Pá 12.9.08 17:00, 18:15 STOD Ruzyně 1995 AC
Po 29.9.08 17:00 zzZARUB Domácí potřeby A
Pá 3.10.08 17:00, 18:15 STOD Ruzyně 1995 AC
So 4.10.08 08:45, 10:00, 11:15, 12:30, 13:45, 15:00 DEKAN Penco FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

1. 12. 08 20:45 zzNOVOB England United FC Dodo´s kings 11. 1:3 (1:1)
Pohodově odehrané utkání. Oba týmy nstopily s úmyslem zahrát si fotbal a zpříjemnit si tak mrazivý pondělní večer. V prvním poločase měli opticky více ze hry Dodo's, ale minela v obraně darovala vedení Englandu. Těsně před přestávkou se hostům podařilo vyrovnat, když útočník se jménem Paroubek, věděl kam se postavit a ono se to k němu a od něho do brány nějak odrazilo. Druhá půle začala stejně jako ta první skončila a tak šli Dodo's do vedení. England se pak hrnul do útoku, ale chyběla finální přihrávka, přesná střela, nebo i kus štěstíčka. A tak přišlo to, co přijít muselo a sice pojišťovací gól Dodo's. England bojoval až do konce, ale přesného zásahu se nedočkal. Tomáš Černý, Jiří Kuchyňa
England United FC Dodo´s kings
Michal Nemček – Michal Čečrdle, Libor Goga, František Humpál, Jan Kreil, Michal Lampír, Jan Malý, Karel Michl, Jakub Nikodim, Tomáš Urban, Radek Zápotocký vs Michal Kobliha – Tomáš Herold, Pavel Matoušek, Radek Mičker, Václav Paroubek, Petr Strazzer, Miroslav Tichý, Marek Walch
13. Michal Lampír 29. Václav Paroubek
31. Marek Walch
49. Pavel Matoušek
1. 12. 08 20:45 BECH Křídla Ďáblic Domácí potřeby A 11. 5:2 (2:1)
Hosté nedokázali udržet vysoké tempo hry, z úvodu zápasu. Druhý poločas byl jasně v režii Křídel Ďáblic. Petr Harzer, Jaroslav Matějka
Křídla Ďáblic Domácí potřeby A
Jaroslav Svoboda – Pavel Jakoubek, Jiří Lupoměch, Tomáš Mrázek, Jan Schroth, Petr Vališ, Tomáš Voldán vs Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Michal Louda, Jan Roule, Vlastimil Schwarz, Josef Srba, Václav Srba, Luboš Urban, Lukáš Urban
11., 36. Jiří Lupoměch
19. Tomáš Voldán
38., 47. Petr Vališ
16. Vlastimil Schwarz
50. Václav Srba
35. Jan Roule
1. 12. 08 20:45 DEKAN Vyzunk FM A.G.Č.V. 11. 5:4 (2:3)
Vyrovnané utkání, kde se skóre přelévalo ze strany na stranu. Oba týmy předvedly kvalitní výkon s pěknými akcemi. Jan Látal, Jiří Holub
Vyzunk FM A.G.Č.V.
Martin Strnad – Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt vs František Opolský – Daniel Donoval, Milan Haas, Hany Ibrahim Mustafa, Pavel Kaidl, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Pavel Nebřenský, Aleš Pokorný, Martin Urbánek
6., 48. Otakar Krejsa
17., 38., 57. Tomáš Soukup
3. Hany Ibrahim Mustafa
5. Daniel Krynický
13. Miloš Klouček
48. Martin Urbánek
1. 12. 08 20:30 ZAK Penco FC Kbelské vosy A 11. 0:5 (0:2)
Jednoznačné utkání, hrané v přátelském duchu.
Penco FC Kbelské vosy A
Stanislav Ježek – Patrik Baláž, Michal Doubrava, Tomáš Kacovský, Pavel Kolář, David Prachař, Róbert Ragančík, Petr Roneš vs Jakub Patera – Jan Chudoba, Martin Dolejš, Vladimír Dolejš, Tomáš Haniak, Jakub Mára, Marek Riant
9., 48. Jakub Mára
16., 59. Vladimír Dolejš
57. Marek Riant
1. 12. 08 20:30 STOD Ruzyně 1995 AC Bába FC 11. 5:3 (4:3)
Bezstarostně odehrané utkání. Oba týmy si stěžovaly na špatné osvětlení a stejně tak se i rozhodčím špatně posuzovalo. Vyhrál šťastnější tým. Petr Vejvoda
Ruzyně 1995 AC Bába FC
Martin Mika – Josef Datko, Jiří Havel, Mykhaylo Khovanets, Pavel Malý, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil vs Ivo Cenek – Martin Brož, Aleš Foldyna, Ondřej Husák, Michal Křížek, Jakub Macháček, Tomáš Mertha, Vojtěch Říha, Marek Starý
10., 20., 29., 45. Jiří Havel
25. Libor Stočes
4. Aleš Foldyna
27. Marek Starý
30. Martin Brož
1. 12. 08 19:30 ARIT Fugas CF A Ekonom WT 11. 0:5 (0:1)
V utkání, ve kterém se hrálo o přímý postup do třetí ligy, byl od samého začátku lepším týmem Ekonom. Přesto všakmohl být poločas vyrovnaný, ale  těsně před přestávkou zahodil Fugas 100% šanci. To byl pravděpodobně rozhodující moment celého zápasu. Když dal Ekonom po změně stran na 2:0, bylo prakticky rozhodnuto. Miloš Maršíček, Pavel Adámek
Fugas CF A Ekonom WT
Tomáš Peterka – Jiří Bialek, David Brošta, Radek Fál, Petr Gemza, Lukáš Knoško, Karel Mikeš, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs David Brych – Dušan Kříž, Jan Lukeš, Martin Malý, Ján Opiela, Zdeněk Rom, Ondřej Rybka, Ondřej Vacek