8. New Jersey Devils B 11 5 0 6 27:44 10

Ne 13.4.08 16:15 zzZARUB Kerata Chíjos NeReal Žižkov FC   (HL5I)
Ne 13.4.08 17:30 zzZARUB Samson Bonella A Oranjes 04 FC   (HL3D)
So 10.5.08 08:45 BECH Legendy FC Torpedo Praclub   (HL8G)
So 10.5.08 10:00 BECH Guláš FC Vozovna Hloubětín B   (HL7G)
Ne 8.6.08 16:15 ZAK My Notorax AFC   (HL6K)
Ne 8.6.08 17:30 ZAK Sokol Vysočany B s.Oliver A   (HL5I)

21. 6. 08 10:00 DEKAN Notorkros FK Tycho de Brahe FC B 11. 3:4 (1:1)
Ze strany "Hvězdářů" velice dobře takticky sehrané utkání. Dokázali bezezbytku využít každou skulinku v soupeřově obraně. "Notáři" doplatili na menší počet hráčů a únavu z pátečního večera. Hezký korektní fotbal s vítězstvím lepšího týmu. Lukáš Bejček, Milan Svoboda
Notorkros FK Tycho de Brahe FC B
Zdeněk Blažek – Jan Jiras, Jiří Koula, Vojtěch Kramář, Jiří Prejsek, Martin Puk vs Radovan Tater – František Hulínský, Roman Kopena, David Tománek, Karel Vais, Martin Vais, Pavel Živný
12. Martin Puk
32., 60. Jiří Koula
15., 40. František Hulínský
33. Karel Vais
51. Martin Vais
14. 6. 08 10:00 zzNOVOB New Jersey Devils B Notorkros FK 10. 0:17 (0:8)
Pohledné utkání jako z jiné ligy. Hra kočky s myší. Přání hostům:jen tak dál a ve vyšších ligách třeste se. Václav Candra, Pavel Stoklasa
New Jersey Devils B Notorkros FK
Jaroslav Klimek – Pavel Beránek, Pavel Hulička, Petr Kučera, Jan Lukeš, Jiří Pelich, Václav Perlík vs Zdeněk Blažek – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Martin Puk, Jan Soročin
7., 15., 32., 47., 51. Jan Soročin
11., 18., 27., 38., 54., 56. Martin Puk
25. OG
25., 45. Jan Jiras
29., 58. Jiří Puk
49. Martin Hrdlička
31. 5. 08 10:00 BECH Notorkros FK Kapr tým 86 B 9. 9:1 (3:1)
Již od začátku utkání bylo na hřišti jen jedno mužstvo, které s přibývajícím časem navyšovalo i skóre. Martin Mezera, Jiří Jelínek
Notorkros FK Kapr tým 86 B
Zdeněk Blažek – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Prejsek, Martin Puk, Jan Soročin vs Ladislav Rokyta – David Cink, Petr Cink, Martin Hyža, Martin Janoušek, Robert Oršulík, Jakub Pavlík
16. Robert Oršulík
24. 5. 08 10:00 BECH Jabadabadoo Prosek Notorkros FK 8. 1:4 (1:1)
Velmi kvalitní utkání, v prvním poločase zcela vyrovnané. Po druhé brance hostů domácí přestali hrát svou hru, začali nakopávat míče a to se jim stalo osudným. Bronislav Hagovský, František Stegmüller
Jabadabadoo Prosek Notorkros FK
Jaromír Harmáček – Roman Bažo, Pavel Hradílek, Michal Karaman, Jan Machynka, Radek Pecka, Jiří Roučka, Roman Volník, Jan Weigl vs Zdeněk Blažek – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Jiří Koula, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Martin Puk, Jan Soročin
18. Radek Pecka 23., 60. Jiří Koula
37. Martin Puk
56. Jan Soročin
48. Jiří Puk
17. 5. 08 08:45 zzNOVOB Notorkros FK Hoptajch team 7. 6:0 (2:0)
Výtečný zápas, v němž zvítězili Notorkros díky kombinačnosti a přesnosti zakončení. Karel Jindrák, Petr Kotrbáček
Notorkros FK Hoptajch team
Zdeněk Blažek – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Vojtěch Kramář, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Martin Puk, Jan Soročin vs Marek Růžička – Miroslav Ackermann, Michal Hrubý, Miroslav Janeček, Václav Kopecký, Martin Vacka
8., 31., 50. Jan Soročin
15. Martin Hrdlička
41. Jiří Koula
43. Martin Puk
3. 5. 08 10:00 BECH Devils of Zderaz Notorkros FK 6. 0:6 k.
26. 4. 08 10:00 BECH Notorkros FK Torpedo Cannabis 5. 4:1 (1:0)
Domácí byli po většinu zápasu lepší, ale ve 42.minutě po obrovské chybě gólmana se jim málem jejich profesorský fotbal nemusel vyplatit. Definitivní klid do jejich řad tak vnesl až Soročin.
Notorkros FK Torpedo Cannabis
Zdeněk Blažek – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Vojtěch Kramář, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Jan Soročin vs Jozef Mišutka – Miroslav Blaško, Vojtěch Chlan, Jiří Kopřiva, Marek Mádr, Martin Schindler, Milan Vala
5. Jan Jiras
37., 50. Jan Soročin
57. Vojtěch Kramář
42. Jozef Mišutka
19. 4. 08 10:00 BECH Senioři Praha A Notorkros FK 4. 0:8 (0:2)
V prvních 10-ti minutách bylo utkání vyrovnané, ale postupem hry začal tým Notorkros svého soupeře jednoznačně přehrávat. Petr Chlopek, Tomáš Zeman
Senioři Praha A Notorkros FK
Jiří Musílek – Lukáš Holubec, Petr Kňap, Pavel Kopecký, Radek Maxima, Roman Pekárek, Milan Plánička, Jan Vlček vs Zdeněk Blažek – Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Vojtěch Kramář, Jiří Prejsek, Martin Puk, Jan Soročin
11., 48. Jan Soročin
13. Pavel Jiras
45., 52. Martin Puk
49., 56. Jiří Koula
50. Vojtěch Kramář
12. 4. 08 11:15 ZAK Notorkros FK Ross Crock 3. 3:1 (2:0)
Ve vyrovnaném zápase dávali branky pouze vítězní Notorkrosové. Ross Crock dokázal odpovědět  8 minut před koncem zápasu a to již bylo na zvrat a lepší výsledek pozdě.
Notorkros FK Ross Crock
Zdeněk Blažek – Jan Jiras, Jiří Koula, Vojtěch Kramář, Jiří Puk, Martin Puk, Jan Soročin vs Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Ladislav Hašlar, Petr Knap, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Jan Sočava
26. Jiří Koula
28. Vojtěch Kramář
46. Jan Soročin
52. Jaroslav Gaudek
5. 4. 08 10:00 zzZARUB Partizan Praha Notorkros FK 2. 1:0 (0:0)
Pohledné utkání v rychlém tempu, které nakonec rozhodla jediná branka, přestože utkání by zřejmě víc slušela remíza. Petr Pekár, Josef Jordán
Partizan Praha Notorkros FK
Pavel Kopřivík – Petr Dirbák, Vladimír Dubský, Miroslav Ilušák, Pavel Kořánek, Milan Rada, Dušan Škrabánek, Michal Slabý, Tomáš Turek vs Zdeněk Blažek – Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Vojtěch Kramář, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Martin Puk
50. Tomáš Turek
29. 3. 08 10:00 BECH Notorkros FK Nulová šance 1. 7:3 (5:1)
Do 20.minuty bylo utkání lehce nervózní, ale bylo jasné, že na útočnou sílu Notorkrosu hráči Nulové šance nestačí. Vstup do druhé půle Notorkros zaspal a soupeři se podařilo dvakrát skórovat. Pak už se ale vše vrátilo do původních kolejí, kdy Notorkros ovládal hru a bavil se fotbalem. Tomáš Bárta, Petr Rybář
Notorkros FK Nulová šance
Zdeněk Blažek – Jan Jiras, Pavel Jiras, Vojtěch Kramář, Jiří Prejsek, Martin Puk, Jan Soročin vs Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Lukáš Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Michal Věchet