So 19.4.08 08:45 zzZARUB Torpedo Praclub Sculpturo FC   (HL8G)
So 19.4.08 10:00 zzZARUB Alkohol Tea FC Blesk VK B   (HL4E)
So 7.6.08 08:45 P3 EKIS Praha A Inter Ohradní   (HL3C)
So 7.6.08 10:00 P3 Morová rána 1.FC Bakera   (HL4A)
So 21.6.08 08:45 ZAK A.G.Č.V. Ukradený širáci   (HL4C)
So 21.6.08 10:00 ZAK Ross Crock Jabadabadoo Prosek   (HL6G)

22. 6. 08 17:30 zzTKSPA Nikdo nikde United clans 11. 9:4 (3:2)
Ze začátku vyrovnané utkání, které se po půli změnilo v exhibici. Karel Kozel, Petr Bešta
Nikdo nikde United clans
Václav Královec – Martin Bukovský, Michal Nosek, Lukáš Novotný, Pavel Tůma vs Ondřej Bílý – Robin Bárta, Tomáš Beneš, Lukáš Bílý, Daniel Miňovský, Martin Soudný
56. Daniel Miňovský
8. 6. 08 17:30 P1 United clans Šrot FC 10. 1:4 (1:1)
Oboustraně seriózně vedený zápas, celkem vyrovnaný s lepší koncovkou hostí.
United clans Šrot FC
Vít Musílek – Robin Bárta, Tomáš Beneš, Lukáš Bílý, Daniel Miňovský, Martin Soudný, Martin Zdeněk vs Michal Adamec – Zbyněk Adamec, David Houška, Jan Konšel, Jiří Kurka, Jiří Vinecký, Gustav Vondráček
22. Tomáš Beneš 23., 53. Jiří Vinecký
38. Zbyněk Adamec
52. David Houška
1. 6. 08 16:15 zzNOVOB MTPCH United clans 9. 3:1 (2:0)
Jiří Blažek, Roman Mašek
MTPCH United clans
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Petr Janovský, Vladimír Lev, Jakub Müller, Petr Zelenka vs Vít Musílek – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Vojtěch Kmoch, Daniel Miňovský, Martin Zdeněk
18. Petr Janovský
23. Lukáš Borek
46. Pavel Demo
52. Vojtěch Kmoch
11. 5. 08 17:30 P3 M - Bubo A United clans 7. 1:4 (0:1)
Kvalitní utkání s větším důrazem hostů.
M - Bubo A United clans
Miroslav Samec – Manuel Fernandez, Jan Kaše, Filip Kirchberger, Josef Řebíček, Petr Řebíček, Josef Samec, Jakub Vítek, Karel Vodička vs Vít Musílek – Robin Bárta, Tomáš Beneš, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Daniel Miňovský, Martin Soudný, Martin Zdeněk
55. Josef Řebíček 2 Jakub Vítek 13., 54., 60. Ondřej Bílý
46. Robin Bárta
4. 5. 08 15:00 ZAK United clans Sokol Vysočany A 6. 5:2 (3:1)
Zajímavé utkání s mírnou herní převahou hráčů United Clans, kteří  se díky chybám v obraně Vysočan  dostali do 2 brankového vedení, které si udržovali až do konce utkání. Vladimír Janoušek
United clans Sokol Vysočany A
Martin Zdeněk – Tomáš Beneš, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Daniel Miňovský, Pavel Roubíček, Martin Soudný vs Jaroslav Skála – František Albert, Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Vítězslav Říha, Lubomír Vodehnal, Daniel Vostřez, Tomáš Záruba
17., 43. Ondřej Bílý
22. Martin Zdeněk
27., 54. Lukáš Bílý
24. Petr Hlásný
48. Vítězslav Říha
30. Daniel Vostřez
27. 4. 08 11:15 TEMPO Horst 1.FC United clans 5. 2:6 (1:4)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil!
Horst 1.FC United clans
Adam Slánský – Martin Klapal, Tomáš Moravec, Ondřej Múka, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Zdeněk Uher, Jakub Uxa vs Vít Musílek – Robin Bárta, Tomáš Beneš, Ondřej Bílý, Vojtěch Kmoch, Daniel Miňovský, Pavel Roubíček, Martin Soudný, Martin Zdeněk
3. Jakub Uxa
34. Martin Pistulka
10. Martin Soudný
18., 23. Vojtěch Kmoch
26., 46. Pavel Roubíček
43. Robin Bárta
20. 4. 08 12:30 zzANG United clans Oranjes 04 FC 4. 8:3 (2:1)
Utkání začalo velkým náporem United a kdyby to bylo po 5 minutách 3:0, nikdo by se nedivil. Oranjes poté vyrovnali hru a poločas skončil 2:1. Ve druhé půli United nenechali nic náhodě a soupeře přehráli pěknou kombinační hrou. Jan Kuchař, Jakub Synek
United clans Oranjes 04 FC
Vít Musílek – Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Vojtěch Kmoch, Daniel Miňovský, Pavel Roubíček, Martin Soudný, Martin Zdeněk vs Hynek Šembera – Tomáš Dobrý, Martin Mašita, Martin Pešava, Miroslav Rajchart, Michal Žoha, Radek Žoha
3., 32. Martin Soudný
22., 38. Vojtěch Kmoch
46., 58. Pavel Roubíček
51., 60. Ondřej Bílý
28., 43. Miroslav Rajchart
56. Michal Žoha
13. 4. 08 12:30 zzANG Ginesio United clans 3. 0:3 (0:1)
I přes vyrovnanou hru se domácí trápili v koncovce. Na výsledek 3:0 hra vůbec nevypadala.
Ginesio United clans
Kamil Kohout – Lukáš Kellerstein, Patrik Lancz, Radek Lancz, Dalibor Pavlíček, Jindřich Pavlíček, Michal Truksa vs Martin Soudný – Robin Bárta, Tomáš Beneš, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Vojtěch Kmoch, Daniel Miňovský, Pavel Roubíček, Martin Zdeněk
20 Dalibor Pavlíček 17. Pavel Roubíček
35. Ondřej Bílý
40. Vojtěch Kmoch
6. 4. 08 17:30 zzZARUB United clans Samson Bonella A 2. 4:1 (2:0)
Rušné utkání pro sebe rozhodli domácí díky velmi dobrému výkonu Ondřeje Bílého, jenž by nemusel komentovat výroky sudích. Už tak poměrně napjatá atmosféra řádně zhoustla poté, co byl ve 44. minutě vyloučen gólman Samsonu Bonella za to, že metr před vápnem zahrál rukou.Hosté se v žádném případě nechtěli s vyloučením smířit a až do konce utkání neustále komentovali výroky sudích, přitom o výsledku již bylo dávno rozhodnuto a vyloučení (naprosto oprávněné) nemělo na výhru domácích vliv, naopak se dokonce v oslabení podařilo hostům zvýšit. Je pravda, že domácí dvakrát překopli prázdnou bránu. Od 44. minuty chytal za hosty Tomáš Trikal za vyloučeného gólmana.
United clans Samson Bonella A
Vít Musílek – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Daniel Miňovský, Pavel Roubíček, Martin Soudný, Martin Zdeněk vs Tomáš Gürtler – Miroslav Chmelík, Marcel Duchek, Josef Masner, Petr Novák, Michal Řízek, Pavel Slosiarik, Tomáš Trikal
2. Robin Bárta
15., 37. Ondřej Bílý
41. Pavel Roubíček
48. Miroslav Chmelík 34. Tomáš Trikal
44. Tomáš Gürtler
47. Josef Masner
30. 3. 08 13:45 zzZARUB A - klub 90 United clans 1. 0:5 (0:3)
Celkem jasné utkání, zejména díky kvalitní a organizované hře Klanů. Šance které si vytvořil A-klub zůstaly trestuhodně nevyužity.
A - klub 90 United clans
Milan Svoboda – Josef Holkup, Tomáš Kaplan, Michal Lukács, David Mareš, Jan Rosák, Jan Rybář, Bedřich Šťastný, Radek Šťastný vs Martin Soudný – Robin Bárta, Tomáš Beneš, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Vojtěch Kmoch, Daniel Miňovský, Martin Zdeněk