Út 13.5.08 19:30 zzPANK3 SK Elet Inter Bubeneč   (HL8E)
Út 27.5.08 18:15 zzPANK1 Kotlářka CAHA FC SUP Agónie FCD   (SVL2A)
Út 27.5.08 19:30 zzPANK1 Inter Bubeneč RAMS   (HL8E)
Pá 6.6.08 17:00 HANSP Queen´s park club VET Keckafogo KK VET   (VL2B)
Pá 6.6.08 18:15 HANSP Šajtle s.r.o. Inter Bubeneč   (HL8E)

16. 6. 08 19:00 P3 PRKA KC. Wallabies 11. 2:2 (0:2)
Antonín Vrána – Ondřej Erban, Maxime Gardie, Vít Masare, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík vs Daniel Klust – Jaroslav Grodecký, Filip Kulovaný, Jakub Šindler, Milan Štěpka, Matěj Urban, Jakub Vondra
31., 58. Maxime Gardie 10. Milan Štěpka
21. Matěj Urban
2. 6. 08 19:15 HRAB3 KC. Wallabies JUDr. Brouk Pytlík 10. 7:2 (3:1)
Brouky Pytlík byl v první půli o dvě branky horším týmem. Na úvodní branku odpověděl Vejšický vyrovnáním, pak však Urban dokončil hatrick a Wallabies šli ve 30. minutě do dvoubrankového vedení. V půli druhé už vítěz hrál exhibici.
KC. Wallabies JUDr. Brouk Pytlík
Daniel Klust – Jiří Klust, Filip Kulovaný, Jakub Šindler, Milan Štěpka, Matěj Urban, Jakub Vondra vs Vladimír Oliberius – Tomáš Blacha, Jaroslav Exner, Jiří Kácovský, Miroslav Kubesch, Jiří Kučera, Pavel Mindžak, Josef Vejšický, Pavel Zelenka
20., 27., 30., 55. Matěj Urban
37. Jakub Vondra
47. Jakub Šindler
53. Milan Štěpka
24. Josef Vejšický
42. Jiří Kučera
26. 5. 08 17:00 HANSP KC. Wallabies Zelení študáci 9. 3:1 (2:0)
Krásné a rychlé utkání. Vyrovnaná hra, kdy se vícekrát prosadili Wallabies, a proto vyhráli.
KC. Wallabies Zelení študáci
Daniel Klust – Jaroslav Grodecký, Filip Kulovaný, Josef Ruml, Jakub Šindler, Milan Štěpka, Matěj Urban, Jakub Vondra vs Pavel Janeček – Jan Bozděch, Radek Drbal, Michal Gertner, Miroslav Martan, Tomáš Tauchman
22. Jakub Šindler
24. Milan Štěpka
32. Matěj Urban
32 Jaroslav Grodecký 42. Tomáš Tauchman
19. 5. 08 19:30 zzS1 GK Ohradní A KC. Wallabies 8. 1:15 (0:8)
Wallabies nepatří do osmé ligy, ale někam mnohem výš. Výsledek odpovídá dění na hřišti. Petr Hájek, Tomáš Zajíc
GK Ohradní A KC. Wallabies
Karel Zeman – Miroslav Beneš, Petr Čmelík, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Jan Lehejček vs Daniel Klust – Jaroslav Grodecký, Ondřej Kadlec, Filip Kulovaný, Josef Ruml, Jakub Šindler, Milan Štěpka, Jakub Vondra
49. Lukáš Hazda 2., 4., 32., 47. Ondřej Kadlec
3. Jakub Vondra
11. Jakub Šindler
13., 13., 20., 28., 36., 45., 48., 53. Milan Štěpka
53. Filip Kulovaný
12. 5. 08 17:00 zzS1 KC. Wallabies Blankyt bulldogs 7. 6:0 (3:0)
Pohledné utkání, kde jasně dominovali domácí, i když snaha hostů byla výrazná, domácí měli převahu. Jaroslav Babka, Jaroslav Ptáčník
KC. Wallabies Blankyt bulldogs
Daniel Klust – Jaroslav Grodecký, Ondřej Kadlec, Filip Kulovaný, Josef Ruml, Jakub Vondra vs Robert Sanislo – Tomáš Bieber, Zdeněk Černoch, Milan Knoblau, Pavel Knoblau, Milan Riener
5., 38., 53. Ondřej Kadlec
15. Filip Kulovaný
27. Jakub Vondra
41. Josef Ruml
5. 5. 08 19:30 ARIT An. ofenziva KC. Wallabies 6. 0:6 k.
28. 4. 08 17:00 zzNOVOB KC. Wallabies Admira 97 5. 6:1 (3:0)
Zasloužená výhra o dost mladšího týmu. Utkání hrané korektně. Jiří Panocha, Robert Moretti
KC. Wallabies Admira 97
Daniel Klust – Jaroslav Grodecký, Ondřej Kadlec, Filip Kulovaný, Jakub Šindler, Jakub Vondra vs Petr Štrébl – Cyril Fischer, Jindřich Holakovský, Pavel Hron, Tomáš Junek, Petr Kopsa, Robert Kovařík, Jan Kratochvíl, Václav Krejčí, Petr Lácha, Jan Šabacký, Petr Sinke, Dušan Štumpf, Václav Teller, Martin Veselý
11. Jakub Vondra
26. OG
28., 34., 38., 60. Ondřej Kadlec
47. Václav Teller
21. 4. 08 17:00 zzHAGI3 Ya Basta! B KC. Wallabies 4. 3:4 (2:2)
Vyrovnané utkání, plné krásných fotbalových momentů. O vítězství hostů rozhodla jejich o kousek větší fotbalovost. V zápase dominovaly dvě střelecké individuality. Jakub Slováček, Martin Novotný
Ya Basta! B KC. Wallabies
David Hána – Matěj Čimbura, Jan Fiala, Ondřej Hána, Petr Michálek, Vladislav Monakov, Adam Peták, Jan Ramba, Martin Veselý vs Daniel Klust – Jiří Klust, Filip Kulovaný, Jakub Šindler, Milan Štěpka, Matěj Urban, Jakub Vondra
8., 29., 50. Petr Michálek 17., 37., 47. Milan Štěpka
21. Jakub Vondra
14. 4. 08 17:00 zzPANK3 KC. Wallabies Tatra 04 3. 6:3 (2:0)
Velmi slušné a technické utkání s mírnou převahou domácích. Libor Eichelmann, Martin Bobysud
KC. Wallabies Tatra 04
Daniel Klust – Jaroslav Grodecký, Ondřej Kadlec, Filip Kulovaný, Milan Štěpka, Matěj Urban, Jakub Vondra vs Miroslav Miška – Josef Fraško, Ivo Kraft, Michal Martínek, Tomáš Pojkar, Tomáš Procházka, Miroslav Šenfeld, Jakub Staněk, Filip Timingeriu
52. Miroslav Šenfeld
7. 4. 08 17:00 zzS1 Sbohemka KC. Wallabies 2. 1:5 (1:2)
Mužstvo Wallabies nastoupilo pouze v pěti hráčích včetně brankáře, ale hráči Štěpka a Vondra si hlavně ve druhé půli hráli co chtěli a svou technikou jasně dominovali. Jaroslav Pařík, Petr Hradecký
Sbohemka KC. Wallabies
Jakub Sikora – Karel Klement, Róbert Klobučník, Otakar Matoušek, Michal Moráfka, Rostislav Vlk vs Daniel Klust – Jaroslav Grodecký, Jiří Klust, Milan Štěpka, Jakub Vondra
8. Rostislav Vlk 17., 38. Milan Štěpka
29., 43., 48. Jakub Vondra
1. 4. 08 17:00 zzZLICH KC. Wallabies Klamovská skvadra 1. 8:0 (3:0)
Celý zápas byl jednoznačně v režii Wallabies, kteří i přes špatný terén hráli slušný kombinační fotbal. Lukáš Procházka
KC. Wallabies Klamovská skvadra
Daniel Klust – Jaroslav Grodecký, Ondřej Kadlec, Filip Kulovaný, Milan Štěpka, Matěj Urban, Jakub Vondra vs Lubor Nohel – Jan Ducháček, Dejan Hrnjica, Jakub Pastrňák, Michal Regal, Serhiy Stoyan, Milan Vlček