JIří Parýzek, David Procházka
50. Gustav Duras
23. 11. 07 18:15 DEKAN Kumpáni VET Dřeváci 10. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, kdy Dřevorubci měli herní převahu, ale Kumpáni hrozili z rychlých brejků. Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda
Kumpáni VET Dřeváci
Martin Čmolík – Jan Brabenec, Jiří Chytil, František Hubr, Radek Komárek, Jiří Kostka, Pavel Machálek, Václav Machálek, Pavel Žák vs Tomáš Šlemr – Libor Broukal, Pavel Bulín, Martin Černý, Zdeněk Chocholouš, Petr Dosoudil, Tomáš Hruška, Stanislav Hvojník, Martin Kment, Robert Segmüller, Pavel Špirek, Milan Žák
3. Václav Machálek 28. Pavel Bulín
17. 11. 07 15:00 zzANG Dřeváci Oblouci 81 AFC 9. 3:1 (1:1)
Oblouci lépe začali a šli do vedení ve 13.minutě. Dřeváci stačili do konce poločasu jen vyrovnat. Až druhá půle se nesla ve znamení bojovnosti, lépe se však dařilo Dřevákům, kteří dali dvě branky a zvítězili.
Dřeváci Oblouci 81 AFC
Tomáš Šlemr – Libor Broukal, Pavel Bulín, Martin Bušek, Zdeněk Chocholouš, Petr Dosoudil, Pavel Špirek, Milan Žák vs Vojtěch Engelmann – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Josef Kindl, Petr Kruml, Jiří Loukotka, Karel Rožec, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman
23. Milan Žák
38. Zdeněk Chocholouš
49. Petr Dosoudil
13. Pavel Bechyně
31. 10. 07 19:00 P3 Vyprahlo FC VET Dřeváci 8. 3:2 (1:2)
Oboustranně čisté a vyrovnané utkání, rozhodlo ve svůj prospěch Vyprahlo dvěma brankami v posledních minutách. Martin Peška, Jan Kron
Vyprahlo FC VET Dřeváci
Jaroslav Pešek – Jan Chrt, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Václav Leitermann, Tomáš Straka, Bohumil Wasserbauer vs Tomáš Hruška – Libor Broukal, Pavel Bulín, Martin Bušek, Petr Dosoudil, Tomáš Šlemr, Milan Žák
10., 56. Václav Leitermann
55. Tomáš Straka
3. Martin Bušek
21. Milan Žák
26. 10. 07 16:30 TEMPO Dřeváci Socra AFK Karlín FC VET 7. 0:4 (0:2)
Utkání dobré úrovně, které kazila nefér hra hostů. David Sváček, Svatopluk Hybš
Dřeváci Socra AFK Karlín FC VET
Petr Dosoudil – Libor Broukal, Pavel Bulín, Martin Černý, Tomáš Hruška, Tomáš Šlemr, Milan Žák vs Oldřich Pajk – Luboš Karas, František Krejčí, Milan Prückner, Tomáš Stančík, Jiří Vestfál, Bohumil Vild
8. Milan Prückner
26., 49., 56. Bohumil Vild
20. Luboš Karas
12. 10. 07 20:15 P3 Felix club (seniors) Dřeváci 6. 4:1 (2:1)
Pohledné utkání s jednoznačným výsledkem.
Felix club (seniors) Dřeváci
Jan Kolinger – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Petr Kubíček, Milan Levrinc, Milan Musil, Ivo Osladil, Tomáš Prošek, Miroslav Wilczek vs Tomáš Šlemr – Zdeněk Chocholouš, Petr Dosoudil, Tomáš Hruška, Martin Kment, Robert Segmüller, Pavel Špirek
21. Petr Kubíček
27. Tomáš Prošek
40. OG
50. Milan Musil
13. Pavel Špirek
3. 10. 07 20:30 HRAB1 Dřeváci Nejistá sezóna 5. 3:2 (3:1)
Po dramatickém výkonu nedala Nejistá sezóna penaltu v poslední minutě a tak Dřeváci se štěstím vyhráli. Martin Zeljak, Robert Zeljak
Dřeváci Nejistá sezóna
Tomáš Šlemr – Libor Broukal, Pavel Bulín, Zdeněk Chocholouš, Petr Dosoudil, Tomáš Hruška, Martin Kment, Robert Segmüller, Pavel Špirek, Milan Žák vs Ivan Matola – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Petr Kareš, Milan Mašek, Bohumil Rohn, František Šťasta, Martin Ullmann
9. Libor Broukal
25. Petr Dosoudil
28. Pavel Bulín
1., 40. Petr Kareš
26. 9. 07 18:15 zzNOVOB Sklenářka S.G. Dřeváci 4. 4:2 (3:0)
Sklenářka, která měla jednoho hráče na střídání, vyhrála díky náskoku z první půle.
Sklenářka S.G. Dřeváci
Josef Černý – Jan Lepič, Josef Müller, Filip Novák, Adriano Sochor, Karel Stejskal, Tomáš Svoboda vs Libor Broukal – Pavel Bulín, Martin Černý, Zdeněk Chocholouš, Petr Dosoudil, Tomáš Hruška, Martin Kment, Robert Segmüller, Pavel Špirek, Milan Žák
10., 26., 45. Karel Stejskal
18. Tomáš Svoboda
34., 52. Milan Žák
17. 9. 07 18:15 zzNOVOB Orion Praha SK B Dřeváci 3. 3:3 (2:3)
Pohledné utkání, ve kterém Orion neustále dotahoval vedení Dřeváků, Remíza je spravedlivým výsledkem. František Rada, Petr Zlesa
Orion Praha SK B Dřeváci
Václav Kovařík – Milan Fanta, Miloš Jirák, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Slavomír Novotný, Martin Rozehnal, Pavel Šimsa, Vít Štěpánek vs Pavel Špirek – Libor Broukal, Pavel Bulín, Martin Černý, Zdeněk Chocholouš, Petr Dosoudil, Tomáš Hruška, Stanislav Hvojník, Martin Kment, Robert Segmüller
6. Pavel Šimsa
21. Milan Fanta
45. Martin Rozehnal
3. Zdeněk Chocholouš
10. Pavel Bulín
22. Petr Dosoudil
12. 9. 07 19:30 zzNOVOB Dřeváci Bílý lev CF VET 2. 1:1 (1:1)
Oba týmy vulgárně napadaly rozhodčí a vyhrožovaly ublížením na zdraví.
Dřeváci Bílý lev CF VET
Tomáš Šlemr – Libor Broukal, Pavel Bulín, Martin Černý, Zdeněk Chocholouš, Petr Dosoudil, Tomáš Hruška, Stanislav Hvojník, Martin Kment, Robert Segmüller, Pavel Špirek vs Petr Kiesling – Miloslav Anděl, Martin Borovec, Milan Krejčí, Radek Křivánek, Petr Salaba, Ota Stránský, Petr Šulc, Michal Vodička, Jan Zavázal, Václav Zelenka
25. Pavel Bulín 57 Petr Dosoudil 9. Václav Zelenka
3. 9. 07 19:30 zzNOVOB Rychlé pípy VET Dřeváci 1. 2:2 (2:1)
Dřeváci nevyužili v úvodu tři jasné šance, protože nedokázali překonat výborného brankáře Zárybnického. Rychlé pípy pak dvakrát udeřily, ale gólem do šatny si pak situaci opět samy zkomplikovaly. Dřeváci vytěžili z převahy v druhé půli už jen šťastné vyrovnání. Jiří Hroník, Arnošt Barták
Rychlé pípy VET Dřeváci
Zdeněk Zárybnický – Miloslav Doležal, Martin Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Ivan Vilímek, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík vs Tomáš Šlemr – Libor Broukal, Pavel Bulín, Martin Černý, Petr Dosoudil, Tomáš Hruška, Martin Kment, Robert Segmüller, Pavel Špirek