St 15.10.08 18:00 ZAK Tuscarora A Betl K.F.K. B   (HL3B)
St 15.10.08 19:15 ZAK Petrohradská BFK A GFC Regent A   (HL3B)
St 15.10.08 20:30 ZAK Tučňáci VET PFC Kodymka   (VL3B)
St 5.11.08 18:00 ZAK Petrohradská BFK A Betl K.F.K. B   (HL3B)
St 5.11.08 19:15 ZAK Autobazar Duo A GFC Regent A   (HL3B)
St 5.11.08 20:30 ZAK Bakera VET Katovna Žižkov   (VL1A)

14. 12. 08 16:15 P3 Kovárna PC J.R.Club A 11. 0:5 (0:2)
Tón zápasu od začátku ovlivnila skutečnost, že Kovárna nastoupila se čtyřmi hráči v poli. Ovšem svým nasazením a kvalitou, dlouhou dobu JR Club trápila a držela s ním krok. Chvílemi ho i přehrávala, přesto ve druhé půli, zejména díky výkonu D.Mičky, který zkompletoval hattrick dosáhl JR Club hladkého vítězství. Milan Švík, Zbyněk Pokorný
Kovárna PC J.R.Club A
Michael Košata – František Finstr, Jan Kašpárek, Martin Machač, Pavel Šenk vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Václav Kadlec, Zdeněk Liška, Oldřich Makovský, Jakub Michal, David Mička, Miloš Opatrný, Marek Šulc
20., 28., 50. David Mička
45. Jakub Michal
58. Marek Šulc
25. 11. 08 20:15 P3 J.R.Club A Animals 10. 1:5 (0:1)
Animals překvapili adepta na postup brankou v 16.minutě. Poté se hráči JR Clubu začali věnovat spíš diskusím s protihráči a rozhodčím, než fotbalu. Po vyloučení hráče A.Mičky, ještě dokázali z penalty vyrovnat, ale pak už na hřišti zbylo jen jedno mužstvo - Animals. Jiří Přeučil
J.R.Club A Animals
Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Oldřich Makovský, Jakub Michal, Aleš Mička, David Mička vs Zdeněk Rožánek – Tomáš Dytrych, Jakub Frohna, Marek Scheithauer, Vladimír Seidl, Jindřich Špaček, Martin Varga
53. Marek Scheithauer
11. 11. 08 17:00 zzTKSPA Kojots United J.R.Club A 9. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, možná trochu nervózní, protože na obou stranách bylo plno nepřesností. Nakonec si oba týmy odvezly spravedlivou remízu. Pavel Žirko, Jaroslav Hněvkovský
Kojots United J.R.Club A
Petr Svoboda – Filip Donát, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Jaroslav Křivka, Michal Kroh, Pavel Svoboda vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Jakub Michal, David Mička, Miloš Opatrný
28. Ondřej Jupa
35. Michal Kroh
33. Jakub Michal
52. David Mička
6. 11. 08 17:00 zzTKSPA J.R.Club A Bakera 8. 1:4 (0:1)
Hráči Bakery měli po většinu času utkání pod kontrolou. Jistotu výhry ale zařídil až Šimáček trefou z 51.minuty. Jan Zelenka, Pavel Urban
J.R.Club A Bakera
Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Oldřich Makovský, Jakub Michal, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný vs Václav Kohout – Petr Dům, Miroslav Fritz, Roman Petrák, Ladislav Řeháček, Luboš Řeháček, Pavel Šimáček, Martin Ullík
53. Miloš Opatrný 34 Aleš Mička 4., 51. Pavel Šimáček
45. Martin Ullík
56. Ladislav Řeháček
14. Pavel Šimáček
25. Petr Dům
21. 10. 08 19:30 HANSP Six devils J.R.Club A 7. 2:6 (1:1)
V prvním poločase se hrál vyrovnaný duel. Devils doplatili na úzký kádr. JR Club si zkušeným výkonem ke konci se soupeřem pohrával a připsal si jednoznačné vítězství. Pavel Hoznédl, Martin Dobrovolný
Six devils J.R.Club A
Milan Bradáč – Jaroslav Janouch, Radek Janouch, Libor Pechoč, Lukáš Pulkert, Tomáš Riedel, Václav Rod vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Václav Kadlec, Zdeněk Liška, Oldřich Makovský, Jakub Michal, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný
60. Zdeněk Liška
16. 10. 08 17:00 zzTKSPA J.R.Club A Bratři v triku 6. 3:3 (3:0)
První půle patřila domácím, i když vedení 3:0 bylo hodně nadhodnocené. Ve druhém poločase měli domácí hru více zabetonovat a na malém hřišti by o ni nemohli přijít. Nestalo se a tak mohl střelecky disponovaný Pác čistým hattrickem srovnat skóre. Petr Šimsa
J.R.Club A Bratři v triku
Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Oldřich Makovský, Jakub Michal, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný vs Jiří Zíka – Michal Bocek, Martin Pác, Marek Švarc, Pavel Svátek, Ondrej Vajda, Daniel Veselý
18. Jakub Michal
19. Václav Blažek
28. David Mička
32., 39., 51. Martin Pác
8. 10. 08 16:45 zzPANK2 PAVAPA Motl J.R.Club A 5. 1:5 (0:2)
Ačkoli hrané na škváře, tak velice pěkné utkání. Po celou dobu oslabení Motlové vydrželi odolávat něco přes čtvrt hodiny, ale poté co inkasovali podruhé, bylo rozhodnuto. Ve druhé půli už jim docházely síly a JR Club toho náležitě využil. Pavel Strnad
PAVAPA Motl J.R.Club A
David Motl – Milan Korman, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Václav Kadlec, Tomáš Kaprálek, Oldřich Makovský, Jakub Michal, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný
54. Miroslav Lojda 17., 30. Jakub Michal
34., 52. David Mička
60. Tomáš Kaprálek
30. 9. 08 19:00 P3 J.R.Club A Pražačka 4. 3:0 (2:0)
Tvrdé utkání, plné faulů. Domácí byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Milan Pazdera
J.R.Club A Pražačka
Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Oldřich Makovský, Jakub Michal, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný vs Petr Kubín – Andreas García, Pavel Jirák, Jiří Karafiát, Jiří Líkař, David Nauš, Zbyněk Zahrádka
10., 27. David Mička
40. Jakub Michal
39. David Nauš
28. 9. 08 17:30 ZAK J.R.Club A Kliďas FC 3. 4:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, rozhodli hráči JR Clubu proměňováním šancí. Martin Dolanský, Miloslav Král
J.R.Club A Kliďas FC
Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Oldřich Makovský, Jakub Michal, Aleš Mička, David Mička vs Lukáš Krchňák – Tomáš Duchoň, Petr Fryš, Hynek Heisig, Michal Heisig, Michal Malinský, Martin Mládek, Roman Muras, Pavel Zima
36., 45. Jakub Michal
56. Václav Blažek
21 Tomáš Kaprálek
24 Alessio Scarano
55. Pavel Zima
16. 9. 08 20:45 DEKAN 1.FC-KFC J.R.Club A 2. 1:6 (0:3)
JR Club vyhrál proto, že dokázal proměnit snad všechny své šance. Tým KFC nebyl horší, ale měl smůlu v zakončení. Milan Pazdera
1.FC-KFC J.R.Club A
Jan Kaňok – Jiří Beneš, Petr Hlavica, Josef Husák, Jan Kaprhál, Marek Lidmila, Václav Svoboda vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Václav Kadlec, Zdeněk Liška, Oldřich Makovský, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný
32. Marek Lidmila 7 Jan Kaprhál 5., 31., 39. David Mička
10., 29., 45. Václav Blažek
34. Aleš Mička
9. 9. 08 19:30 DEKAN J.R.Club A Little Eden FC 1. 2:0 (1:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Michal Svoboda, Karel Novák
J.R.Club A Little Eden FC
Alessio Scarano – Václav Blažek, Zdeněk Liška, Oldřich Makovský, Jakub Michal, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný vs Marek Dráb – František Berka, Jan Dvořák, Tomáš Hlaváč, Tomáš Růžička, Václav Šinkmajer, Václav Šinkmajer, Vladimír Stopa, Martin Švestka, Jiří Žížala