11. CK pánbu nás netrestej 11 1 1 9 15:57 3

Po 7.4.08 17:00 zzPANK2 Alténa ST Ještěrka   (HL6A)
Po 7.4.08 18:15 zzPANK2 Styx VET Dřevosprint SC   (VL4A)
Čt 12.6.08 17:00 BECH Rokoska SUP Agónie FCD   (SVL2A)
Čt 12.6.08 18:15 BECH Loxia team FC Palouček AC   (HL7C)

13. 6. 08 19:30 zzZARUB Kamarádi 1.FC Kanálpucers PL 11. 0:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, rozhodly dva šťastné góly. Hrálo se slušně. Roman Soukup
Kamarádi 1.FC Kanálpucers PL
Michal Matuška – Filip Malý, Richard Claudio Mehrle, Roman Počta, Jakub Sedláček, Petr Světlík vs Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Filip Hegenbart, Zdeněk Indra, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal
17., 23. Jan Čuřín
6. 6. 08 20:45 BECH Kanálpucers PL Pod parou 10. 5:1 (1:0)
Pohledné utkání, ve kterém měli domácí převahu, ale výsledek je pro hosty přesto krutý. Utkání rozhodl Čuřín, který ještě mnoho šancí zahodil. Harry Löwit, Jakub Matuška
Kanálpucers PL Pod parou
Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš vs Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Filip Janek, Lukáš Jendřejčík, Martin Neuschl, Tomáš Pacovský, Miroslav Pospíšil, Bohdan Rozum, Marek Šlégl, Jiří Tillman, Petr Zeman
27., 46., 54., 60. Jan Čuřín
50. Vojtěch Kumšta
53. Martin Neuschl 49. Tomáš Pacovský
30. 5. 08 19:30 zzNOVOB OSTO6 Beer Team Kanálpucers PL 9. 0:1 (0:1)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil a tak se píšťalky ujaly fanynky "Pivařů". Od začátku to byla jasná konfrontace dravého pivního mládí, proti zkušenostem v podání Kanálpucers, kteří hráli celý zápas bez střídání. Nakonec zúročil své zkušenosti tým Kanálpucers a pod taktovkou kanonýra Čuřína, se dopracoval k zaslouženému vítězství. Výrazně k němu přispěl i "čaroděj" Kotaška, který vychytal nulu.
OSTO6 Beer Team Kanálpucers PL
Jakub Žinčík – Jiří Bareš, Václav Hlavatý, Radek Hobža, Gabriel Jačman ml., Jiří Květoň, Lukáš Nikodym, Tomáš Nikodym, David Řehoř, Pavel Schneider, Jiří Valha vs Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Jan Čuřín, Filip Hegenbart, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň
12. Jan Čuřín
23. 5. 08 17:00 zzNOVOB Kanálpucers PL Odlehlá AC 8. 3:2 (3:2)
Vyrovnaný zápas s mírnou převahou domácích. Zdeněk Genčev, Zdeněk Genčev
Kanálpucers PL Odlehlá AC
Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Michael Děd, Zdeněk Indra, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň vs Jiří Martiš – Pavel Bydžovský, Tomáš Hamral, Vladimír Hošek, Petr Kubát, Michal Novák, Jiří Seidl, Roman Štika, Luboš Tengler, Richard Tengler
9., 21. Jan Čuřín
25. Michael Děd
2. Pavel Bydžovský
28. Luboš Tengler
16. 5. 08 19:30 BECH Rohožník United FC B Kanálpucers PL 7. 2:3 (2:0)
Rohožník byl lepší v první půli kterou vyhrál 2:0. Ale obrat se stal v půli druhé a to dokonalý. Kanál dokonce otočil utkání a vyhrál 3:2.
Rohožník United FC B Kanálpucers PL
Lukáš Hofman – Ondřej Hofman, Jaromír John, Petr Kopecký, Marcel Maňák, Stanislav Nový, Michael Procházka, Josef Salač, Miroslav Táborský, Antonín Tuček, Petr Váňa, Martin Večeřa, Ladislav Velechovský vs Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Jan Čuřín, Zdeněk Indra, Vojtěch Kumšta, Jakub Rubeš, Vít Ryboň
15. Petr Kopecký
19. Josef Salač
33., 48. Zdeněk Indra
52. Martin Kotaška
9. 5. 08 19:00 P1 Kanálpucers PL The Wall 6. 5:1 (0:0)
Po poločase se zdálo, že bude utkání hodně vyrovnané. Ale rychlý nástup Kanálpucers do druhé půle odsoudil The Wall k prohře.
Kanálpucers PL The Wall
Martin Kotaška – Jiří Charvát, Jan Čuřín, Michael Děd, Filip Hegenbart, Zdeněk Indra, Vojtěch Kumšta, Vít Ryboň vs Pavel Knob – Jakub Havlíček, Tomáš Kapoun, Lukáš Táborský, Petr Vácha, Jakub Zamazal
32., 50., 58., 60. Jan Čuřín
34. Michael Děd
49. Tomáš Kapoun
2. 5. 08 17:00 DEKAN Bronx KKK B Kanálpucers PL 5. 6:2 (3:0)
První poločas v jasné režii domácích. Ze spousty šancí se jim podařilo proměnit jen 3. V druhé půli hosté vyměnili gólmana a hned se jim podařilo snížit. Domácí si svůj náskok udrželi. Antonín Buriánek, Vlastimil Krkoška
Bronx KKK B Kanálpucers PL
Tomáš Novák – Filip Antoš, Marek Bartůšek, Marek Chalmovský, Viliam Kurucz, Aleš Mach, Marcel Toporčák vs Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Filip Hegenbart, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň, Simon Zavichovský
6., 55. Marcel Toporčák
8. Marek Chalmovský
13. Viliam Kurucz
45., 59. Filip Antoš
31., 47. Martin Kotaška
25. 4. 08 17:00 zzANG Kanálpucers PL CK pánbu nás netrestej 4. 8:1 (4:0)
Utkání průměrné úrovně, jednoznačného průběhu. Hráči vítězného týmu od začátku soupeře předčili v kombinaci i důrazu. V obou poločasech nastříleli po čtyřech brankách. Tým Pánbu N.N. v závěru dosáhl čestného úspěchu.
Kanálpucers PL CK pánbu nás netrestej
Jiří Charvát – Zdeněk Běťák, Jan Čuřín, Michael Děd, Martin Kotaška, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň, Simon Zavichovský vs Oldřich Havel – Dušan Bruncko, Vojtěch Buchtele, Jan Havlíček, Svatopluk Křejpský, Jiří Muk, Ivan Rözler, Jana Škardová
4., 48. Simon Zavichovský
14., 19., 36., 54. Jan Čuřín
29. Aleš Nakládal
44. Jakub Rubeš
55. Jiří Muk
18. 4. 08 17:00 zzZARUB Kanálpucers PL Vládci Prahy 3. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání v průměrném tempu. Remíza je zcela zasloužená.
Kanálpucers PL Vládci Prahy
Martin Kotaška – Michael Děd, Filip Hegenbart, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň, Simon Zavichovský vs Antonín Snopek – Josef Brandejs, Karel Erben, Adam Hlava, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Michal Paleček, Štefan Páleník, Jiří Procházka, David Sváček
4., 6. Simon Zavichovský 14. Josef Brandejs
58. Jakub Klíma
11. 4. 08 17:00 zzJUNI1 Meďák FC Kanálpucers PL 2. 2:5 (0:2)
Dost nervózní utkání, které rozhodl hattrickem Čuřín. Václav Schwengsbier, František Černý
Meďák FC Kanálpucers PL
Milan Nápravník – Alan Béguivin, Josef Brzický, Ondřej Mazanec, Tomáš Mazour, Jiří Pavlů, Jiří Raichl, Pavel Ton, Daniel Vávra, Michal Veselý, Jiří Žůrek vs Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Jan Čuřín, Michael Děd, Filip Hegenbart, Zdeněk Indra, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň, Simon Zavichovský
42. Ondřej Mazanec
45. Tomáš Mazour
59 Jiří Pavlů 20., 38., 38. Jan Čuřín
30. Michael Děd
54. Zdeněk Indra
59. Jan Čuřín
4. 4. 08 18:15 zzANG Kanálpucers PL Huňáč PK 1. 4:5 (0:1)
Super utkání. Hrálo se nahoru, dolu, ale Huňáč šel za vítězstvím více než soupeř. Hráno velmi slušně. Dalibor Svoboda
Kanálpucers PL Huňáč PK
Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Jan Čuřín, Filip Hegenbart, Zdeněk Indra, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Simon Zavichovský vs Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Radek Patrovský, Jiří Princ, Petr Šauer