Po 7.4.08 18:00 HRAB1 Orion Praha SK SUP Suprtechno   (SVL1A)
Po 7.4.08 19:15 HRAB1 Balabuška Old TJ Čechie 12°   (VL3C)
Po 7.4.08 20:30 HRAB1 HS Praha Inter Lotyšák A   (HL1A)
Po 21.4.08 18:00 HRAB1 Socra FC AFK Karlín Senioři Praha B   (HL7A)
Po 21.4.08 19:15 HRAB1 Balabuška Old TJ Gambrinus VH VET   (VL3C)
Po 21.4.08 20:30 HRAB1 HS Praha Boston HS   (HL1A)

18. 6. 08 18:00 HRAB2 Deko B.E.I. - Eurolines 11. 6:5 (3:2)
Nádherný zápas plný kombinačních akcí a gólových příležitostí, ve kterém v závěru doplatili hosté na malý počet hráčů na střídání. Pavel Kubelka, Luboš Kubelka
Deko B.E.I. - Eurolines
Juraj Vojtíšek – Tomáš Hajner, Martin Hrabák, Ota Járka, Roman Mach, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán, Miroslav Stryk vs Jiří Chlebna – Daniel Douda, Martin Douda, Jakub Homolka, Martin Homolka, Pavel Homolka, Tomáš Horálek, Rostislav Kodera, Tomáš Krejčí, Josef Kysela, Roman Soukup, Dušan Sýkora, Milan Tuháček, Nikolas Velios
48., 52. Martin Douda
15. 6. 08 18:45 P2 Arabská Deko 10. 2:5 (0:3)
Byl to pohledný fotbal, zasloužené vítězství hostí. Ilhan Sabanoglu
Arabská Deko
Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Jan Egem, Martin Fried, Petr Hájek, Martin Jinek, Michal Jinek, Michal Skorkovský vs Juraj Vojtíšek – Martin Hrabák, Ota Járka, Roman Mach, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán, Miroslav Stryk
45., 53. Viktor Dolista 8., 11., 15., 36. Ladislav Obermajer ml.
55. Vlastimil Maštera
5. 6. 08 19:30 DEKAN Deko Queens Park Club 9. 1:3 (0:0)
Rozhodčí k utkání nic neuvedl.
Deko Queens Park Club
Juraj Vojtíšek – Martin Hrabák, Ota Járka, Pavel Kotal, Pavel Krištůfek, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán vs Jakub Pánek – Robert Baščan, Pavel Hrubeš, Tomáš Proskočil, Michal Rod, Daniel Smrčka, Filip Špivák, Petr Voves
59. Pavel Kotal 31. Filip Špivák
43. Robert Baščan
55. Daniel Smrčka
28. 5. 08 18:00 ZAK Betl K.F.K. B Deko 8. 4:3 (0:2)
Lepší Deko doplatilo na střeleckou nemohoucnost, Betl své šance proměnil a to rozhodlo. Martin Kucmocht, Roman Neužil
Betl K.F.K. B Deko
Vít Klupák – Tomáš Čedík, Martin Dolanský, David Dyba, David Filip, Ihor Kostyshyn, Miloslav Král, Jan Lutr, Martin Šaroun vs Juraj Vojtíšek – Tomáš Hajner, Martin Hrabák, Ota Járka, Pavel Kotal, Pavel Krištůfek, Petr Krištůfek, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Miroslav Stryk
33., 57. Ihor Kostyshyn
44. David Filip
48. Miloslav Král
9. Petr Krištůfek
17., 51. Ladislav Obermajer ml.
19. 5. 08 18:15 zzZARUB Rychlí hroši APK Deko 7. 1:3 (0:2)
Deko jednoznačně lepším a techničtějším týmem. Rychlí hroši nebyli až tak rychlí, což se projevilo na konci utkání, kdy mohli toto utkání zdramatizovat, místo toho však inkasovali. Michal Pešek, Jozef Borčin
Rychlí hroši APK Deko
Miroslav Frühauf – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Doubek, Pavel Hofrichter, Václav Lokajíček, František Vrňata vs Juraj Vojtíšek – Tomáš Hajner, Martin Hrabák, Ota Járka, Pavel Krištůfek, Roman Mach, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Miroslav Stryk
38. Pavel Hofrichter 20. Ladislav Obermajer
23., 53. Ladislav Obermajer ml.
14. 5. 08 20:15 P2 Deko Letná FC 6. 1:1 (0:1)
Tvrdé utkání, velice náročné na rozhodování. Dělba bodů se jeví jako zasloužená. Deko se dlouho nemohlo dostat do tempa, do vedení se tedy dostali hosté. Na začátku druhé půle domácí vyrovnali a pak se tlačili za dalším gólem, ten se jim už ale vstřelit nepodařilo.
Deko Letná FC
Juraj Vojtíšek – Tomáš Hajner, Martin Hrabák, Ota Járka, Pavel Kotal, Pavel Krištůfek, Petr Krištůfek, Roman Mach, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Miroslav Stryk vs Jan Černý – Milan Husák, Pavel Klíma, Jan Kudrna, Martin Slavíček, Čestmír Šturma, Radim Tesárek
32. Ladislav Obermajer ml. 15 Martin Hrabák
48 Ladislav Obermajer
20. Martin Slavíček 18. Milan Husák
7. 5. 08 17:00 zzZARUB PAVAPA Motl Deko 5. 0:4 (0:3)
Velmi pěkné utkání začalo velkým náporem Deka, který vyústil v tříbrankové vedení. Po té hosté trochu zvolnili a dovolili domácím kombinovat a šance se střídaly na obou stranách.
PAVAPA Motl Deko
David Motl – Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Michal Šimon vs Juraj Vojtíšek – Tomáš Hajner, Martin Hrabák, Ota Járka, Pavel Kotal, Pavel Krištůfek, Roman Mach, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml.
5., 59. Tomáš Hajner
11. Ladislav Obermajer ml.
17. Pavel Krištůfek
26. 4. 08 12:30 ZAK Deko Deportivo Estudiantil FC A 4. 2:1 (1:1)
Nádherné utkání, které v samotném závěru rozhodl Obermajer ml. Petr Dvořák
Deko Deportivo Estudiantil FC A
Marek Láska – Tomáš Hajner, Ota Járka, Pavel Kotal, Pavel Krištůfek, Petr Krištůfek, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán, Miroslav Stryk vs Christian Rene Guzman Echalar – Fredy Ramon Alegre Nunez, Vladimir Aleman, Jorge Mario Barrera Custodio, Jesus Castillo, Leonardo Echeverria, Francisco González Britos, Guillermo Sebastian Menendez, Gary Yazbek
29. Petr Krištůfek
57. Ladislav Obermajer ml.
22. Vladimir Aleman 2. Leonardo Echeverria
17. 4. 08 18:15 BECH Kulišáci CF Deko 3. 2:5 (0:2)
Deko jednoznačně lepší tým, který mohl vyhrát větším rozdílem. Karel Kopecký, Dalibor Tomek
Kulišáci CF Deko
Tomáš Kříž – Tomáš Brož, David Kácl, Jiří Komers, Tomáš Kordač, Jiří Landa, Jiří Polanský, Jiří Sýkora, Vlastimil Tvrdík, Martin Vyhnal vs Juraj Vojtíšek – Tomáš Hajner, Ota Járka, Pavel Kotal, Pavel Krištůfek, Roman Mach, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Miroslav Stryk
51. Ladislav Obermajer ml.
9. 4. 08 18:00 ZAK Deko J.R.Club A 2. 5:0 (5:0)
Technicky hezké utkání. DEKO bylo pohybovější a rychlejší. Vratislav Kracman, Petr Hrabal
Deko J.R.Club A
Juraj Vojtíšek – Ota Járka, Petr Krištůfek, Roman Mach, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán vs Petr Kačírek – Václav Blažek, Václav Kadlec, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Oldřich Makovský, Aleš Mička, David Mička, David Mička, Alessio Scarano, Lukáš Závodský
1., 18., 25. Ladislav Obermajer ml.
26. Ota Járka
2. 4. 08 20:45 DEKAN Demoliční četa Deko 1. 1:15 (0:10)
První minuty nenasvědčovaly tomu, co se od sedmé minuty začalo na hřišti odehrávat. Po první vstřelené brance přistoupili hosté k nátlakové hře a nutili soupeře k chybám, které následně nádhernými akcemi trestali. Během dvaceti minut nastříleli Demoliční četě 10 gólů! Ve druhé půli Deko navyšovalo svůj náskok a zdrcení domácí se zmohli pouze na čestný úspěch. Petr Kafka, Martin Vambera