St 11.4.12 19:00 P3 Ramutant CF Víťazný február FK   (HL5A)
St 11.4.12 19:00 P1 Po Útlumu 06 Damned CF   (VL3B)
St 11.4.12 19:00 P2 Borussia Bubeneč Inter Ohradní   (HL3B)
St 11.4.12 20:15 P3 Arabská Cvrčci FC   (HL5A)
St 11.4.12 20:15 P1 Konvikt klub Roosevelt boys 1.FC   (HL7D)
St 11.4.12 20:15 P2 Sargas FC Ya Basta! B   (HL6D)

21. 6. 12 20:45 MIKU2 Oranjes 04 FC Bohemia AFK 11. 0:6 k.
Domácí se omluvili z utkání.
8. 6. 12 19:00 STER2 64! FC Kobylisy A Oranjes 04 FC 10. 6:2 (4:1)
Kvalitní utkání hrané ve vysokém tempu. Domácí kontrolovali průběh zápasu a zaslouženě vyhráli. Jan Hejda, Martin Vodrážka
64! FC Kobylisy A Oranjes 04 FC
Jiří Vaněk – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Mikuláš Michalík, Radek Tomečka, Marek Valo, Michal Zbořil vs Miroslav Rajchart – Tomáš Dobrý, Jakub Mašita, Martin Mašita, Jiří Štička, Michal Žoha
2., 35. Tomáš Belohlávek
6., 29., 58. Radek Tomečka
17. Marek Valo
26. Michal Žoha
31. Jakub Mašita
30. 5. 12 19:30 zzNOVOB Oranjes 04 FC Oratoř Kobylisy 9. 2:5 (1:3)
Pohledné utkání dobré úrovně. V prvním poločase si hosté díky Vodičkovi vypracovali dvougólový náskok, Oranjes sice po přestávce snížili, ale hosté záhy své vedení potvrdili a vyhráli. Trnka
Oranjes 04 FC Oratoř Kobylisy
Miroslav Rajchart – Tomáš Dobrý, Jakub Mašita, Martin Mašita, Tomáš Plecitý, Pavel Rajchart, Jiří Štička, Michal Žoha vs Petr Janda – Jan Franc, David Mikeš, Petr Nepraš, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička
25., 32. Tomáš Plecitý 59 Tomáš Plecitý 20., 26., 27., 44. Radek Vodička
35. Petr Urban
23. 5. 12 20:45 MIKU4 Santovi Sobi Oranjes 04 FC 8. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém se hosté v úvodu utkání z volného kopu ujali vedení a to udrželi až do konce. Domácí se snažili o vyrovnání, ale s tím brankář hostů nesouhlasil.
Santovi Sobi Oranjes 04 FC
Jan Pekárek – Ondřej Chlebuch, Adam Houda, Karel Nejman, Tomáš Švec, David Švertšal, Marek Vetengl, Roman Vyskočil vs Miroslav Rajchart – Tomáš Dobrý, Jakub Mašita, Marek Mašita, Martin Mašita, Tomáš Plecitý, Marian Veverka, Michal Žoha, Radek Žoha
4. Tomáš Plecitý
18. 5. 12 18:00 P3 Homogen 1.FC B Oranjes 04 FC 7. 3:1 (2:0)
Poklidné utkání, ve kterém dominovaly osobní chyby obou týmů. Více štěstí měl na kopačkách Homogen. Jiří Rédr, Šimon Vobruba
Homogen 1.FC B Oranjes 04 FC
Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka vs Miroslav Rajchart – Tomáš Dobrý, Jakub Mašita, Martin Mašita, Roman Neshyba, Tomáš Plecitý, Michal Žoha, Radek Žoha
15. OG
24. Zbyněk Linek
48. Martin Skopka
45. Tomáš Plecitý
11. 5. 12 18:00 ZAK Oranjes 04 FC Hell´s boys 6. 0:4 (0:1)
Velmi pohledné utkání, které bylo skoro celou dobu vyrovnané. Koncem první půle se hosté ujali vedení, které ve druhé půli navýšili. David Levý, Vojtěch Svoboda
Oranjes 04 FC Hell´s boys
Miroslav Rajchart – Tomáš Dobrý, Marek Mašita, Martin Mašita, Jiří Štička, Michal Žoha, Radek Žoha vs Peter Nemeshegyi – Stanislav Bureš, Zdeněk Heller, Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička
28., 55., 58. Stanislav Bureš
42. Tomáš Růžička
15. Stanislav Bureš
25. 4. 12 18:15 zzNOVOB Kontis 1.FC Oranjes 04 FC 5. 6:3 (1:0)
Jednoznačné utkání, které se pokusili hosté v závěru zdramatizovat, ale v 60. minutě ztvrdil výhru domácích Pípla.
Kontis 1.FC Oranjes 04 FC
Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Vít Vratišovský, Jan Vršecký vs Pavel Rajchart – Tomáš Dobrý, Martin Mašita, Roman Neshyba, Jiří Štička, Marian Veverka, Michal Žoha, Radek Žoha
8., 36., 39., 44., 54. Lubomír Konečný
60. Otto Pípla
47. OG
56. Martin Mašita
58. Roman Neshyba
18. 4. 12 18:15 zzNOVOB Oranjes 04 FC Gumídci Méďové FC 4. 3:0 (1:0)
Domácí díky Žohovi a vynikajícímu brankáři zaslouženě vyhráli.
Oranjes 04 FC Gumídci Méďové FC
Pavel Rajchart – Tomáš Dobrý, Martin Mašita, Roman Neshyba, Jiří Štička, Marian Veverka, Michal Žoha, Radek Žoha vs Michal Šebek – Filip Fiala, Jiří Jeřábek, Jiří Kročák, Martin Matyáš, Milan Tichý
10., 42. Radek Žoha
39. Jiří Štička
13. 4. 12 19:15 P1 Guatemalské ještěrky Oranjes 04 FC 3. 4:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas rozhodlo vyloučení. Jiří Prokop, Štefan Klíma
Guatemalské ještěrky Oranjes 04 FC
František Bartůněk – Milan Bubeníček, Robert Češka, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Jan Kalík, Jan Ries, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Tomáš Dobrý – Tomáš Lavička, Jakub Mašita, Martin Mašita, Roman Neshyba, Jiří Štička, Michal Žoha, Radek Žoha
50., 55., 58. Petr Dvořák
59. Jan Dvořáček
40 Robin Vyhnálek 10. Michal Žoha 40. Jakub Mašita
5. 4. 12 20:15 P1 Oranjes 04 FC Fugas CF A 2. 0:4 (0:3)
Fugas byl po celý zápas lepší a zaslouženě zvítězil. Kombinační hrou  častokrát na jeden dotek, Oranjes dostával pod tlak. Zápas rozhodly 2 slepené góly koncem 1.poločasu.
Oranjes 04 FC Fugas CF A
Tomáš Dobrý – Tomáš Lavička, Jakub Mašita, Martin Mašita, Marian Veverka, Michal Žoha, Radek Žoha vs Karel Mikeš – Radek Fál, Petr Gemza, Jan Kárník, Jan Klozar, Josef Křepinský, Jaroslav Šamánek
7. Jan Klozar
22., 49. Jaroslav Šamánek
23. Jan Kárník
28. 3. 12 20:45 MIKU4 Démoni Oranjes 04 FC 1. 2:0 (1:0)
O trochu lepší Démoni byli pohyblivější a v závěru zaslouženě potvrdili vítězství druhým gólem. Pavel Procházka, Jan Vrba
Démoni Oranjes 04 FC
Tomáš Pechar – Václav Černý, Jan Hartig, Karel Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Petr Wolf vs Pavel Rajchart – Tomáš Dobrý, Tomáš Lavička, Jakub Mašita, Martin Mašita, Roman Neshyba, Jiří Štička, Marian Veverka, Michal Žoha, Radek Žoha