Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 10.12.08 | 20:45 | DEKAN | Pražská legie 2000 Cvrčci FC | 11. | 3:4 |
St 10.12.08 | 20:45 | BECH | Medicína Homogen 1.FC B | 11. | 0:2 |
St 10.12.08 | 20:45 | zzNOVOB | Nova LFC A Torpedo Ohrobec SKA | 11. | 3:2 |
St 10.12.08 | 20:15 | METE1 | Růžoví delfínci 97,2 Martini BC | 11. | 0:1 |
St 10.12.08 | 20:15 | P3 | Pendula Bona AC EKIS Praha A | 11. | 6:0 k. |
St 10.12.08 | 19:30 | STOD | Sargas FC 1.W.C. | 11. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nova LFC A | 11 | 9 | 2 | 0 | 35:14 | 20 |
2. | Pražská legie 2000 | 11 | 7 | 2 | 2 | 34:19 | 16 |
3. | Homogen 1.FC B | 11 | 6 | 2 | 3 | 32:20 | 14 |
4. | Martini BC | 11 | 5 | 3 | 3 | 21:11 | 13 |
5. | Cvrčci FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 27:19 | 13 |
6. | Torpedo Ohrobec SKA | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:26 | 10 |
7. | Medicína | 11 | 4 | 2 | 5 | 30:24 | 10 |
8. | Pendula Bona AC | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:31 | 10 |
9. | Růžoví delfínci 97,2 | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:23 | 9 |
10. | 1.W.C. | 11 | 3 | 2 | 6 | 20:23 | 8 |
11. | Sargas FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 23:35 | 8 |
12. | EKIS Praha A | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 3.9.08 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Pražská legie 2000 |
Po 8.9.08 | 19:00 | zzNEBU | Homogen 1.FC B |
Ne 14.9.08 | 15:00, 16:15, 17:30 | zzZARUB | Torpedo Ohrobec SKA |
Út 23.9.08 | 18:00, 19:15 | HRAB3 | Cvrčci FC |
St 24.9.08 | 19:30, 20:45 | zzNOVOB | Homogen 1.FC B |
Ne 28.9.08 | 15:00, 16:15, 17:30 | DEKAN | Torpedo Ohrobec SKA |
Po 29.9.08 | 17:00 | zzPANK3 | Nova LFC A |
Ne 5.10.08 | 13:45, 15:00, 16:15 | ZAK | Medicína |
Po 6.10.08 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Růžoví delfínci 97,2 |
Ne 12.10.08 | 12:30, 13:45, 15:00 | P3 | EKIS Praha A |
Ne 12.10.08 | 18:45, 20:00 | P2 | Pražská legie 2000 |
Po 13.10.08 | 19:00, 20:15 | METE1 | Martini BC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Milan Kvajsar | Nova LFC A | 9 |
2. | Petr Zíka | 1.W.C. | 9 |
3. | Martin Kotlár | Medicína | 9 |
4. | Pavel Štěpánek | Homogen 1.FC B | 8 |
5. | František Synovec | Sargas FC | 8 |
6. | Pavel Hroch | !!člen STDK!! | 7 |
7. | Risto Sipcic | Pražská legie 2000 | 7 |
8. | Tomáš Petr | Medicína | 6 |
9. | Radek Beránek | Pendula Bona AC | 6 |
10. | Jindřich Skála | Nova LFC A | 6 |
11. | Jan Goll | Cvrčci FC | 6 |
12. | Viktor Chačaturov | Torpedo Ohrobec SKA | 6 |
13. | Patrik Senko | Pendula Bona AC | 5 |
14. | Marek Fojtů | Cvrčci FC | 5 |
15. | Filip Šmied | Torpedo Ohrobec SKA | 5 |
16. | Štěpán Minařík | Cvrčci FC | 4 |
17. | Lukáš Reis | Homogen 1.FC B | 4 |
18. | Petr Bureš | Homogen 1.FC B | 4 |
19. | Rostislav Drtina | Pražská legie 2000 | 4 |
20. | Jan Petrák | Přehoř FO | 4 |