Ne 13.4.08 15:00 TEMPO DDR FC V.S.P.S.V.S.   (HL6J)
Ne 13.4.08 16:15 TEMPO Maverick Medvědi A   (HL5I)
Po 21.4.08 19:30 ARIT Ekonom WT Folprecht 1.FC   (HL3A)
Po 21.4.08 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Restaurace U Pecků A   (HL1A)

26. 6. 08 19:30 zzPANK1 Matfyz Italia 11. 5:0 (1:0)
Pavel Korček
Matfyz Italia
Martin Havlíček – Pavel Borský, Tomáš Husák, Patrik Kolen, David Nečas, Norbert Neubauer, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman, Vítězslav Stejskal, Jan Vlček vs Martin Dohnal – Jiří Kramel, Roman Kučera, Róbert Mláka, Patrik Novák, Otomar Ryvol, Zdeněk Ryvol, Petr Svatoň
20., 36. Vítězslav Stejskal
42., 57. Jan Vlček
43. Norbert Neubauer
19. 6. 08 20:30 METE1 Italia Litrpůl FC 10. 3:9 (0:7)
Kasatonov, Fetisov, Makarov, Larionov, Krutov a gól. Promiňte, nechal jsem se unést, ale po letech jsem měl pocit, že vidím legendární sbornou, při obléhání branky nebohého soupeře.
Italia Litrpůl FC
Roman Kučera – Martin Dohnal, Martin Franěk, Jiří Kramel, Patrik Novák, Otomar Ryvol, Zdeněk Ryvol, Petr Svatoň vs Zdeněk Kouba – Jan Berger, Lukáš Carboch, Martin Dušek, Martin Kyloušek, Martin Šimek, Vasyl Tomyshch
59. Lukáš Carboch
2. 6. 08 18:15 zzPANK1 Kehar Club FC Italia 9. 4:3 (2:1)
Ve velmi pohledném, napínavém  a slušně hraném utkání byli šťastnější domácí. Tomáš Balcar, Jiří Jansa
Kehar Club FC Italia
Petr Hanzl – Martin Dražan, Petr Kaminski, Petr Pergler, Jan Rákosník, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Daniel Šmíd, Pavel Třmínek vs Roman Kučera – Martin Dohnal, Martin Franěk, Zdeněk Hnát, Jiří Kramel, Patrik Novák, Otomar Ryvol, Zdeněk Ryvol, Petr Svatoň
9. Martin Dražan
24. Martin Sekerka
32. Jan Rákosník
40. Jan Sekerka
28., 38. Zdeněk Ryvol
40. Martin Dohnal
26. 5. 08 19:30 ARIT Italia Kareto-Reco 8. 1:7 (1:2)
Slušně hrané utkání s technickou převahou u pohodlně hrajícího Kareta, Italia po 4.gólu odpadla.
Italia Kareto-Reco
Roman Kučera – Martin Dohnal, Martin Franěk, Zdeněk Hnát, Jiří Kramel, Patrik Novák, Otomar Ryvol, Zdeněk Ryvol, Petr Svatoň vs Tomáš Rejman – Jakub Charvát, Pavel Chvojka, Roman Čížek, Tomáš Kamler, Jan Petrák, Martin Pouch, Jiří Svoboda
14. Zdeněk Ryvol 1., 39., 55. Pavel Chvojka
20. Tomáš Kamler
38., 54. Jan Petrák
41. Jiří Svoboda
19. 5. 08 17:00 ARIT Italia Šachta UK 7. 2:5 (0:1)
V utkání spíše průměrném nebyla italia horším týmem, ale hosté byli důraznější v zakončení. Po půli Italia vystřídala gólmana a nově příchozí dokázal vstřelit dvě branky. Petr Louda, Ondřej Smoček
Italia Šachta UK
Martin Dohnal – Jiří Kramel, Roman Kučera, Daniel Novák, Patrik Novák, Otomar Ryvol, Zdeněk Ryvol vs David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Tomáš Volf, Jan Zapotil
45., 58. Martin Dohnal 18. Tomáš Volf
37. Martin Antošík
41. Michal Kučera
53. Jan Zapotil
59. Pavel Doskočil
15. 5. 08 19:30 ARIT Fugas CF A Italia 6. 7:0 (3:0)
Klidně a zcela jistě odehrané utkání s výraznou převahou Fugasu. Hráči Fugasu na rychlé kombinace Šimánka neměli recept. Zasloužené vítězství.
Fugas CF A Italia
Tomáš Peterka – Jiří Bialek, Jan Jiroušek, Jan Klozar, Karel Mikeš, Michal Pivoňka, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Roman Kučera – Martin Dohnal, Martin Franěk, Tomáš Komberec, Jiří Kramel, Patrik Novák, Otomar Ryvol, Zdeněk Ryvol, Petr Svatoň
15., 48., 51., 57. Jaroslav Šamánek
18., 24., 38. Michal Pivoňka
1. 5. 08 18:15 zzNOVOB Italia Domácí potřeby A 5. 1:7 (0:1)
Potřeby měly utkání od začátku do konce v plné moci. V druhé půli to již byla exhibice. Italia měla rozháranou hru a hráči se mezi sebou neustále dohadovall, což jim vůbec nepřidalo. Zasloužená výhra Potřeb.
Italia Domácí potřeby A
Martin Dohnal – Martin Franěk, Dušan Kamiš, Roman Kučera, Otomar Ryvol, Zdeněk Ryvol, Petr Svatoň vs Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Michal Louda, Vlastimil Schwarz, Václav Srba, Luboš Urban, Lukáš Urban, Petr Vaněk
50. Dušan Kamiš 12., 49., 56., 57. Vlastimil Schwarz
33. Václav Srba
43. Petr Vaněk
45. OG
24. 4. 08 18:15 zzPANK1 A.G.Č.V. Italia 4. 4:0 (1:0)
Za ideálního počasí byl v první půli vidět pohledný fotbal na obou stranách. Ve druhé půli už byla vidět značná převaha domácích a výsledek je pro tým Italia velmi mírný. Ondřej Smoček, Marian Svoboda
A.G.Č.V. Italia
Daniel Donoval – Milan Haas, David Hicl, Pavel Kaidl, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Pavel Nebřenský vs Martin Dohnal – Martin Franěk, Daniel Novák, Otomar Ryvol, Zdeněk Ryvol, Petr Svatoň
27., 50. Milan Haas
38. Pavel Nebřenský
44. David Hicl
14. 4. 08 18:00 HRAB3 Italia Dodo´s kings 3. 0:4 (0:1)
Celkově pěkné utkání plné fotbalových okamžiků rozhodla fyzická kondice a přesnost v zakončení. Hráno fair play. Jakub Kukaj, Pavel Kukaj
Italia Dodo´s kings
Martin Dohnal – Martin Franěk, Evžen Jakovčuk, Ivan Karalaščuk, Roman Kučera, Daniel Novák, Otomar Ryvol, Zdeněk Ryvol, Petr Svatoň vs Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, Lubomír Dobšovič, Michal Mičker, Radek Mičker, Václav Paroubek, David Pos, Petr Strazzer, Marek Walch
25., 40. Petr Strazzer
42. Michal Mičker
48. Radek Mičker
12. 4. 08 08:45 zzALBRE Ukradený širáci Italia 2. 0:0 (0:0)
Utkání úrovně 7.-8. ligy! Ukradení širáci měli více ze hry, ale to jen díky tomu že měli hodně hráčů na střídání a psychicky labilního fanouška nebo vedoucího týmu. Takoví lidé na fotbal nepatří!!!!!! Jan Chmelík, Rudolf Lavický
Ukradený širáci Italia
Petr Železný – Ondřej Beneš, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Štěpán Holý, Petr Kubalík, Petr Kučera, Ondřej Pecha, Miloslav Pokorný, Tomáš Vlček vs Martin Dohnal – Martin Franěk, Roman Kučera, Daniel Novák, Otomar Ryvol, Zdeněk Ryvol, Petr Svatoň
3. 4. 08 17:00 zzZARUB Italia Penco FC 1. 1:3 (1:1)
První půle utkání byla velice vyrovnaná. Po změně stran postupně tým Penco získával územní převahu a kontroloval hru, především zásluhou hráče Baláže. Italii dlouho zachovával bodové naděje bravurní gólman Dohnal. Spravedlivou výhru nakonec slavilo Penco. Jejich trpělivá kombinační hra, přinesla gólové ovoce. Férové utkání se spoustou střel i skvělých zákroků brankářů a minimem faulů. Tomáš Tesař, Radek Tesař
Italia Penco FC
Martin Dohnal – Martin Franěk, Roman Kučera, Daniel Novák, Otomar Ryvol, Zdeněk Ryvol, Petr Svatoň vs Stanislav Ježek – Patrik Baláž, Zdeněk Pošíval, David Prachař, Róbert Ragančík, Jaroslav Šebek