Ne 30.3.08 13:45 zzJUNI2 England Praha Taurin 1.FC   (HL8Q)
Ne 30.3.08 15:00 zzJUNI2 Bamboocha City Rumové pralinky FC   (HL8P)
Ne 20.4.08 17:30 zzPANK1 Strážci Pomeranče Delirium FC   (HL8N)
Ne 20.4.08 18:45 zzPANK1 Befeleme Penélope Cruz   (HL6J)
So 14.6.08 08:45 TEMPO Integrita Jinonice Pragoflora TJ   (HL8G)
So 14.6.08 10:00 TEMPO Dvorce SK MPI Tycho de Brahe FC A   (HL3A)

23. 6. 08 19:15 HRAB1 Morová rána 1.FC Kojots United 11. 1:2 (0:0)
Poměrně důrazně odehraný zápas, s množstvím standardních situací. Domácí bojovali, ale na fotbalovější Kojoty to bylo málo. Kojots se dostali do vedení exportní dělovkou z otočky jejímž autorem byl Jozífek. Když o deset minut později přidal po pěkné kombinaci Donát druhou branku, bylo rozhodnuto. Domácí si vlastně za celý zápas nevytvořili kloudnou šanci, snížení 5 minut před koncem bylo tak trochu dílem náhody.
Morová rána 1.FC Kojots United
Rudolf Hadrava – František Diviš, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Tomáš Pavlok, Tomáš Růžek, Jiří Šmejkal, Pavel Trefný, David Volf vs Jiří Kubát – Filip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Pavel Svoboda
55. Ondřej Gros 42. Tomáš Jozífek
52. Filip Donát
15. 6. 08 16:15 zzCIS Farkáň 92 1.FC Morová rána 1.FC 10. 0:2 (0:1)
V 1.poločase byla lepší Morová rána, hrála kombinační a technický fotbal. Ve druhém poločase se karta obrátila, domácí však nebyli schopni proměňovat své šance. Na konci zápasu tak hosté své vítězství pojistili. Petr Sochor, Michal Václavík
Farkáň 92 1.FC Morová rána 1.FC
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Ondřej Nierostek, Roman Tudžaroff vs Rudolf Hadrava – František Diviš, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Tomáš Pavlok, Tomáš Růžek, Jiří Šmejkal, Pavel Trefný, David Volf
23. Pavel Trefný
55. František Diviš
7. 6. 08 10:00 P3 Morová rána 1.FC Bakera 9. 3:6 (1:2)
Tým Bakery měl od začátku mírnou převahu, kterou vyjádřil góly. Ve 2. poločase domácí snížili,ale zkušenější tým Bakery si pohlídal vedení a v závěru přidal další pěkné góly.
Morová rána 1.FC Bakera
Tomáš Růžek – František Diviš, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Tomáš Pavlok, Jiří Šmejkal, Pavel Trefný vs Jiří Kuděj – Petr Beroušek, Filip Burda, Ladislav Řeháček, Luboš Řeháček, Libor Šafránek
37. Luboš Řeháček
31. 5. 08 10:00 ZAK 1.FC-KFC Morová rána 1.FC 8. 2:2 (2:0)
Zápas skončil zaslouženou remízou. Hráč KFC Podroužek nejprve fauloval, za což dostal žk. Poté, než se rozehrálo, udeřil loktem protihráče do břicha a viděl ihned čk. Takový hráči nemají na hřišti co dělat. Poté chtěl ještě vyprovokovat bitku, ale hosté se nenechali vytočit. Barbora Kábelová
1.FC-KFC Morová rána 1.FC
Jan Kaňok – Jiří Beneš, Petr Hlavica, Josef Husák, Jan Kaprhál, Marek Lidmila, Michal Novotný, Rudolf Podroužek, Milan Průša, Václav Svoboda vs Roberto Terragni – Martin Čermák, Ondřej Gros, Tomáš Kahoun, Josef Kužílek, Tomáš Růžek, Jiří Šmejkal, David Volf
1. Jan Kaprhál
8. OG
51 Rudolf Podroužek
52 Rudolf Podroužek
32. Tomáš Růžek
50. Jiří Šmejkal
24. 5. 08 08:45 zzPANK1 Morová rána 1.FC Traktor Praha A 7. 2:0 (1:0)
Bojovné utkání průměrné úrovně rozhodl dvěma góly v začátcích poločasů Gros. Přestože si oba týmy vypracovaly několik dalších šancí, nikdo jiný se již netrefil.
Morová rána 1.FC Traktor Praha A
Roberto Terragni – Martin Čermák, František Diviš, Ondřej Gros, Tomáš Kahoun, Tomáš Růžek, Jan Šmejkal, Pavel Trefný vs Tomáš Hanuš – Miroslav Chloupek, Filip Fremund, Milan Klégr , Stanislav Roček, Marek Seidel, František Stolař, Radek Váňa
1., 33. Ondřej Gros
17. 5. 08 08:45 P3 Six devils Morová rána 1.FC 6. 5:0 (1:0)
I mor je na ďábla krátký!
Morová rána se zase tak moc nedostavila, pravděpodobně naočkovaní ďáblové s touto nemocí neměli problém, a ani výborný výkon brankáře s roztomilým českým přízvukem nestačil na 6 ďáblů, kterých ovšem nebylo jen 6.
Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka
Six devils Morová rána 1.FC
Radek Janouch – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Jaroslav Janouch, Libor Pechoč, Lukáš Pulkert, Tomáš Riedel, Václav Rod, Jan Vondra vs Roberto Terragni – Martin Čermák, František Diviš, Ondřej Gros, Tomáš Růžek, Jiří Šmejkal, Pavel Trefný, David Volf
3. Jan Vondra
40., 60. Libor Pechoč
46. Václav Rod
48. Lukáš Pulkert
4. 5. 08 17:30 HANSP Morová rána 1.FC Pražačka 5. 3:5 (2:2)
Od začátku velmi nervózní utkání. Začátek patřil Morové ráně, ale góly dávala Pražačka. Dvěma slepenými góly ale domácí vyrovnali a po přestávce se dokonce ujali vedení. V tom přišel zkrat Kužílka, po něm už vládla Pražačka.
Morová rána 1.FC Pražačka
Roberto Terragni – Martin Čermák, František Diviš, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Tomáš Růžek, David Volf vs Petr Kubín – Andreas García, Tomáš Hrubý, Pavel Jirák, David Nauš, Tomáš Solar, Jan Syrovátka, Vojtěch Vančát, Zbyněk Zahrádka