Po 14.4.08 18:45, 20:00 TEMPO Kehar Club FC
Po 14.4.08 19:30, 20:45 ARIT Kareto-Reco
Ne 20.4.08 17:30, 18:45 zzNOVOB Ukradený širáci
St 23.4.08 19:00, 20:15 METE1 Litrpůl FC
St 23.4.08 19:00, 20:15 P1 Fugas CF A
Út 29.4.08 19:00 METE1 Litrpůl FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

26. 6. 08 20:30 METE1 Litrpůl FC Kareto-Reco 11. 2:1 (0:1)
Velice pohledné utkání, ve kterém Karetu patřil první poločas a Litrpůl opanoval prozměnu ten druhý.
Litrpůl FC Kareto-Reco
Jan Berger – Lukáš Carboch, Zdeněk Kouba, Martin Kyloušek, Michal Minařík, Martin Šimek, Vasyl Tomyshch vs Tomáš Rejman – Pavel Chvojka, Tomáš Kamler, Martin Pouch, Jiří Svoboda, Petr Tichý, Pavel Trnka
52., 55. Lukáš Carboch 6. Pavel Trnka
26. 6. 08 20:15 P3 Dodo´s kings A.G.Č.V. 11. 0:2 (0:0)
Oba týmy předvedly skvělý výkon i sportovní chování. Dominik Zeman, Vladimír Zeman
Dodo´s kings A.G.Č.V.
Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, Lubomír Dobšovič, Michal Mičker, Radek Mičker, Václav Paroubek, David Pos, Marek Walch vs František Opolský – Daniel Donoval, David Hicl, Pavel Kaidl, Daniel Krynický, Pavel Nebřenský, Martin Urbánek, Ondřej Urbánek
37., 59. Martin Urbánek
26. 6. 08 19:30 zzNOVOB Ukradený širáci Domácí potřeby A 11. 2:4 (2:1)
Rychlé a bojovné utkání, se spoustou osobních soubojů. Lépe začali Širáci a v poločase ještě vedli. Na začátku druhé půle jim ale dvakrát zaspala obranan a Potřeby zápas otočily. I přes veškerou snahu a tlak Širáků se Potřebám podařilo výhru ubránit a v závěru i pečetit. Remíza by asi byla spravedlivější, ale rozhodlo štěstí v zakončení a toho měli více Domácí potřeby.
Ukradený širáci Domácí potřeby A
Petr Železný – Ondřej Beneš, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Štěpán Holý, Ladislav Jelínek, Petr Kučera, Ondřej Pecha, Miloslav Pokorný, Jan Šimek vs Zdeněk Vlach – Michal Louda, Jan Roule, Vlastimil Schwarz, Josef Srba, Václav Srba, Luboš Urban, Lukáš Urban, Petr Vaněk
11. Miloslav Pokorný
22. Ladislav Jelínek
18. Luboš Urban
32. Vlastimil Schwarz
33. Jan Roule
55. Lukáš Urban
26. 6. 08 19:30 ARIT Penco FC Fugas CF A 11. 1:6 (0:3)
Klidné a slušné utkání, hrané nahoru dolů. Penco hrálo bez střídání a ke konci utkání ztrácelo síly. Přesto si vypracovalo několik vyložených šancí, které skvěle vyřešil brankář Fugasu. Zdeněk Fiala, Jan Čermák
Penco FC Fugas CF A
Stanislav Ježek – Martin Helcl, Tomáš Kacovský, Zdeněk Pošíval, David Prachař, Jaroslav Šebek, Michal Voith vs Tomáš Peterka – Jiří Bialek, David Brošta, Radek Fál, Jan Jiroušek, Jan Klozar, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka
45. David Prachař 5., 58. Petr Švestka
10., 59. Jaroslav Šamánek
28., 35. Jan Klozar
26. 6. 08 19:30 zzPANK1 Matfyz Italia 11. 5:0 (1:0)
Pavel Korček
Matfyz Italia
Martin Havlíček – Pavel Borský, Tomáš Husák, Patrik Kolen, David Nečas, Norbert Neubauer, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman, Vítězslav Stejskal, Jan Vlček vs Martin Dohnal – Jiří Kramel, Roman Kučera, Róbert Mláka, Patrik Novák, Otomar Ryvol, Zdeněk Ryvol, Petr Svatoň
20., 36. Vítězslav Stejskal
42., 57. Jan Vlček
43. Norbert Neubauer
26. 6. 08 19:30 zzJUNI1 Kehar Club FC Šachta UK 11. 1:3 (1:1)
Ve fotbale rozhodují vstřelené branky. Občasné souboje, kdy si kluci řekli jak to vlastně bylo a rozehrávka byla na světě. Ve středu hřiště se krokovalo a tak jsem vždy zařval, když jsem viděl míč v síti. Jan Vejmelka, Michal Krystín