10. STS Chvojkovice - Brod 11 2 2 7 23:32 6

Po 30.4.12 19:00 STER1 Saens 1.FC B Kerata Chíjos   (HL7A)
Po 30.4.12 20:15 STER1 Lachtánci 1.WC Bronx KKK A   (HL6B)
St 9.5.12 19:00 STER1 Ukrgazeta Kamberský pípy   (HL7D)
St 9.5.12 20:15 STER1 Bič boží Shooters Morava FC   (HL8F)
Pá 25.5.12 17:45 STER3 Rum Zahořany HT Práce AC   (HL7F)
Pá 25.5.12 19:00 STER3 Yakuza TBC Lachtan B   (HL8I)

25. 6. 12 19:00 STER1 Nikdo nikde STS Chvojkovice - Brod 11. 2:1 (2:0)
Velice pohledné utkání hrané v rychlém tempu. Za předvedené výkony by utkání slušela remíza. Josef Trávníček, Radek Miss
Nikdo nikde STS Chvojkovice - Brod
Václav Královec – Kamil Nevídal, Michal Nosek, Lukáš Procházka, Lukáš Richtrmoc, Lukáš Smetana, Pavel Tůma, Pavel Tvaróg, Daniel Veselý vs Robert Kapek – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jakub Hrubeš, Jiří Musil, Michal Opravil, Martin Suchý, Jan Váňa
20. Michal Nosek
24. Lukáš Procházka
37. Martin Dlouhý
18. 6. 12 20:00 TEMPO Medicína Nikdo nikde 10. 5:8 (0:1)
Medicína absolutně nezachytila úvod druhé půle, kdy během 3 minut 3x lacino  inkasovali a naprosto tak devalvovali svůj výkon z první půle, kdy byli soupeři rovnocení. Za stavu 4:0 utkání ztratilo náboj a dohrávalo se v bezstarostném duchu.
Medicína Nikdo nikde
Petr Faltýnek – Jan Freiberg, Josef Kukelka, Martin Link, Martin Macko, Roman Prokeš, Jakub Vachek, Martin Vobecký vs Václav Královec – Martin Bukovský, Michal Nosek, Lukáš Procházka, Jan Šimek, Lukáš Smetana, Pavel Tůma, Pavel Tvaróg, Daniel Veselý
39. Pavel Tvaróg
11. 6. 12 19:00 STER1 Nikdo nikde Legends are back 9. 10:0 (3:0)
Pěkné utkání. Tomáš Rejlek, Ondřej Šíp
Nikdo nikde Legends are back
Václav Královec – Michal Nosek, Lukáš Procházka, George Sarichev, Jan Šimek, Lukáš Smetana, Pavel Tvaróg, Daniel Veselý vs Marián Pašiak – Josef Bešta, Jan Chaloupka, Karel Chejn, Jan Krůta, David Ročňák, Jiří Škalák, Karel Suchan, Jakub Urban
1., 39., 53. Daniel Veselý
17. Michal Nosek
21., 59. Lukáš Smetana
34., 38. George Sarichev
36., 42. Jan Šimek
4. 6. 12 20:15 STER1 Don Giovanni Nikdo nikde 8. 0:7 (0:1)
Jednoznačné vítězství a převaha týmu Nikdo nikde.
Don Giovanni Nikdo nikde
Robert Persein – Karel Hanžlík, Ladislav Korn, Ivo Novák, Radek Novák, Patrik Poncar, Lukáš Procházka, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda vs Václav Královec – Kamil Nevídal, Michal Nosek, Lukáš Procházka, Lukáš Richtrmoc, George Sarichev, Jan Šimek, Lukáš Smetana, Pavel Tůma, Pavel Tvaróg, Daniel Veselý
10., 34., 52., 55. Lukáš Smetana
40. Daniel Veselý
42. Lukáš Procházka
50. George Sarichev
28. 5. 12 19:00 STER1 Nikdo nikde Delivery FC 7. 6:3 (2:1)
Oboustranně napínavé utkání díky častým brankám se přelévalo skóre a mělo náboj. Férově odehrané a bez zbytečných dohadování. Jiří Šourek, Bořivoj Kopečný
Nikdo nikde Delivery FC
George Sarichev – Kamil Nevídal, Michal Nosek, Lukáš Procházka, Lukáš Richtrmoc, Jan Šimek, Lukáš Smetana, Pavel Tůma, Pavel Tvaróg, Daniel Veselý vs Jan Balcer – Jan Augustin, Jiří Kadlec, Adam Klofáč, Ladislav Kolář, Jan Roth, Jan Vyskočil
10., 35., 50., 50. Lukáš Smetana
27. Daniel Veselý
40. Kamil Nevídal
20. Jan Roth
45., 45. Jiří Kadlec
14. 5. 12 19:00 STER1 Banana Chiquíta Nikdo nikde 6. 4:1 (1:1)
Výborný zápas. Obě mužstva chtěla hrát fotbal a stále se bylo na co dívat. Banana byla přeci jen o něco nebezpečnější a taky produktivnější, což jí přineslo zaslouženě 2 body. Jiří Lokvenc, Roman Soukup
Banana Chiquíta Nikdo nikde
František Kouba – Karel Kejval, Josef Kopecký, Jiří Mlčkovský, Ondřej Petrželka, Viktor Povýšil, Tomáš Rieger, Vojtěch Šícha, Petr Šindelář, Jan Zelenka vs Václav Královec – Kamil Nevídal, Michal Nosek, Lukáš Richtrmoc, George Sarichev, Jan Šimek, Lukáš Smetana, Pavel Tůma
3. Viktor Povýšil
45., 57. Josef Kopecký
59. Petr Šindelář
52 Tomáš Rieger 17. George Sarichev
7. 5. 12 20:45 BECH Nikdo nikde Merck stars 5. 4:3 (1:1)
Hrál se zápas výborné úrovně, oboustranně fairplay. Obě mužstva zaslouží velkou pochvalu. Tadeáš Antůšek
Nikdo nikde Merck stars
Václav Královec – Martin Bukovský, Kamil Nevídal, Michal Nosek, Lukáš Procházka, Lukáš Smetana, Pavel Tůma, Pavel Tvaróg, Daniel Veselý vs Ivan Kašpar – René Bartoník, Jiří Čížek, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa
12., 45. Pavel Tůma
49. Lukáš Procházka
52. Martin Bukovský
15., 32. Petr Sršeň
35. Zdeněk Krejčí
23. 4. 12 19:00 STER1 Pivní pohoda AC Nikdo nikde 4. 4:3 (3:2)
Velmi  pohledné utkání, oba týmy hrály slušně a kombinačně, Pivní pohoda si udržovala jednogólový náskok v poločase. 2.poločas vyrovnal nej. hráč Nikdo nikde Smetana, nicméně domácí ale dali rozhodující gól.
Pivní pohoda AC Nikdo nikde
Michal Pastorek – Matúš Drábik, Radek Dvořáček, Mariusz Gongola, Jan Hrnčář, Ondřej Kolisko, Václav Krch, Otto Mertens, Jan Rejšek, Libor Utěkal vs Václav Královec – Martin Bukovský, Kamil Nevídal, Michal Nosek, George Sarichev, Jan Šimek, Lukáš Smetana, Pavel Tůma, Pavel Tvaróg, Daniel Veselý
8. Jan Hrnčář
9. Ondřej Kolisko
28., 49. Radek Dvořáček
2., 25., 33. Lukáš Smetana
16. 4. 12 19:00 STER1 Nikdo nikde Tatran Válec 3. 5:3 (3:1)
Domácí vstřelili rychlé dvě branky a poté trestali s breaků. Michal Švára, Pavel Gruda
Nikdo nikde Tatran Válec
George Sarichev – Martin Bukovský, Kamil Nevídal, Michal Nosek, Lukáš Smetana, Pavel Tůma, Pavel Tvaróg, Daniel Veselý vs Jan Maštalíř – Jaromír Ambrus, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Roman Dobiáš, Vilém Hanzlík, Petr Houra, David Michajlov, Radim Steiner
1. Michal Nosek
5. Pavel Tvaróg
22., 31. Lukáš Smetana
55. Pavel Tůma
11., 35. Pavel Brož
60. Petr Dlouhý
2. 4. 12 19:00 STER1 Nikdo nikde Pirelli 1. 3:2 (3:0)
Utkání rozlišných poločasů, hosté ale už bez sil.
Nikdo nikde Pirelli
Václav Královec – Kamil Nevídal, Michal Nosek, Jan Šimek, Lukáš Smetana, Pavel Tůma, Pavel Tvaróg, Daniel Veselý vs Michal Kolářík – Jiří Drha, František Jirsa, Adam Kořený, František Kučera, Ondřej Petroš, Bohumil Sadílek, Marek Šetina
16., 20. Pavel Tůma
17. Lukáš Smetana
56. Bohumil Sadílek
60. František Kučera
26. 3. 12 19:00 STER1 Stará garda Nikdo nikde 2. 3:0 (1:0)
pozn. redakce: autora druhého gólu nebylo možno určit, protože rozhodčí napsal pouze Plessl a čísla dresů u Staré gardy úplně chybí. Pokud jsme vybrali špatně, napište na 5b.liga@psmf.cz Lukáš Bejlovec, František Kocourek