Čt 16.10.08 18:00 HRAB3 Viktor 1.FC JUDr. Brouk Pytlík   (HL8A)
Čt 16.10.08 19:15 HRAB3 United clans Santa Dominica   (HL2A)
Čt 6.11.08 20:30 METE1 Audi United FC Rychlí hroši APK   (HL3C)
St 10.12.08 18:00 ZAK Mastný tyče Hertha ZMZ   (HL2B)
St 10.12.08 19:15 ZAK GFC Regent A Borussia Dortšpunt A   (HL3B)
St 10.12.08 20:30 ZAK Katovna Žižkov Javorák   (VL1A)

1. 12. 08 20:45 DEKAN Vyzunk FM A.G.Č.V. 11. 5:4 (2:3)
Vyrovnané utkání, kde se skóre přelévalo ze strany na stranu. Oba týmy předvedly kvalitní výkon s pěknými akcemi. Jan Látal, Jiří Holub
Vyzunk FM A.G.Č.V.
Martin Strnad – Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt vs František Opolský – Daniel Donoval, Milan Haas, Hany Ibrahim Mustafa, Pavel Kaidl, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Pavel Nebřenský, Aleš Pokorný, Martin Urbánek
6., 48. Otakar Krejsa
17., 38., 57. Tomáš Soukup
3. Hany Ibrahim Mustafa
5. Daniel Krynický
13. Miloš Klouček
48. Martin Urbánek
26. 11. 08 20:45 DEKAN A.G.Č.V. Ruzyně 1995 AC 10. 5:2 (2:2)
Od začátku utkání byli kombinačně lepší hráči AGČV a také se ujali dvoubrankového vedení. V závěru první půle zabrali hráči Ruzyně a vyrovnali stav. Po změně stran se AGČV znovu střelecky prosadili a zaslouženě zvítězili. O výsledku rozhodla střelecká potence hráče Krynického a také fakt, že Ruzyně hrála bez střídání. Stanislav Mareš, Milan Cibík
A.G.Č.V. Ruzyně 1995 AC
František Opolský – Milan Haas, Hany Ibrahim Mustafa, Miloš Klouček, Michal Kolařík, Daniel Krynický, Pavel Nebřenský, Martin Urbánek, Tomáš Voříšek vs Josef Datko – Jiří Havel, Mykhaylo Khovanets, Pavel Malý, Martin Mika, Petr Vraštil
2., 20., 50., 52. Daniel Krynický
38. Miloš Klouček
26. Jiří Havel
29. Pavel Malý
13. 11. 08 19:30 DEKAN Penco FC A.G.Č.V. 9. 2:7 (0:4)
Utkání dobré úrovně a jednoznačného průběhu. Především v prvním poločase, kdy hráči AGČV přesně zakončovali své akce a do přestávky si vybudovali čtyřbrankové vedení. Ve druhé půli se střelecky prosadilo i Penco, ale o vítězi už bylo rozhodnuto. Stanislav Smeták
Penco FC A.G.Č.V.
Stanislav Ježek – Patrik Baláž, Michal Doubrava, Tomáš Kacovský, Josef Mašinda, David Prachař, Róbert Ragančík, Michal Voith vs František Opolský – Daniel Donoval, Milan Haas, Pavel Kaidl, Miloš Klouček, Michal Kolařík, Daniel Krynický, Pavel Nebřenský
41. Róbert Ragančík
50. Patrik Baláž
4., 17. Milan Haas
15., 28., 51. Michal Kolařík
31., 42. Daniel Krynický
8. 11. 08 10:00 zzPANK3 A.G.Č.V. Křídla Ďáblic 8. 3:6 (0:3)
Pěkný, na těžkém terénu čistě hraný zápas. Křídla byla lepším týmem, dobře kombinovala a zaslouženě vyhrála. Jan Beneš, Martin Džbánek
A.G.Č.V. Křídla Ďáblic
Michal Kolařík – Pavel Kaidl, Miloš Klouček, Pavel Nebřenský, František Opolský, Aleš Pokorný, Tomáš Voříšek vs Jaroslav Svoboda – Jiří Lupoměch, Tomáš Mach, Tomáš Mrázek, Petr Vališ, Roman Vejvoda, Tomáš Voldán
37. Michal Kolařík
42., 56. Miloš Klouček
4., 21., 45., 55. Jiří Lupoměch
20. Roman Vejvoda
35. Tomáš Mach
23. 10. 08 19:30 ARIT Fugas CF A A.G.Č.V. 7. 2:4 (1:2)
Rychlé a kvalitní utkání, kde si v prvním poločase tým Fugas vytvořil šance které však neproměnil a AGČV se dostalo dvěma šťastnými brankami do vedení. Po změně stran Fugas rychle ztrácel síly a soupeř pečetil výhru dalšími dvěma góly. Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala
Fugas CF A A.G.Č.V.
Tomáš Peterka – Jiří Bialek, David Brošta, Jan Klozar, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs František Opolský – Daniel Donoval, Milan Haas, Daniel Krynický, Pavel Nebřenský, Aleš Pokorný, Ladislav Polák, Martin Urbánek, Tomáš Voříšek
12. Jaroslav Šamánek
59. Petr Švestka
18. Daniel Donoval
28. Milan Haas
50. Tomáš Voříšek
54. Daniel Krynický
18. 10. 08 12:30 HANSP A.G.Č.V. England United FC 6. 4:4 (0:4)
V prvním poločase jasná převaha Englandu, zúročená vedením 0:4. Do druhého poločasu se hráči AGČV namotivovali snahou alespoň snížit, ale drtivým závěrem se jim podařilo vyrovnat. Tomáš Voděsil, Vladimír Janda
A.G.Č.V. England United FC
František Opolský – Jiří Cycoň, Milan Haas, Pavel Kaidl, Miloš Klouček, Michal Kolařík, Daniel Krynický, Pavel Nebřenský vs Michal Nemček – Libor Goga, František Humpál, Jan Kreil, Michal Lampír, Karel Michl, Tomáš Urban
55., 57., 59. Daniel Krynický
58. Milan Haas
5., 10. Michal Lampír
9., 23. Tomáš Urban
6. 10. 08 19:30 ARIT Ekonom WT A.G.Č.V. 5. 6:1 (2:1)
Jednoznačné utkání. Hráči AGČV se chovali nepřiměřeně hrubě. Antonín Hruška, Leoš Melichar
Ekonom WT A.G.Č.V.
David Brych – Ladislav Adamec, Martin Brabec, Dušan Kříž, Jan Květoň, Jan Lukeš, Martin Malý, Ján Opiela, Zdeněk Rom vs František Opolský – Jiří Chodúr, Daniel Donoval, Milan Haas, Daniel Krynický, Pavel Nebřenský, Aleš Pokorný, Ladislav Polák
7., 59. Jan Květoň
22. Jan Lukeš
35. Martin Brabec
39. Dušan Kříž
46. Zdeněk Rom
18. Daniel Krynický
1. 10. 08 19:30 DEKAN A.G.Č.V. Domácí potřeby A 4. 7:7 (3:3)
Vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Petr Vítek, Petr Šlechta
A.G.Č.V. Domácí potřeby A
František Opolský – Daniel Donoval, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Aleš Pokorný, Ladislav Polák, Tomáš Voříšek vs Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Michal Louda, Jan Roule, Vlastimil Schwarz, Josef Srba, Václav Srba, Luboš Urban, Petr Vaněk
14., 15., 39. Tomáš Voříšek
20. Miloš Klouček
32., 59. Daniel Krynický
36. Ladislav Polák
17., 23., 24., 38., 45., 57. Václav Srba
39. Vlastimil Schwarz
24. 9. 08 19:00 P2 Kbelské vosy A A.G.Č.V. 3. 2:8 (1:4)
Rozhodčí se k průběhu utkání nevyjádřil... Stanislav Obešlo, Tomáš Janda
Kbelské vosy A A.G.Č.V.
Tomáš Haniak – Jiří Keller, Tomáš Máchal, Jakub Mára, Lukáš Mejsnar, Radek Petráň, Marek Riant vs František Opolský – David Hicl, Pavel Kaidl, Daniel Krynický, Aleš Pokorný, Martin Urbánek, Ondřej Urbánek, Tomáš Voříšek
53. Tomáš Voříšek
18. 9. 08 18:15 DEKAN A.G.Č.V. Bába FC 2. 6:1 (2:0)
Po vyrovnaném začátku se prosadili hráči AGČV a začali zápasu dominovat. I když s menším počtem střídajících hráčů, s přehledem Bábu přehráli. Po přestávce se hosté pokusili domácím zkomplikovat cestu za vítězstvím, ale byla to zřejmě jen smrtelná křeč. Na čtvrtou ligu velmi slušný fotbal a i když tomu výsledek neodpovídá, sehráli oba týmy vyrovnanou partii. Karel Hrubeš, Robert Baščan
A.G.Č.V. Bába FC
František Opolský – Milan Haas, Pavel Kaidl, Daniel Krynický, Jan Müller, Ladislav Polák, Tomáš Voříšek vs Ondřej Husák – Martin Brož, Radek Chaloupka, Aleš Foldyna, Michal Křížek, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Erik Schröfel, Marek Starý
4., 22., 49. Daniel Krynický
50., 58. Tomáš Voříšek
53. Ladislav Polák
39. Marek Starý
1. 9. 08 18:15 zzPANK2 A.G.Č.V. Dodo´s kings 1. 3:0 (0:0)
Velmi pěkné utkání. Do poločasu vyrovnané, ale v závěru zaúřadovali střelci AGČV. Zdeněk Pirochta, Dušan Melíšek