8. Chroustova lokomotiva 11 5 1 5 25:33 11

Ne 30.3.08 12:30 P2 Dynamo R.U.M. A TBC Lachtan A   (HL6K)
Ne 30.3.08 13:45 P2 FC Praha 07 Regulátor kyselosti   (HL8O)
Ne 4.5.08 08:45 P2 Judo club Jenis Plný plíce   (HL8L)
Ne 4.5.08 10:00 P2 Hosthunters Sporting Luka   (HL7I)
Ne 8.6.08 15:00 zzNOVOB Zelená liška juniors Stýbla Ďáblic   (HL5G)
Ne 8.6.08 16:15 zzNOVOB Black angels 1.FC VET Rokoska VET B   (VL4A)

27. 6. 08 19:15 ZAK Hučák PI FC Žlutá křídla 11. 0:5 (0:3)
Bojovné utkání dobré úrovně. Žlutá křídla začala lépe, přesně zakončovala své akce a již v prvním poločase si vybudovala tříbrankový náskok. Po přestávce více útočili hráči Hučáku, ale střelecky se prosadil opět soupeř.
Hučák PI FC Žlutá křídla
Vojtěch Holomek – Pavel Halva, Lubor Hanuš, Josef Holomek, Tomáš Janeček, Michal Maštalýř, Petr Pištěk, Martin Šteffel vs Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Ondřej Glazar, Jakub Kafka, Tomáš Rousek, Tomáš Soukup, Martin Štefan
6., 52. Jakub Kafka
11. Martin Štefan
25. Tomáš Rousek
50. Tomáš Soukup
13. 6. 08 20:15 P2 Žlutá křídla Torpédo Hulín FC 10. 0:0 (0:0)
Pohledný ofenzivní fotbal od obou týmů. Velké nasazení ve druhé půli vedlo k velkému množství soubojů a standartních situací, nikoliv ke gólům. Lukáš Doležal, Alexandr Jakobe
Žlutá křídla Torpédo Hulín FC
Jakub Fajfr – Jakub Kafka, Pavel Kumpán, Marek Mitáš, Tomáš Rousek, Tomáš Soukup, Martin Štefan vs Martin Fujáček – Miroslav Forman, Jan Fujáček, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Štěpán Skripnik, Petr Valenta
6. 6. 08 20:15 P1 Gumídci Méďové FC Žlutá křídla 9. 3:4 (1:2)
Gumídci bylil kombinačně lepší, ale Křídla zase bojovnější, nakonec se štěstí přiklonilo na stranu Křídel.
Gumídci Méďové FC Žlutá křídla
Michal Šebek – Filip Cihelka, Tomáš Cipra, Filip Fiala, Jiří Jeřábek, Vladimír Kodytek, Jiří Kročák, Michal Krušina, Lukáš Zahradníček vs Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Jakub Kafka, Marek Mitáš, Tomáš Rousek, Tomáš Soukup, Martin Štefan
2., 40. Vladimír Kodytek
47. Filip Cihelka
23., 44. Martin Štefan
29. OG
59. Jakub Kafka
30. 5. 08 19:00 P2 Žlutá křídla Sopouch FC 8. 2:2 (1:2)
Soupouch se ujal pěknými góly vedení 0:2 a vypadal lépe. Žlutá křídl však do půle z odražené střely snížila  a cyhtla se. Na začátku druhé půle si dal Soupouch "pěkného" vlastence a zápas se mohl zvrhnout na obě  strany, zůstalo však u remízy. Milan Balda, Martin Hladík
Žlutá křídla Sopouch FC
Jakub Fajfr – Ondřej Glazar, Jakub Kafka, Pavel Kumpán, Tomáš Rousek, Tomáš Soukup, Martin Štefan vs Eduard Unger – Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Martin Litera, Robert Nachtman, Michal Unger
18. Jakub Kafka
34. OG
11., 15. Petr Krejčík 7. Eduard Unger
49. Martin Litera
23. 5. 08 19:00 P2 Guatemalské ještěrky Žlutá křídla 7. 1:2 (0:2)
Hezké, technicky hrané utkání. V 1. poločase lepší Žlutá křídla. Druhý poločas patřil Ještěrkám, ale v koncovce nebyli přesní.
Guatemalské ještěrky Žlutá křídla
František Bartůněk – Jan Kalík, Dušan Nulíček, Tomáš Půček, Michal Skala, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Jakub Fajfr – Ondřej Glazar, Jakub Kafka, Pavel Kumpán, Pavol Prievozník, Tomáš Rousek, Tomáš Soukup, Martin Štefan
56. Michal Skala 6. Martin Štefan
14. Jakub Kafka
16. 5. 08 19:00 P2 Žlutá křídla Los Bimbananos 6. 3:1 (2:0)
Lepší tým zaslouženě vyhrál. Byl to pěkný zápas s dostatečným nasazením. Václav Žák, Tomáš Mládek
Žlutá křídla Los Bimbananos
Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Karel Fiala, Jakub Kafka, Pavel Kumpán, Marek Mitáš, Tomáš Rousek, Tomáš Soukup, Jan Tomšů vs Václav Balous – Jan Cettl, Jan Knap, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil
2. OG
29. Marek Mitáš
33. Radovan Chalupka
52 Marek Mitáš 51. Jan Zavadil
2. 5. 08 20:15 P1 Emperators Žlutá křídla 5. 4:2 (2:1)
Původní utkání dne 2.5. bylo v 15.minutě přerušeno pro výpadek osvětlení. Dohráváno 19.5. od stavu 1:0.
Velmi slušné utkání. Emperators nedovolili Křídlům zvrátit jinak docela vyrovnaný zápas.
Petr Hájek, Martin Zajíc
Emperators Žlutá křídla
Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Jan Hloušek, Martin Janouch, Michal Kalina, Jan Kindl, Vladimír Oliva, Pavel Řádek, Rostislav Řepík, Daniel Sankot, Ondřej Sankot vs Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Ondřej Glazar, Jakub Kafka, Pavel Kumpán, Marek Mitáš, Pavol Prievozník, Tomáš Rousek, Tomáš Soukup, Martin Štefan
6. Jan Kindl
23. Pavel Řádek
49., 53. Ondřej Sankot
46 Jan Kindl 28., 42. Jakub Kafka
25. 4. 08 17:00 HANSP Žlutá křídla Lipodur FC A 4. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, Lipodur prohrál vlastní nedisciplinovaností! Tomáš Vích, Miroslav Martan
Žlutá křídla Lipodur FC A
Jakub Fajfr – Ondřej Glazar, Jakub Kafka, Pavel Kumpán, Tomáš Rousek, Jan Tomšů vs Petr Benda – Tomáš Benda, Miroslav Brůna, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Jakub Vindiš
17., 55. Jakub Kafka
41. OG
3. Petr Dvořák
8. Jiří Cvejn
19. Jan Plachý
18. 4. 08 20:15 P2 Devils of Resslovka Žlutá křídla 3. 2:1 (1:0)
Žlutá křídla se i přes početní převahu prosadila pouze jednou,a to až na konci zápasu
Devils of Resslovka Žlutá křídla
Petr Volf – Libor Foldyna, Ladislav Jizba, Marek Novotný, Martin Šmaus vs Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Ondřej Glazar, Jakub Kafka, Filip Kozák, Tomáš Rousek
24. Ladislav Jizba
34. Martin Šmaus
56. Jakub Kafka
11. 4. 08 20:15 P3 Žlutá křídla Chroustova lokomotiva 2. 2:5 (0:2)
Dřív než "žluťáci" roztáhli křídla, už prohrávali o gól(8sec.). Chrousti byli skoro všude a v páté minutě už to bylo 2:0. Za stavu 3:0 (opět zaspání začátku poočasu) se Křídla vzchopila a využila asi nejslabší článek v "grupě chroustů" a to gólmana. Díky němu se utkání zdramatizovalo, ale nakonec přeci jen Lokomotiva dosupěla k svému cíli a zaslouženě vyhrála. Filip Mikeš, Michal Šorf
Žlutá křídla Chroustova lokomotiva
Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Ondřej Glazar, Jakub Kafka, Pavel Kumpán, Pavol Prievozník, Jan Tomšů vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Jan Labohý, Petr Lukavec, Lukáš Sýkora, Tomáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Rudolf Zárybnický
34. Jan Tomšů
36. OG
1., 32. Petr Lukavec
5., 45. Rudolf Zárybnický
57. Jan Labohý
4. 4. 08 20:45 DEKAN Blesk VK A Žlutá křídla 1. 5:4 (2:2)
Pohledné utkání, plné rychlých kombinací, zakončených přesnou střelbou přineslo devět branek. Po vyrovnané první půli se více prosadili hráči Blesku a Křídla už stačila jen snížit.
Blesk VK A Žlutá křídla
Pavel Cina – Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Martin Müller, Jaroslav Výborný vs Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Ondřej Glazar, Jakub Kafka, Pavel Kumpán, Tomáš Rousek, Tomáš Soukup, Martin Štefan