So 29.3.08 08:45 DEKAN Dynamit Vršovice Šílené veverky   (HL7F)
So 29.3.08 10:00 DEKAN Devils of Zderaz Tycho de Brahe FC B   (HL6G)
So 29.3.08 11:15 DEKAN GoGo 1.NC Sloni na Pobřeží A   (HL7F)
Ne 15.6.08 15:00 zzTKSPA Améby AFC B Lucián FC B   (HL7L)
Ne 15.6.08 16:15 zzTKSPA Notorlet Stodůlky My   (HL6K)
Ne 15.6.08 17:30 zzTKSPA Puk PFC Améby AFC A   (HL5I)

22. 6. 08 10:00 zzPANK1 Imidin Opatov FC Zelená liška juniors 11. 4:2 (1:1)
Velmi bojovné utkání nadprůměrné úrovně. Oba týmy silně toužily po vítězství, takže se hrál útočný fotbal. Imidin se ujal vedení, soupeř vzápetí vyrovnal, poločas tedy skončil nerozhodně. Ve druhé půli se vedení ujali hráči Zelené Lišky, závěr však patřil Imidinu jehož střelci třemi góly otočili vývoj zápasu a získali tak vybojované vítězství.
Imidin Opatov FC Zelená liška juniors
Petr Kotrbáček – Martin Balvín, Karel Jindrák, Petr Kozohorský, Pavel Růžička, Václav Růžička vs Štěpán Šmíd – Zdeněk Dlask, Tomáš Goldbach, Petr Jaroš, Martin Macků, Radek Melhem, Jan Vacek, Jakub Vlnatý, Petr Zeman
23. Martin Balvín
50. Václav Růžička
55., 59. Pavel Růžička
24. Radek Melhem
44. Petr Jaroš
8. 6. 08 15:00 zzNOVOB Zelená liška juniors Stýbla Ďáblic 10. 6:2 (0:2)
Zelená liška juniors Stýbla Ďáblic
Štěpán Šmíd – Zdeněk Dlask, Tomáš Goldbach, David Jánský, Martin Macků, Radek Melhem, Jan Musil, Lukáš Petráček, Jan Vacek, Jakub Vlnatý vs Aleš Jehlička – Josef Čuda, Petr Kačerovský, Tomáš Panýrek, Vladimír Stibora, Miroslav Weiner
28., 58. Petr Kačerovský
1. 6. 08 08:45 P3 Cosmo Hagibor FC Zelená liška juniors 9. 1:5 (0:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Utkání výrazně ovlivnilo zranění jednoho z domácích hráčů na konci prvního poločasu. Ve druhé půli utkání jasně dominoval hostující celek. Díky početnější střídačce a převaze jednoho muže v poli dovedli utkání do vítězného konce i přes vysoké nasazení domácích. Robert Sýkora, Martin Urban
Cosmo Hagibor FC Zelená liška juniors
Jan Řehák – Jiří Fábera, Robert Hejduk, David Král, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda vs Štěpán Šmíd – Tomáš Goldbach, David Jánský, Petr Jaroš, Martin Macků, Radek Melhem, Jan Musil, Jakub Vlnatý, Jiří Vocílka, Petr Zeman
47. Jiří Fábera 28., 40., 50. Radek Melhem
36. Petr Jaroš
58. Petr Zeman
25. 5. 08 16:15 ZAK Zelená liška juniors Sananim FC A 8. 2:4 (1:3)
Utkání hráno naprosto nadoraz, s maximem osobních soubojů, až po anglicku tvrdých a neústupných. Nicméně až na hráče Urbana odehráno v duchu fair-play.
Zelená liška juniors Sananim FC A
Štěpán Šmíd – Zdeněk Dlask, Tomáš Goldbach, David Jánský, Petr Jaroš, Martin Macků, Radek Melhem, Jan Musil, Lukáš Petráček, Jan Vacek, Jakub Vlnatý, Petr Zeman vs David Pechar – René Benda, Miroslav Burian, Tomáš Dojava, Petr Karel, Jan Kočí, Petr Pechar, David Pýcha, Miroslav Steiger, Ondřej Torn, Jiří Urban
50. Jiří Urban
18. 5. 08 16:15 zzJUNI2 Sokol DeVilda Zelená liška juniors 7. 0:6 k.
Tým Sokol De Vilda se nesešel v dostatečném počtu.
Sokol DeVilda Zelená liška juniors
vs Štěpán Šmíd – Zdeněk Dlask, Tomáš Goldbach, Petr Jaroš, Martin Macků, Radek Melhem, Lukáš Petráček, Jan Vacek, Jakub Vlnatý, Jiří Vocílka, Petr Zeman
11. 5. 08 12:30 P2 Zelená liška juniors SAS fans 6. 4:2 (3:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté více drželi míč, ale domácí trestali jejich chyby smrtelnými brejky. Utkání bylo hrané slušně. Radek Janouš, Jarmil Vavřina
Zelená liška juniors SAS fans
Štěpán Šmíd – Zdeněk Dlask, Tomáš Goldbach, David Jánský, Martin Macků, Radek Melhem, Lukáš Petráček, Jan Vacek, Jakub Vlnatý, Jiří Vocílka vs Filip Tejmar – Miroslav Čmelík, Peter Giertli, Ivan Gončar, Petr Holý, Martin Janouch, Richard Šubrt, Václav Tejml
20. Lukáš Petráček
23. Jakub Vlnatý
25., 33. Martin Macků
30. Miroslav Čmelík
44. Peter Giertli
57. Petr Holý
27. 4. 08 18:45 zzPANK1 Callida CS Zelená liška juniors 5. 1:1 (0:1)
Velice vypjatý zápas s vysokou fotbalovou úrovní, avšak dobrý dojem pokazil závěr zápasu, kdy na hřišti začaly létat nadávky a výhružky. Liška byla lepší, ale rozhodla penalta, která určila konečnou remízu. Michal Valent, Martin Šimkanin
Callida CS Zelená liška juniors
Arnošt Adámek – Marek Červenka, Jiří Drábek, Pavel Hrdina, Stanislav Kroužecký, Dušan Kundrát, Petr Laurich, Radek Nezval, Miroslav Schleichert, Josef Táborský vs Štěpán Šmíd – Zdeněk Dlask, Tomáš Goldbach, David Jánský, Zdeněk Jánský, Radek Melhem, Jan Vacek, Jakub Vlnatý, Jiří Vocílka, Petr Zeman
47. Marek Červenka 15 Radek Nezval
57 Radek Nezval
12. Jakub Vlnatý
20. 4. 08 10:00 ZAK Zelená liška juniors New Jersey Devils A 4. 3:3 (1:3)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Štěpán Hovorka, Ondřej Štefl
Zelená liška juniors New Jersey Devils A
Štěpán Šmíd – Zdeněk Dlask, Tomáš Goldbach, David Jánský, Martin Macků, Radek Melhem, Lukáš Petráček, Jakub Vlnatý, Jiří Vocílka, Petr Zeman vs Tomáš Dvořák – Roman Bláha, Jiří Hail, Miloslav Hejda, Petr Jelínek , Pavel Jurčík, Filip Kazda, Ladislav Korn, Jiří Pelich
16. Petr Zeman
41. Radek Melhem
51. Jakub Vlnatý
7. Filip Kazda
12. Ladislav Korn
30. Petr Jelínek
13. 4. 08 12:30 P2 Atomovej brouk B Zelená liška juniors 3. 0:1 (0:0)
Hráčům Zelené lišky se podařil vstup do druhého poločasu, kdy vstřelili rozhodující branku. Martin Koch, David Boštík
Atomovej brouk B Zelená liška juniors
Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Lukáš Benda, Petr Bureš, Michal Fárka, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Aleš Sedlák, Jiří Sova, Zbyněk Zykmund vs Štěpán Šmíd – Tomáš Goldbach, David Jánský, Martin Macků, Radek Melhem, Lukáš Petráček, Jan Vacek, Jakub Vlnatý, Jiří Vocílka, Jiří Vocílka, Petr Zeman
36. Petr Zeman 28. Jan Vacek
44. Jakub Vlnatý
6. 4. 08 11:15 zzANG Zelená liška juniors Protector 1320 FC 2. 2:1 (1:0)
Zelená liška měla větší počet hráčů na střídání a tak hrála ve větším pohybu a byla i důraznější v osobních soubojích. Na úvodní branku "Lišek" ještě Protector našel odpověď, ale druhý gól už byl vítězný. Michal Černoch, Václav Vrbický
Zelená liška juniors Protector 1320 FC
Štěpán Šmíd – Zdeněk Dlask, Tomáš Goldbach, David Jánský, Petr Jaroš, Martin Macků, Radek Melhem, Lukáš Petráček, Jan Vacek, Jakub Vlnatý, Jiří Vocílka, Petr Zeman vs Michal Papík – Tomáš Helmich, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Jan Štumar, Miloslav Šubrt, Václav Trneček
23. Lukáš Petráček
52. Radek Melhem
41. Tomáš Helmich
30. 3. 08 10:00 P1 666 Zelená liška juniors 1. 0:2 (0:1)
Mužstvo "Lišáků" bylo po celé utkání lepším týmem. Lépe kombinovalo a častěji střílelo na branku soupeře. Pohledné utkání, které se obešlo bez karet. Martin Lukšík, Václav Lukšík
666 Zelená liška juniors
Jaroslav Vávra – Josef Antoš, Jan Brož, Vladislav Kašpar, David Kunický, Štěpán Maděra, Milan Peca, Frédéric Schenk, Bohumil Vojta, Lukáš Vondráček, Jiří Závodský vs Štěpán Šmíd – Zdeněk Dlask, Tomáš Goldbach, David Jánský, Petr Jaroš, Martin Macků, Radek Melhem, Miroslav Pecholt, Lukáš Petráček, Jan Vacek, Jakub Vlnatý, Petr Zeman