6. Queen´s park club VET 11 4 3 4 23:33 11
11. Traktor humus VET A 11 3 2 6 22:42 8

St 9.4.08 17:00 zzHAGI3 AG team Booaa KK   (HL6D)
St 9.4.08 18:15 zzHAGI3 Santa Dominica VET Folprecht 1.FC VET   (VL4A)
Ne 8.6.08 17:30 TEMPO Budvarka B Neumann S.K.   (HL5H)
Ne 8.6.08 18:45 TEMPO Absinth Kikina bar   (HL4F)

25. 6. 08 19:30 DEKAN Traktor humus VET A Keckafogo KK VET 11. 1:1 (1:0)
Z aktivní hry obran bylo poznat, že jde o postup a hrálo se až do poslední vteřiny. Oba týmy podrželi jejich brankáři. Vladimír Šišma, Jaroslav Vávra
Traktor humus VET A Keckafogo KK VET
Mykola Frydrak – Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Martin Michálek, Petr Mládek, Zdeněk Průša, Václav Šedivý, Pavel Špás, Richard Valenta vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Jaroslav Fait, František Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Miroslav Spousta
15. Richard Valenta 50. Miroslav Kmínek
20. 6. 08 16:30 TEMPO Keckafogo KK VET Socra AFK Karlín FC VET 10. 5:10 (1:6)
Pěkné, svižné utkání plných krásných kombinací. Socra zaslouženě vyhrála a na obou stranách mohlo padnout i více branek. Daniel Doubek, Jiří Korecký
Keckafogo KK VET Socra AFK Karlín FC VET
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Jaroslav Fait, František Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Miroslav Spousta vs Oldřich Pajk – Jiří Drahokoupil, Luboš Karas, Pavel Kubálek, Milan Prückner, Miroslav Rothe, Bohumil Vild
32. Luboš Karas
6. 6. 08 17:00 HANSP Queen´s park club VET Keckafogo KK VET 9. 0:6 k.
Kontumace - tým domácích nedorazil k utkání alespoň v minimálním počtu hráčů. Jiří Klust, Daniel Klust
Queen´s park club VET Keckafogo KK VET
Jaroslav Hrdlička – Roman Bäumel, Jiří Jeníček vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, František Hodan, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Marek Reichl
1. 6. 08 17:30 DEKAN Keckafogo KK VET Prapražačka A 8. 0:3 (0:1)
Utkání ve 26.minutě ukončeno pro bouřku za stavu 0:1. V dohrávce přidala Prapražačka ještě dva góly, přestože územní převahu měli domácí.
Keckafogo KK VET Prapražačka A
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, Jaroslav Fait, František Hodan, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta vs Petr Kubín – Martin Brabec, Leoš Dvořák, Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, Vladimír Mádr, René Rohan, Pavel Staněk, Branislav Večerek
8. Pavel Staněk
43. Martin Líbal
51. Martin Frejlach
25. 5. 08 18:45 DEKAN Po Útlumu 06 Keckafogo KK VET 7. 2:4 (0:3)
KK Keckafogo byl fotbalovějším a slušnějším týmem. O výsledku rozhodl první poločas, kdy si během 16-ti minut vypracoval rozhodující náskok a ten i přes snahu soupeře udržel. Ondřej Laun, Miroslav Ort
Po Útlumu 06 Keckafogo KK VET
Jiří Dohnal – Rostislav Korbel, David Kutiš, Martin Novotný, Milan Polívka, Pavel Šmejkal, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Roman Veselý vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Jaroslav Fait, František Hodan, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta
40. Rostislav Korbel
53. Roman Veselý
46 Milan Polívka 6. Miroslav Kmínek
9. Roman Mašek
16. Jaroslav Fait
59. Marek Reichl
18. 5. 08 17:30 HANSP Keckafogo KK VET PFC Kodymka 6. 4:1 (0:0)
V první půli měla více šancí Kodymka, ale brankář domácích je všechny pochytal. V druhé půli se domácí dostali do vedení a výhru si pak pohlídali.
Keckafogo KK VET PFC Kodymka
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta vs Stanislav Heller – Michal Čermák, David Fojtíček, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Škarvada
33. Roman Mašek
39. Marek Reichl
44., 48. Zdeněk Papež
53. Richard Kejval
4. 5. 08 18:45 DEKAN Parta z Jarova VET Keckafogo KK VET 5. 5:2 (2:0)
Převaha týmu Parta byla zřejmá od začátku utkání. Pěknými kombinacemi přehrávali soupeře, který díky otevřené hře ke konci utkání dělal kosmetické úpravy výsledku. Petr Sochor, Michal Václavík
Parta z Jarova VET Keckafogo KK VET
Martin Růžička – Roman Ajchler, Jiří Bukai, Patrik Dobiaš, Petr Mitrovský, Tomáš Mitrovský, Petr Strouhal vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Jaroslav Fait, František Hodan, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Zdeněk Papež
10., 33. Patrik Dobiaš
13., 47. Jiří Bukai
41. Petr Strouhal
46. Zdeněk Papež
54. Miroslav Kmínek
27. 4. 08 13:45 P3 Keckafogo KK VET Kulišáci CF VET 4. 0:1 (0:0)
V prvním pol. jasná převaha techničtějších Kulišáků, ve druhém se hra vyrovnala. Keckafogo však zahodilo jasné šance. V závěru rozhodli Kulišáci o šťastném vítězství. Keckafogo usilovalo o vyrovnání do posledních sekund, dokonce nastřelilo tyč, ale zaslouženého vyrovnání se nedočkalo. Petr Dittrich, Miroslav Srb
Keckafogo KK VET Kulišáci CF VET
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, Jaroslav Fait, František Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek vs Jiří Sýkora – David Kácl, Jiří Komers, Tomáš Kordač, Václav Krása, Roman Kříž, Miroslav Rejmon
54. Miroslav Rejmon
20. 4. 08 17:30 DEKAN Keckafogo KK VET Zelená liška VET B 3. 1:7 (1:4)
Zelená liška byla lepší po celý zápas a zaslouženě vyhrála. Petr Staveník, Milan Prokop
Keckafogo KK VET Zelená liška VET B
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, František Hodan, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta vs Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Miroslav Fritz, Václav Kadlec, Jiří Kuděj, Ladislav Řeháček, Luboš Řeháček, Pavel Schütz, Pavel Šimáček
10. Roman Mašek 10. Miroslav Fritz
18. Pavel Šimáček
19., 58. Luboš Řeháček
29. Filip Burda
36. Jiří Kuděj
43. Ladislav Řeháček
13. 4. 08 17:30 TEMPO Jawa - Techno team Keckafogo KK VET 2. 3:3 (2:0)
Vyrovnaný zápas, zasloužená remíza. Dejan Hrnjica
Jawa - Techno team Keckafogo KK VET
František Moulík – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Petr Kotlín, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Roman Šťastný, Oldřich Vávra, Daniel Veselý, Pavel Vykoukal vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Jaroslav Fait, František Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta
24., 57. Petr Kotlín
30. Pavel Vykoukal
31. Jaroslav Fait
32., 37. Marek Reichl
6. 4. 08 16:15 ZAK Keckafogo KK VET Traktor Praha VET 1. 1:1 (1:1)
Keckafogo dobře začalo, ale Traktor se postupně dostával do hry a ve druhé půli už měl jasnou převahu. Milan Knotek, Petr Herman
Keckafogo KK VET Traktor Praha VET
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, Jaroslav Fait, František Hodan, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta vs Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Jan Halouska, Milan Klégr , Pavel Kopečný, Tomáš Lukeš, Jiří Malaník, Martin Rus