Pá 18.4.08 17:00 zzZARUB Kanálpucers PL Vládci Prahy   (HL7D)
Pá 18.4.08 18:15 zzZARUB Kalparta Kids Mord RFC   (HL4D)
Út 17.6.08 17:00 zzBALK Booaa KK Praga Calcio CC   (HL6D)
Út 17.6.08 18:15 zzBALK Zelená liška TJ SUP A Orion Praha SK SUP   (SVL1A)
Út 17.6.08 19:30 zzBALK Daltonové Ratajski démoni   (HL6B)

18. 6. 08 19:00 P2 Rychlí hroši APK Demoliční četa 11. 6:0 (4:1)
Zápas byl ukončen v 57.minutě, když Demoliční četa po druhé ČK odmítla pokračovat v zápase. Utkání bude řešit STDK a těžko očekávat jiný verdikt, než kontumaci.
Rychlí hroši APK Demoliční četa
Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, František Kovařík, Václav Lokajíček, Pavel Švadlena, František Vrňata vs Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl
57. Petr Beer
9. 6. 08 20:30 HRAB3 B.E.I. - Eurolines Rychlí hroši APK 10. 2:3 (1:0)
V prvním poločase se hrál klidný fotbal bez faulů. Domácí hráli laxně, pozdě přistupovali k soupeři, ten toho však nedokázal využít, naopak sám jednou inkasoval. Ve druhé půli hosté díky Guzmanovi zápas otočili. Daniel Vrzák, Josef Píša
B.E.I. - Eurolines Rychlí hroši APK
Josef Kysela – Jiří Chlebna, Daniel Douda, Martin Douda, Jakub Homolka, Pavel Homolka, Tomáš Krysta, Michal Ohriska vs Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Guzman, František Kovařík, Václav Lokajíček, Pavel Švadlena
11. Martin Douda
57. Michal Ohriska
46., 46., 58. Jan Guzman
8. 6. 08 18:45 P3 Rychlí hroši APK Arabská 9. 0:2 (0:1)
Utkání hrané v duchu fair play. Utkání bylo relativně vyrovnané, Arabská zvládla lépe závěry poločasů a zaslouženě zvítězila. Roman Mráz, Jaroslav Liška
Rychlí hroši APK Arabská
Miroslav Frühauf – Zdeněk Branžovský, Jan Guzman, Václav Lokajíček, Luboš Prosecký, Pavel Švadlena vs Zdeněk Sloboda – Joan Borras, Viktor Dolista, Jan Egem, Martin Fried, Petr Hájek, Martin Jinek, Michal Jinek, Michal Skorkovský
20. Jan Egem
52. Viktor Dolista
29. 5. 08 19:30 DEKAN Queens Park Club Rychlí hroši APK 8. 0:2 (0:2)
Hosté byli efektivnější v útočné fázi. Domácí se ve druhé půli marně snažili dobýt branku Hrochů. Jedinou stoprocentní šanci si vypracoval Smrčka, jehož střelu z otočky gólman vyrazil. Rychlí hroši hráli takticky a vítězství si pohlídali.
Queens Park Club Rychlí hroši APK
Václav Horáček – Robert Baščan, Karel Hrubeš, Pavel Hrubeš, Michal Rod, Radek Schnider, Daniel Smrčka vs Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, František Kovařík, Václav Lokajíček, Pavel Švadlena, František Vrňata
16., 27. Jan Guzman
19. 5. 08 18:15 zzZARUB Rychlí hroši APK Deko 7. 1:3 (0:2)
Deko jednoznačně lepším a techničtějším týmem. Rychlí hroši nebyli až tak rychlí, což se projevilo na konci utkání, kdy mohli toto utkání zdramatizovat, místo toho však inkasovali. Michal Pešek, Jozef Borčin
Rychlí hroši APK Deko
Miroslav Frühauf – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Doubek, Pavel Hofrichter, Václav Lokajíček, František Vrňata vs Juraj Vojtíšek – Tomáš Hajner, Martin Hrabák, Ota Járka, Pavel Krištůfek, Roman Mach, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Miroslav Stryk
38. Pavel Hofrichter 20. Ladislav Obermajer
23., 53. Ladislav Obermajer ml.
14. 5. 08 18:00 ZAK Betl K.F.K. B Rychlí hroši APK 6. 2:2 (0:0)
Bojovné utkání průměrné úrovně. V prvním poločase hráči obou týmů neproměnili několik šancí, takže skončil bezbrankovou remízou. Po přestávce se hosté ujali vedení, domácí brzy srovnali, ale zanedlouho šli opět do vedení Hroši. Domácí pak vrhli všechny síly do útoku a vyrovnali zásluhou vlastního gólu.
Betl K.F.K. B Rychlí hroši APK
Vít Klupák – Tomáš Čedík, Martin Dolanský, David Dyba, David Filip, Ihor Kostyshyn, Miloslav Král, Jan Lutr, Martin Šaroun vs Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Doubek, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, František Kovařík, Václav Lokajíček
37. David Filip
57. OG
35. Jan Guzman
41. František Kovařík
7. 5. 08 19:00 P2 Letná FC Rychlí hroši APK 5. 1:1 (0:1)
Velmi pohledné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Hrálo se v rychlém tempu, odpovídajícím 3.lize. Ladislav Benda, Jiří Cvejn
Letná FC Rychlí hroši APK
Jan Černý – Milan Čihák, Milan Husák, Pavel Klíma, Petr Klíma, Martin Němeček, Martin Slavíček, Radim Tesárek, Tomáš Vích vs Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Doubek, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, František Kovařík, Václav Lokajíček, Robert Šárovec, František Vrňata
32. Radim Tesárek 60 Tomáš Vích 22. Jan Guzman 60. František Vrňata
22. 4. 08 17:00 zzBALK Rychlí hroši APK PAVAPA Motl 4. 4:1 (2:1)
Utkání bylo od začátku poznamenáno faktem, že hostující tým nastoupil pouze se čtyřmi hráči v poli. I když se v průběhu hry doplnil stav hráčů, zdáli se být hráči Pavapa předem smířeni s porážkou. František Humpál, Michal Lampír
Rychlí hroši APK PAVAPA Motl
Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Doubek, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, František Kovařík, Václav Lokajíček, František Vrňata vs David Motl – Dušan Beníček, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl
5. Jan Doubek
21. František Kovařík
50. Jan Guzman
52. Pavel Hofrichter
13. Pavel Motl
19. 4. 08 12:30 ZAK Deportivo Estudiantil FC A Rychlí hroši APK 3. 2:0 (2:0)
Výborný zápas v rychlém tempu. Petr Vítek, Petr Šlechta
Deportivo Estudiantil FC A Rychlí hroši APK
Leonardo Echeverria – Marcos Antonio Alemán, Elio Abner Aparicio, Jorge Mario Barrera Custodio, Jesus Castillo, Francisco González Britos, Guillermo Sebastian Menendez, Gary Yazbek vs Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Doubek, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Martin Kanda, František Kovařík, Václav Lokajíček
18. Jesus Castillo
20. Guillermo Sebastian Menendez
10. 4. 08 18:15 BECH Rychlí hroši APK Kulišáci CF 2. 1:3 (0:2)
Velmi bojobné pohledné utkání, které nakonec rozhodla střelecká potence Kříže R. Petr Cichra, Miroslav Rejmon
Rychlí hroši APK Kulišáci CF
Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, František Kovařík, Václav Lokajíček, František Vrňata vs Jiří Sýkora – David Kácl, Roman Kříž, Jiří Landa, Jiří Polanský, Vlastimil Tvrdík, Martin Vyhnal
54. František Kovařík 7., 25., 60. Roman Kříž
1. 4. 08 18:15 zzBALK J.R.Club A Rychlí hroši APK 1. 0:1 (0:0)
Zápas proběhl v klidu a bez problémů. Hrálo se čistě a bez zdržování.
J.R.Club A Rychlí hroši APK
Petr Kačírek – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný, Alessio Scarano vs Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Doubek, Jan Guzman, František Kovařík, Václav Lokajíček, Pavel Pich