6. Guatemalské ještěrky 11 5 1 5 21:18 11
8. Chroustova lokomotiva 11 5 1 5 25:33 11

Ne 4.5.08 08:45 P1 Fernet team Říčany JH   (HL7I)
Ne 4.5.08 10:00 P1 Bohemia AFK Corleone   (HL6I)
Ne 25.5.08 16:15 HANSP Úžas 1.FFS Šotgani   (HL6J)
Ne 25.5.08 17:30 HANSP Bandidoz Paraguay   (HL5H)

27. 6. 08 20:15 P2 Lipodur FC A Guatemalské ještěrky 11. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, které ke konci lehce znervóznělo. Ještěrky byly fotbalovější a zaslouženě vyhrály. Vladimír Mádr, Martin Frejlach
Lipodur FC A Guatemalské ještěrky
Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Benda, Miroslav Brůna, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka vs František Bartůněk – Robert Češka, Jan Kalík, Dušan Nulíček, Tomáš Půček, Michal Skala, Michal Turza
35. Jan Plachý 45 Jiří Cvejn 38. Tomáš Půček
40. Robert Češka
13. 6. 08 19:00 P2 Guatemalské ještěrky Chroustova lokomotiva 10. 0:2 (0:1)
Pohledný zápas bez zbytečných řečí a plný fotbalových momentů. O výsledku zejména rozhodlo, že domácí neměli nikoho na střídání. Ještěrky v závěru útočily, branku však vstřelit nedokázaly. Alexandr Jakobe, Lukáš Doležal
Guatemalské ještěrky Chroustova lokomotiva
František Bartůněk – Robert Češka, Jan Kalík, Dušan Nulíček, Michal Predikant, Tomáš Půček vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Ondřej Fiala, Petr Lukavec, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Rudolf Zárybnický
10. Petr Lukavec
45. Ondřej Fiala
6. 6. 08 19:00 P1 Hučák PI FC Guatemalské ještěrky 9. 1:2 (1:1)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil.
Hučák PI FC Guatemalské ještěrky
Vladislav Dykast – Pavel Halva, Lubor Hanuš, Josef Holomek, Michal Maštalýř, Petr Pištěk, Jiří Zeman vs František Bartůněk – Robert Češka, Dušan Nulíček, Michal Predikant, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek
22. Jiří Zeman 13. Tomáš Půček
49. Robin Vyhnálek
30. 5. 08 19:00 P1 Guatemalské ještěrky Gumídci Méďové FC 8. 2:3 (2:1)
Hráči Ještěrky zhruba po 20minutách zápasu, za dvoubrankového vedení vyklidili hřiště a kombinačně lepší Gumídci dokázali otočit zápas ve svůj prospěch.
Guatemalské ještěrky Gumídci Méďové FC
František Bartůněk – Robert Češka, Jan Kalík, Dušan Nulíček, Tomáš Půček, Roman Staněk, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Michal Šebek – Filip Cihelka, Tomáš Cipra, Filip Fiala, Jiří Jeřábek, Vladimír Kodytek, Jiří Kročák, Michal Krušina, Lukáš Zahradníček
8., 14. Tomáš Půček 27. Lukáš Zahradníček
31. Vladimír Kodytek
43. Filip Cihelka
23. 5. 08 19:00 P2 Guatemalské ještěrky Žlutá křídla 7. 1:2 (0:2)
Hezké, technicky hrané utkání. V 1. poločase lepší Žlutá křídla. Druhý poločas patřil Ještěrkám, ale v koncovce nebyli přesní.
Guatemalské ještěrky Žlutá křídla
František Bartůněk – Jan Kalík, Dušan Nulíček, Tomáš Půček, Michal Skala, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Jakub Fajfr – Ondřej Glazar, Jakub Kafka, Pavel Kumpán, Pavol Prievozník, Tomáš Rousek, Tomáš Soukup, Martin Štefan
56. Michal Skala 6. Martin Štefan
14. Jakub Kafka
9. 5. 08 20:15 P3 Emperators Guatemalské ještěrky 6. 2:2 (1:1)
Velice vyrovnané utkání. Obě mužstva hrála čistě a svižně. Hlavními oporami obou týmů byli gólmani, kteří pochytali mnoho velkých šancí.
Emperators Guatemalské ještěrky
Lukáš MrňavýLukáš Goga, Martin Janouch, Michal Kalina, Jan Kindl, Pavel Řádek, Ondřej Sankot vs František Bartůněk – Milan Bubeníček, Robert Češka, Jan Kalík, Michal Predikant, Tomáš Půček, Michal Skala, Roman Staněk
5. Pavel Řádek
48. Martin Janouch
27. Michal Predikant
46. Michal Skala
2. 5. 08 19:00 P3 Guatemalské ještěrky Devils of Resslovka 5. 4:1 (0:0)
Bojovný zápas dobré úrovně. V 1.poločase oba týmy spolehlivě bránily, takže skončil bez branek. Po změně stran domácí zpřesnili koncovku a vypracovali si rozhodující náskok.
Guatemalské ještěrky Devils of Resslovka
Robin Vyhnálek – František Bartůněk, Milan Bubeníček, Robert Češka, Jan Kalík, Michal Predikant, Michal Skala, Roman Staněk vs Petr Volf – Libor Foldyna, Ladislav Jizba, Marek Novotný, Martin Šmaus, Tomáš Urban, Michal Vinař
40., 58. Roman Staněk
50. Milan Bubeníček
53. Michal Skala
55. Marek Novotný 52. Tomáš Urban
25. 4. 08 19:00 P3 Blesk VK A Guatemalské ještěrky 4. 0:2 (0:0)
Průměrné utkání. Karel Engliš
Blesk VK A Guatemalské ještěrky
Pavel Cina – Daniel Dvořák, Vladimír Fuka, Ivo Lehovec, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila vs František Bartůněk – Milan Bubeníček, Robert Češka, Dušan Nulíček, Michal Predikant, Tomáš Půček, Robin Vyhnálek
50. Tomáš Půček
55. Michal Predikant
18. 4. 08 19:00 P2 Guatemalské ještěrky Torpédo Hulín FC 3. 2:3 (0:3)
Ještěrky zvýšily tempo až ve 2.poločasu, což už na smazání třígólového manka z první půle nestačilo. Michal Sekowski, Jakub Marek
Guatemalské ještěrky Torpédo Hulín FC
František Bartůněk – Milan Bubeníček, Robert Češka, Dušan Nulíček, Roman Staněk, Robin Vyhnálek vs Martin Fujáček – František David, Miroslav Forman, Jan Fujáček, Jan Pucherna, Štěpán Skripnik, Petr Valenta
33. Robert Češka
38. Roman Staněk
10., 30. Jan Fujáček
17. Štěpán Skripnik
11. 4. 08 19:00 P2 Sopouch FC Guatemalské ještěrky 2. 2:4 (2:2)
V tempu hrané utkání se dvěma vlastenci a několika tyčemi. Více šancí proměnily Ještěrky. Jan Kriesman, Petr Adamec
Sopouch FC Guatemalské ještěrky
Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Martin Litera, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger vs František Bartůněk – Milan Bubeníček, Robert Češka, Dušan Nulíček, Michal Predikant, Tomáš Půček, Roman Staněk, Robin Vyhnálek
1. OG
14. Tomáš Kotek
17. Tomáš Půček
28. OG
38. Milan Bubeníček
52. Robert Češka
4. 4. 08 19:00 P3 Guatemalské ještěrky Los Bimbananos 1. 0:1 (0:1)
Zápas byl bohatý na pěkné přihrávky, technické akce a gentlemanství. Chyběly pouze góly a to byla práce skvěle chytajících brankářů.
Guatemalské ještěrky Los Bimbananos
František Bartůněk – Milan Bubeníček, Robert Češka, Dušan Nulíček, Tomáš Půček, Roman Staněk, Robin Vyhnálek vs Ondřej Nový – Jan Cettl, Jiří Konečný, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Jakub Synek