Ne 1.6.08 12:30 ZAK Sever 1.FC Sokol Vysočany C   (HL5H)
Ne 1.6.08 13:45 ZAK Rokoska Bandidoz   (HL5H)

15. 6. 08 16:15 zzTKSPA Notorlet Stodůlky My 11. 3:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, vyhrálo šťastnější mužstvo. Zdeněk Jánský, Tomáš Goldbach
Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Petr Šandera, Vladimír Valášek vs Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Zdeněk Štěpán, David Václavek, Aleš Vaníček, Martin Žofka, Michal Žofka
59. Petr Brothánek
21. Michal Žofka
25. Robert Grande
8. 6. 08 16:15 ZAK My Notorax AFC 10. 0:1 (0:1)
Pěkné a naprosto vyrovnané utkání. Rozhodl gól Notoraxu v úvodu utkání. V závěru se tým My snažil mohutným tlakem o vyrovnání.
My Notorax AFC
Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Zdeněk Štěpán, David Václavek, Aleš Vaníček, Martin Žofka, Michal Žofka vs Tibor Rezdovič – Petr Dvořák, Michal Hoffmann, Michal Nesměrák, Martin Pěchota, Josef Rožnovský, Ondřej Turek
2. Ondřej Turek
25. 5. 08 20:00 P1 My Úderka Žižkov junioři 9. 4:6 (0:3)
Hosté kombinačně zvládli zápas od začátku až do konce. Zasloužená výhra hostů. Fredy Ramon Alegre Nunez, Leonardo Echeverria
My Úderka Žižkov junioři
Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Zdeněk Štěpán, David Václavek, Martin Žofka, Michal Žofka vs Vojtěch Šmahel – Filip Duranski, Zbyněk Kobza, Lukáš Mráz, Luděk Novotný, Jan Pázler, Tomáš Pospíšil, Pavel Řezáč, Robert Šupita
34. Tomáš Bělíček
37. Martin Žofka
46., 60. Michal Žofka
22., 23., 26., 33., 59. Jan Pázler
45. Filip Duranski
18. 5. 08 13:45 HANSP Junior Motol My 8. 1:5 (0:3)
Zajímavé utkání, hra se rychle přelévala z jedné strany na druhou, vyhrál techničtější tým.
Junior Motol My
Martin Kliment – Daniel Behina, Zdeněk Hartman, David Hora, Petr Josef, Ludvík Marek, Jiří Petřík vs Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Robert Grande, Karel Helman, Zdeněk Štěpán, David Václavek, Martin Žofka, Michal Žofka
45. David Hora 17. David Václavek
25. Tomáš Bělíček
26. Martin Žofka
35., 55. Michal Žofka
11. 5. 08 17:30 zzZARUB My Free team 7. 3:5 (0:3)
Pohledné utkání slušné úrovně. V prvním poločase měla hra celkem vyrovnaný průběh, hráči Free Teamu však přesně zakončovali své akce a vypracovali si tří brankový náskok, který po přestávce ještě navýšili. Potom však zvolnili tempo a nechali soupeře v závěru zkorigovat.
My Free team
Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Robert Grande, Karel Helman, Zdeněk Štěpán, David Václavek, Martin Žofka, Michal Žofka vs František Kohák – Robert Apolín, Petr Calda, David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Petr Meckel, Ladislav Šlápota
39. Tomáš Bělíček
56. Michal Žofka
59. Robert Grande
15. Tomáš Kopp
17., 29., 38. Petr Malknecht
32. Robert Apolín
4. 5. 08 13:45 zzZARUB Dynamo R.U.M. A My 6. 0:4 (0:3)
Hosté byli lepším týmem a hlavně měli lepšího střelce, který dokázal proměňovat šance. Poklidné, korektní utkání se v poslední desetiminutovce trochu vyostřilo, ale nakonec horké hlavy zchladly.
Dynamo R.U.M. A My
Zbyněk Janík – Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Jiří Rus, Michal Šelmeci, Lubomír Vašek vs Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, David Václavek, Martin Žofka, Michal Žofka
1., 16., 26., 53. Tomáš Bělíček
27. 4. 08 15:00 P1 My 100P FC 5. 8:0 (2:0)
První poločas se hrála vyrovnaná hra. Jediný rozdíl byl v tom, že domácí proměňovali své šance. Ve druhém poločase už obrana hostí propadala a tomu odpovídá i skóre. Tomáš Kvapil, Petr Tesař
My 100P FC
Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Zdeněk Štěpán, David Václavek, Aleš Vaníček, Martin Žofka, Michal Žofka vs Jiří Tůma – Jan Fiala, Lukáš Fiala, Jakub Herz, Jan Janovský, Zdeněk Kubíček, Jakub Lacina, Libor Musil, Tomáš Simon
14., 52., 58. Tomáš Bělíček
30., 38., 41. Michal Žofka
46. Martin Žofka
55. Jan Chládek
20. 4. 08 18:45 zzPANK2 TBC Lachtan A My 4. 2:8 (1:4)
Pohledný fotbal z obou stran. Mužstvo MY mělo ale více ze hry a zaslouženě vyhrálo. Martin Hájek
TBC Lachtan A My
Vladimír Mádr – Tomáš Andrle, Jaroslav Hudec, Jan Mádr, Lukáš Mádr, Jozef Novák, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Tomáš Říčka, Jan Vejmelka vs Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, David Václavek, Aleš Vaníček, Martin Žofka, Michal Žofka
7., 35. Tomáš Říčka 4., 5., 38. Tomáš Bělíček
13. Karel Helman
24., 55. Michal Žofka
45. Aleš Vaníček
59. Martin Žofka
13. 4. 08 15:00 zzS1 My Suchdol stars RSC C 3. 4:5 (2:2)
Po rychlých úvodních brankách stihly oba týmy ještě vstřelit po jednom gólu a poločas byl nerozhodný. V druhé půli rozhodla zápas střelecká forma Kotlína. Vaněček sice snížil, ale na drama bylo už podě.
My Suchdol stars RSC C
Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Zdeněk Štěpán, David Václavek, Aleš Vaníček, Martin Žofka, Michal Žofka vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jiří Hotovec, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Ondřej Malý, Josef Petr, Jan Seidl
1., 21. Tomáš Bělíček
57., 60. Aleš Vaníček
2., 19., 33., 38., 53. Matěj Kotlín
6. 4. 08 16:15 BECH S.N.F. B My 2. 4:2 (2:1)
S.N.F bylo lepším celkem, ale od My nedostali nic zadarmo. Ve 40.minutě to bylo 3:2. Ovšem rozhodla až branka v 57.minutě, která byla již zlomovým okamžikem snažení My. Hezký zápas s minimem faulů.
S.N.F. B My
Lukáš Dvořáček – Pavel Čech, Vladimír Lihne, David Mally, Michal Perna, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Petr Volf, Vít Zukal vs Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, David Václavek, Aleš Vaníček, Martin Žofka, Michal Žofka
3. David Mally
29. Vladimír Lihne
32. Vladislav Ščiklin
57. Michal Perna
5. Aleš Vaníček
40. Michal Žofka
30. 3. 08 17:30 P2 My Parta AC 1. 2:1 (1:1)
Hráči mužstva My byli o něco lepší a zaslouženě si odvezli dva body. Chtěl bych poděkovat oběma týmům za velmi slušnou hru. Zdeněk Holakovský, Jiří Vítek
My Parta AC
Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Zdeněk Štěpán, David Václavek, Aleš Vaníček, Martin Žofka vs Jaroslav Tichý – Vladimír Dusil, Petr Hazuka, Daniel Machytka, Stanislav Smola, Pavel Suchopár, Vladimír Zelenka, Zdeněk Zimovčák