Pá 4.4.08 17:00 STOD Gladiators Beroun Klika CFA   (HL6E)
Pá 4.4.08 18:15 STOD Bar Krušovice Tuscarora A   (HL3C)
Pá 4.4.08 19:30 STOD Koliba F.C.V. Čechie 12° SUP   (SVL1A)
Pá 18.4.08 17:00 STOD Hells Bells 1.FC Pornolištičky   (HL8F)
Pá 18.4.08 18:15 STOD Gladiators Beroun Seznam.cz FC   (HL6E)
Pá 18.4.08 19:30 STOD Sturm JM Spalovna FK   (HL7H)

23. 6. 08 19:30 STOD Ruzyně 1995 AC Čech Mejd 11. 2:0 (0:0)
Pěkný fotbal, kde domácí Ruzyni šlo o postup. To se projevilo větší touhou po vítězství, ale Čech mejd jim svou hrou na rychlé brejky dlouho vzdoroval. Ve 47 minutě se ruzyňští dočkali, když se krásně k tyči trefil Sedmík. Čech mejd na to reagoval tím, že vrhl všechny síly do útoku aby vyrovnal. Toho domácí využili a v 52. minutě zpečetili svou výhru.
Ruzyně 1995 AC Čech Mejd
Martin Mika – Josef Datko, Jiří Havel, Pavel Malý, Tomáš Nováček, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil vs Luděk Bradáč – Václav Král, Jiří Kühnel, Miloslav Mrštík, Martin Švarc, Ivo Unger, Jiří Vrbický
47. Tomáš Sedmík
52. Tomáš Nováček
9. 6. 08 18:00 ZAK Bronx KKK A Ruzyně 1995 AC 10. 0:7 (0:3)
Od začátku se kombinační hrou prosazovali AC Ruzyně a časem po hezkých kombinačních přihrávkách přibývaly góly. KKK se nezmohli na odpor. Ladislav Pauch, Jaroslav Kainek
Bronx KKK A Ruzyně 1995 AC
Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Petr Herynek, Jakub Holásek, Lukáš Kencl, Michal Radotínský, Petr Špánek, Robert Vávra, Tomáš Zápotocký vs Martin Mika – Josef Datko, Filip Karda, Pavel Malý, Tomáš Nováček, Tomáš Sedmík, Libor Stočes
7. Tomáš Sedmík
9., 19., 38. Filip Karda
40. Tomáš Nováček
45., 56. Libor Stočes
2. 6. 08 18:15 zzPANK2 Ruzyně 1995 AC Spirit bar FC B 9. 9:0 (3:0)
První poločas byl celkem vyrovnaný, ve druhém hosté naprosto rezignovali na bránění a výsledkem byl debakl.
Ruzyně 1995 AC Spirit bar FC B
Martin Mika – Josef Datko, Jiří Havel, Filip Karda, Pavel Malý, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil vs Martin Koutek – Marek Halaj, Petr Pěch, Igor Šefraný, Rostislav Šefraný, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček
11., 21. Filip Karda
18., 32. Jiří Havel
34., 40. Josef Datko
42., 50. Libor Stočes
52. OG
26. 5. 08 19:00 P3 Ujde to 1980 SK Ruzyně 1995 AC 8. 1:4 (1:1)
Zápas který přinesl spoustu osobních soubojů i fotbalové kvality.
Ujde to 1980 SK Ruzyně 1995 AC
Martin Houdek – Jiří Daniel, Jan Hepnar, Viktor Komar, Jan Lokajíček, Jan Malypetr, Miloslav Novotný, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik, Petr Valeš, Petr Veselý vs Martin Mika – Josef Datko, Jiří Havel, Filip Karda, Pavel Malý, Tomáš Nováček, Tomáš Sedmík, Libor Stočes
23. Petr Valeš 10. Tomáš Sedmík
45., 58. Filip Karda
53. Jiří Havel
19. 5. 08 20:45 BECH Desítníci CH.C. Ruzyně 1995 AC 7. 2:7 (1:3)
Jednoznačný zápas, zasloužené vítězství.
Desítníci CH.C. Ruzyně 1995 AC
Ladislav Běhounek – Michal Drahovzal, Jiří Kratochvíl, Martin Richter, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř, Václav Vítek vs Josef Datko – Jiří Havel, Filip Karda, Pavel Malý, Martin Mika, Tomáš Nováček, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil
30. Jiří Kratochvíl
58. Václav Vítek
9. Petr Vraštil
14., 21. Jiří Havel
33., 38. Libor Stočes
49., 56. Filip Karda
12. 5. 08 18:15 STOD Ruzyně 1995 AC Reds FC 6. 7:1 (2:1)
Pěkné utkání, hrané ve vysokém tempu. Konečný výsledek je krutý. Mužstvu Reds uškodilo, že do 45.min. hrálo o jednoho hráče méně, přesto bylo vyrovnaným soupeřem, alespoň do doby, kdy jim síly stačily. Miloslav Doležal, Libor Viták
Ruzyně 1995 AC Reds FC
Josef Datko – Jiří Havel, Filip Karda, Pavel Malý, Martin Mika, Tomáš Nováček, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil vs Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Jan Landa, Petr Švácha, Tomáš Tlustý
15., 44. Filip Karda
29., 39. Tomáš Nováček
32. Libor Stočes
50. Pavel Malý
54. Jiří Havel
13. Petr Švácha
28. 4. 08 19:30 STOD Palmeiras Prosek Ruzyně 1995 AC 5. 0:0 (0:0)
V utkání byli lepší hosté, ale neproměňovali své šance. Nakonec mohli i prohrát - v poslední minutě vyhlavičkoval jejich obránce míč z prázdné branky. Vladimír Rožánek, Václav Šedivý
Palmeiras Prosek Ruzyně 1995 AC
Michal Vaškových – Filip Dlabola, Ondřej Ivanič, Jaroslav Lhota, Josef Malý, Marek Novotný, Zdeněk Sekavec, Tomáš Spanilý, Michal Stáňo vs Martin MikaJosef Datko, Pavel Malý, Tomáš Nováček, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil
21. 4. 08 18:15 STOD Ruzyně 1995 AC Ontosport 4. 1:1 (0:0)
Nervózně odehrané utkání ze strany AC Ruzyně.
Ruzyně 1995 AC Ontosport
Martin Mika – Josef Datko, Miroslav Mašita, Tomáš Nováček, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil vs Martin Škoda – Šimon Dukát, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Andrej Penxa, Michal Svoboda
47. Tomáš Nováček 55. Andrej Penxa
14. 4. 08 17:00 STOD Orgasmico L.S.D. Ruzyně 1995 AC 3. 1:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas.
Orgasmico L.S.D. Ruzyně 1995 AC
Michal Čížek – Ondřej Čibera, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, David Košacký, Martin Troup, Mikoláš Tuček vs Martin Mika – Josef Datko, Pavel Malý, Tomáš Nováček, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil
27. Mikoláš Tuček 53. Tomáš Nováček
13. 4. 08 17:30 P3 Ruzyně 1995 AC Krabí výměšky FC 2. 5:0 (2:0)
Utkání mělo vyrovnanější průběh, než by napovídal výsledek. Ruzyně však hrála účelně a přesně střílela. Už v poločase vedla o dvě branky a v závěru ještě skóre "zakulatila". Krabí výměšky začali dobrým výkonem, postupně ale znervózněli a úroveň jejich hry upadla do průměru.
Ruzyně 1995 AC Krabí výměšky FC
Tomáš Sedmík – Pavel Malý, Martin Mika, Tomáš Nováček, Libor Stočes, Petr Vraštil vs Ivan Matola – Tomáš Fojtek, Tomáš Förster, Jan Liška, Petr Liška, Ondřej Lovětínský, Pavel Němeček, Jakub Šimák, Tomáš Valeš
5., 43. Martin Mika
20., 41. Petr Vraštil
57. Libor Stočes
31. 3. 08 18:15 STOD England United FC Ruzyně 1995 AC 1. 6:1 (5:0)
Kvalitní a slušně hrané utkání. Englandu náramně vyšel první poločas, po kterém bylo prakticky rozhodnuto. Ruzyně si čestný úspěch v závěru zasloužila. Jiří Melč, Miroslav Šerák
England United FC Ruzyně 1995 AC
Michal Nemček – Libor Goga, František Humpál, Jan Kreil, Michal Lampír, Karel Michl, Jakub Nikodim, Petr Tancl, Tomáš Urban vs Martin Mika – Josef Datko, Pavel Malý, Tomáš Nováček, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil