Po 5.5.08 18:15 zzNOVOB Per ho tam VŠSK MFF UK B   (HL6A)
Po 5.5.08 19:30 zzNOVOB Le Jardin XXX   (HL6A)
Po 5.5.08 20:45 zzNOVOB Gambrinus VH VET Čechie 12°   (VL3C)
Pá 6.6.08 19:30 DEKAN Lipodur FC A Devils of Resslovka   (HL5E)
Pá 6.6.08 20:45 DEKAN Los Bimbananos Blesk VK A   (HL5E)

23. 6. 08 20:30 ZAK Spirit bar FC B Bronx KKK A 11. 1:3 (1:0)
Spirit bar promarnil v prvním poločase několik šancí na zvýšení náskoku, což se mu po změně stran vymstilo, když Dixa čistým hattrickem rozhodl.
Spirit bar FC B Bronx KKK A
Martin Koutek – Radim Čižmar, Marek Halaj, Igor Šefraný, Rostislav Šefraný, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček vs Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Petr Dixa, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Robert Vávra, Tomáš Zápotocký
12. Miroslav Zahradníček 34., 46., 57. Petr Dixa
9. 6. 08 19:00 P3 Ujde to 1980 SK Spirit bar FC B 10. 3:4 (1:2)
Vyrovnané, slušně hrané utkání se šťastnějším koncem pro hosty. Oba celky předvedly kvalitní kombinační hru, koncovka však pokulhávala.
Ujde to 1980 SK Spirit bar FC B
Martin Houdek – Jiří Daniel, Viktor Komar, Jan Lokajíček, Jan Malypetr, Jiří Moťka, Marek Uhlárik, Petr Veselý vs Martin Koutek – Radim Čižmar, Marek Halaj, Igor Šefraný, Rostislav Šefraný, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček
9., 37., 39. Jiří Daniel 14., 32., 59. Marek Halaj
17. Tomáš Zahradníček
2. 6. 08 18:15 zzPANK2 Ruzyně 1995 AC Spirit bar FC B 9. 9:0 (3:0)
První poločas byl celkem vyrovnaný, ve druhém hosté naprosto rezignovali na bránění a výsledkem byl debakl.
Ruzyně 1995 AC Spirit bar FC B
Martin Mika – Josef Datko, Jiří Havel, Filip Karda, Pavel Malý, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil vs Martin Koutek – Marek Halaj, Petr Pěch, Igor Šefraný, Rostislav Šefraný, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček
11., 21. Filip Karda
18., 32. Jiří Havel
34., 40. Josef Datko
42., 50. Libor Stočes
52. OG
26. 5. 08 20:45 BECH Spirit bar FC B Desítníci CH.C. 8. 1:8 (0:1)
První poločas byl ještě vyrovnaný, ale ve druhém Spirit bar odpadl, dohrával pouze v pěti a výsledek mohl být ještě horší, Desítníci spoustu šancí neproměnili. Vladimír Rožánek, Václav Šedivý
Spirit bar FC B Desítníci CH.C.
Martin Koutek – Jan Legát, Igor Šefraný, Rostislav Šefraný, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček vs Zdeněk Turyna – Ladislav Běhounek, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Martin Richter, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř
36. Igor Šefraný 15. David Kratochvíl
33., 44., 47., 49., 54. Jiří Kratochvíl
53., 56. Martin Richter
19. 5. 08 18:15 zzPANK2 Reds FC Spirit bar FC B 7. 2:2 (1:2)
Zápas neválné úrovně, ve kterém technicky nevynikal nikdo. Lukáš Bejlovec, Ondřej Camrda
Reds FC Spirit bar FC B
Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Josef Klouda, Jan Landa, Josef Panec, Petr Švácha, Josef Zíma vs Martin Koutek – Daniel Bitter, Marek Halaj, Jan Legát, Igor Šefraný, Rostislav Šefraný, Tomáš Zahradníček
22. Josef Zíma
55. Jan Landa
1. Jan Legát
8. Rostislav Šefraný
12. 5. 08 18:15 zzNKBE Spirit bar FC B Palmeiras Prosek 6. 5:2 (2:1)
Spirit ze začátku lépe kombinoval a zaslouženě vyhrál 1.pol.
Jelikož Spirit nestřídal, vsadil ve druhé půli na zabezpečenou obranu a brejky, což jim i vyšlo. Palmeiras nehráli špatně, ale chybělo více pohybu na dobře organizovanou obranu Spiritu.
Spirit bar FC B Palmeiras Prosek
Martin Koutek – Radim Čižmar, Igor Šefraný, Rostislav Šefraný, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček vs Michal Vaškových – Martin Daniš, Filip Dlabola, Ondřej Ivanič, Jaroslav Lhota, Josef Malý, Marek Novotný, Oldřich Přibyl, Zdeněk Sekavec, Tomáš Spanilý
5., 44. Tomáš Zahradníček
13., 35., 57. Radim Čižmar
8. Zdeněk Sekavec
54. Josef Malý
28. 4. 08 18:15 zzPANK2 Ontosport Spirit bar FC B 5. 1:1 (1:0)
Zápas dobré úrovně, který nakonec skončil spravedlivou remízou.
Ontosport Spirit bar FC B
Martin Škoda – Šimon Dukát, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Andrej Penxa, Michal Svoboda vs Martin Koutek – Radim Čižmar, Marek Halaj, Jan Legát, Rostislav Šefraný, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček
25. Andrej Penxa 60. Miroslav Zahradníček
21. 4. 08 19:30 HANSP Spirit bar FC B Orgasmico L.S.D. 4. 1:5 (0:2)
Poměrně vyrovnané utkání, které rozhodla vyšší produktivita hráčů Orgasmica. Spirit bar dokázal zazdít i ty nejvyloženější šance, na čemž měl zásluhu i výborný gólman Orgasmica. Petr Bartík, Jiří Stockmann
Spirit bar FC B Orgasmico L.S.D.
Martin Koutek – Daniel Bitter, Marek Halaj, Jan Legát, Rostislav Šefraný, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček vs Milan Dařina – Karel Cejp, Michal Čížek, Michal Filip, Karel Jůza, David Košacký, Filip Kříž, Martin Troup, Mikoláš Tuček, Tomáš Zvelebil
60. Tomáš Zahradníček 1., 20. Tomáš Zvelebil
32., 42., 58. Karel Jůza
20. 4. 08 13:45 P3 Krabí výměšky FC Spirit bar FC B 3. 3:1 (0:0)
Pohledné utkání, kde domácí byli lepším týmem.
Krabí výměšky FC Spirit bar FC B
Ivan Matola – Tomáš Fojtek, Tomáš Förster, Jan Liška, Petr Liška, Ondřej Lovětínský, Pavel Němeček, Jakub Šimák, Rudolf Šváb, Tomáš Valeš vs Rostislav Šefraný – Radim Čižmar, Martin Koutek, Jan Legát, Petr Pěch, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček
38. Rudolf Šváb
50. Jakub Šimák
52. Tomáš Fojtek
40. Tomáš Zahradníček 42. Miroslav Zahradníček
7. 4. 08 17:00 zzPANK1 Spirit bar FC B England United FC 2. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání. Hráči Englandu přišli o dvoubrankové vedení, když pro jejich gólmana byl každý balón směřující na branku nebezpečný. Pět minut před koncem ale strhl vítězství na stranu Englandu Malý.
Spirit bar FC B England United FC
Martin Koutek – Daniel Bitter, Marek Halaj, Vidan Kolarevič, Jan Legát, Rostislav Šefraný, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček vs Michal Nemček – František Humpál, Michal Lampír, Jan Malý, Karel Michl, Petr Tancl, Tomáš Urban
39. Tomáš Zahradníček
46. Marek Halaj
29. Karel Michl
33., 55. Jan Malý
31. 3. 08 19:15 HRAB2 Čech Mejd Spirit bar FC B 1. 2:1 (1:1)
Zápas byl hektický, ale nakonec zvítězilo mužstvo které více kontrolovalo hru. Jiří Sehnoutka