14. 12. 08 13:45 HANSP Šrot FC Alej FK A 11. 2:2 (1:0)
Jan Konšel – Michal Adamec, Zbyněk Adamec, Michal Andráško, Robert Lamáček, Gustav Vondráček vs Petr Malec – Pavel Beneš, Petr Beneš, Petr Chadraba, Ivan Karhan, Michal Karhan, Tomáš Kmínek, Tomáš Kubík, Pavel Zákravský
20. Michal Karhan
40. Ivan Karhan
45. Petr Beneš
14. 12. 08 13:45 zzANG Sparta Pankrác Botič FC 11. 2:2 (1:2)
Slušně hrané utkání, bez zbytečných faulů. Přitom se hrálo o postup. Zasloužená remíza. Otomar Sláma
Sparta Pankrác Botič FC
Jaroslav Příbrský – Marek Four, Jiří Kléma, Jan Kočí, Imad Malý, Pavel Náplava, Jiří Ptáček, Petr Šalplachta, Martin Vlček, Karel Zeman vs Jan Špatenka – Jaroslav Hájek, Jaromír Horníček, Martin Neumann, Jan Škramlík, Jan Šmatlák, Jan Soják, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil
7. Karel Zeman
37. Jiří Ptáček
1., 11. Jan Šmatlák
14. 12. 08 13:45 ZAK Sokol Vysočany A Horst 1.FC 11. 3:3 (0:1)
Oba týmy odehrály zápas v počtu 4+1. Vysočany mohly díky famóznímu výkonu brankáře a povedení tříminutovce ve druhé půli i vyhrát. Nakonec se ale body dělily, když šťastným gólem vyrovnal Baltaretu. Marek Ždánský
Sokol Vysočany A Horst 1.FC
Jaroslav Skála – Jiří Povýšil, Lubomír Vodehnal, Daniel Vostřez, Roman Vrba, Tomáš Záruba vs Adam Slánský – Lucián Baltaretu, Ondřej Múka, Václav Nič, Martin Pistulka, Zdeněk Uher
40., 42. Daniel Vostřez
41. Tomáš Záruba
12., 56. Lucián Baltaretu
37. Ondřej Múka
20. Ondřej Múka
14. 12. 08 13:45 zzZARUB Samson Bonella A Inter Ohradní 11. 3:2 (1:0)
Přestože hosté mohli při plném bodovém zisku spekulovat o postupu, hrálo se v duchu fair-play, s minimem faulů. První poločas patřil Samsonu, který sice zpočátku trestuhodně pálil šance, ale Inter se nemohl dostat do tempa. Před poločasem se konečně modří prosadili a ujali se vedení. Po změně stran už byla hra vyrovnanější, ale Samson využívající ke kombinacím celou plochu hřiště, měl stále mírně navrch. Po třetí brance to vypadalo, že se Inter s porážkou smířil. V závěru však vykřesal naději Brož a o dvě minuty později už to bylo jen o gól, když si gólman Samsonu špatně postavil zeď. Vyrovnání se už hráči Ohradní nedočkali, zejména proto, že jejich snaha byla až příliš křečovitá. Štěpán Honzík, Boris Kaliský
Samson Bonella A Inter Ohradní
Jan Slabý – Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Petr Novák, Petr Pihera, Martin Šusta vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Jan Skuhravý, Filip Turek
28., 42. Petr Pihera
54. Josef Masner
57. Jiří Brož
59. Filip Reinoso
14. 12. 08 13:45 STOD Oranjes 04 FC MTPCH 11. 3:1 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodla větší produktivita Oranjes. Vzhledem k mrazivému počasí zaslouží největší uznání gólmani. Richard Skála, Ondřej Jelínek
Oranjes 04 FC MTPCH
Hynek Šembera – Pavel Bezouška, Tomáš Dobrý, Martin Pešava, David Ploc, Pavel Rajchart, Jiří Štička, Michal Žoha, Radek Žoha vs Martin Jedlička – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Tomáš Dumbrovský, Petr Janovský, Jiří Mach, Jakub Müller
32. Radek Žoha
33. Martin Pešava
58. David Ploc
34. Petr Janovský
14. 12. 08 13:45 P2 Nikdo nikde Terron AC Bozi B 11. 4:5 (0:3)
Po prvním poločase vypadal zápas rozhodnutý, ale Nikdo nikde zabrali a utkání ve druhé půli zdramatizovali. Michal Tichý
Nikdo nikde Terron AC Bozi B
Lukáš Novotný – Martin Bukovský, Michal Nosek, Lukáš Procházka, Jan Šimek, Pavel Tůma, Daniel Veselý, Jakub Žák vs Jan Petřík – Jiří Fiala, Petr Krčmář, Peter Lehuta, Pavel Ruml, Milan Šebek, Michal Soukup, Martin Vacek, Petr Zuran