Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 18.6.08 | 17:00 | zzZARUB | The Best of England Homogen 1.FC A | 11. | 6:1 |
Út 10.6.08 | 20:15 | P3 | Deprese 1. FC The Best of England | 10. | 0:7 |
Po 2.6.08 | 18:15 | zzHAGI2 | The Best of England Blue devils | 9. | 2:1 |
Út 27.5.08 | 18:15 | zzCIS | Kožich II.FC The Best of England | 8. | 2:2 |
Po 19.5.08 | 17:00 | zzPANK1 | The Best of England Viktorčin smích | 7. | 2:1 |
St 14.5.08 | 20:30 | HRAB1 | Yamato Day 02 The Best of England | 6. | 1:2 |
St 30.4.08 | 19:15 | HRAB2 | Sparta Popularos The Best of England | 5. | 2:3 |
Čt 24.4.08 | 17:00 | zzTKSPA | The Best of England Prohibice FKK | 4. | 2:4 |
Po 14.4.08 | 18:15 | zzNOVOB | Cerveza 18.FC The Best of England | 3. | 1:2 |
Po 7.4.08 | 17:00 | zzNKBE | The Best of England Paseka FC | 2. | 11:4 |
St 2.4.08 | 17:00 | zzPANK1 | Exact FC A The Best of England | 1. | 5:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Exact FC A | 11 | 9 | 2 | 0 | 50:13 | 20 |
2. | The Best of England | 11 | 8 | 1 | 2 | 42:22 | 17 |
3. | Prohibice FKK | 11 | 7 | 1 | 3 | 29:20 | 15 |
4. | Yamato Day 02 | 11 | 6 | 2 | 3 | 29:18 | 14 |
5. | Kožich II.FC | 11 | 5 | 3 | 3 | 25:19 | 13 |
6. | Blue devils | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:30 | 11 |
7. | Paseka FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:48 | 11 |
8. | Homogen 1.FC A | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:40 | 11 |
9. | Sparta Popularos | 11 | 2 | 4 | 5 | 19:24 | 8 |
10. | Deprese 1. FC | 11 | 3 | 0 | 8 | 22:33 | 6 |
11. | Viktorčin smích | 11 | 0 | 3 | 8 | 10:35 | 3 |
12. | Cerveza 18.FC | 11 | 0 | 3 | 8 | 8:38 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 18.4.08 | 18:15 | BECH | Orosený Paragraf Šejk Peterka (HL6F) |
Pá 18.4.08 | 19:30 | BECH | Rohožník United FC B Pod parou (HL7D) |
Pá 18.4.08 | 20:45 | BECH | Borussia Dortšpunt A Sklenářka FC (HL4D) |
Pá 16.5.08 | 18:15 | BECH | Šejk Peterka Polární záře (HL6F) |
Pá 16.5.08 | 19:30 | BECH | Rohožník United FC B Kanálpucers PL (HL7D) |
Pá 16.5.08 | 20:45 | BECH | Sklenářka FC Reage boys (HL4D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartoš Milan | 5 | 0 |
Frýba Miloš | 5 | 0 |
Hartman Petr | 7 | 2 |
Hnízdil Michal | 5 | 2 |
Hroník Lukáš | 9 | 1 |
Jung Miroslav | 10 | 0 |
Keleman Vladimír | 6 | 4 |
Kotlár Štefan | 11 | 6 |
Salamon Martin | 10 | 19 |
Staněk Pavel | 8 | 2 |
Vajčner Michal | 9 | 6 |
Vostřez David | 5 | 0 |